Kas Tais on elektrit?

Kust kohast saada elementaarset, esmast ja üldist infi Tai (aga ka Kambodža, Laose, Malaisia) kohta - nt nende kohalik voolutugevus, milline on pistik;)? Küssa väga eluline - kas hakkan kaasa tirima telefoni, fotoka jms vidinate adaptreid ja laadimisjura. Ja üldse, hästi üldiselt ja ilma detailidesse laskumiseta (küll aga piltidega) mingid tähtsamad vaatamisväärused "things you must see" või "things to do".

0
0
1
2

Humoorikas küsimus! Elekter on Tais olemas. http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/13305229

0
0
0
0

... olemas, sest ma olen seal näinud patareisid müügil olevat. Nii, et vähemalt kaasaskantav elekter on raudselt olemas. Aga! Paljudel majadel on ka näha mingeid juhtmeid sisse minemas ja seintel olid ka juhtmed ja isegi lüliteid olen seintel näinud. Ja mõned räägivad, et mõned seal kasutavat lausa pisikesi mootorgeneraatoreid, aga seda ma ei usu.

Ja ükskord leidsin pulli värgi, guugliks nimetavad, panin ühte aknasse sisse "things to do in thailand" ja jopa kolla, kus andis vihjeid, aga see oli ammu, kui ma veel noor olin ja ma arvan, et see enam ei tööta. Küllap see mingi turismifirma müügitrikk oli!

Ole tubli!

0
0

No aga siis saan meie pistiku ja laadijaga sealmail oma tehnika laetud või mitte?

0
0

No viimati sai Koh- Samuil ostetud . Oli 5 liitrist ämbrit ja mingit 20/30 liitrist varianti ka. Täiesti sobitus. Siiani on meeldiv surin sees veel. Hind oli ka mõistlik. Kindlasti pead arvestama, et 1 meie kilowatt(kw) on võrdne kusagil 4,321(l) liitri kohaliku elektriga.

0
0

Tais elektrit küll aga väga ;kallis; 1000 bahti ööpäev, tuleb nii,et sädemeid lendab ja kõik otsad sobivad.

0
0

Tahad ruufer Tais elektrikuks hakata? Kardan, et jääd jänni. Ennem tuleb endale selgeks teha pistikute ja pistikupesade erinevus.

0
0

Ometi ka midagi mis pani täien rinnal naerma!

0
0

Mina kasutasin Tais mobiili laadimiseks Eestist kaasa võetud laadijat. Kuigi seal on pistikud pisut teistsugused, mahtus meie adapter sinna kenasti ära. Ja kuna telefon toimis ka peale laadimist, siis eeldan, et voolutugevus on sama. Kambodža kohta ei oska öelda, kuna seal mobiililevi ei olnud ning telefon laadimist ei vajanud.

0
0

Nimetet lehekülg pakub Eesti 3-faasilise voolu pingeks 400V. Mul koju tulev vaid 380V. Mida teha?

0
0

....Ja üldse, hästi üldiselt ja ilma detailidesse laskumiseta (küll aga piltidega) mingid tähtsamad vaatamisväärused “things you must see” või “things to do”. Pistikud oleks kindlasti vaja leida... ja kasutada (things to do)

0
0

See 380V oli vene aja standard, tänapäeval 400V, kuigi kui elad liini löpus vöib ka 360V olla.

0
0

"Elektrienergia tarbijad vajavad elektrit pingel 220 V (Eurostandardi järgi 230 V) ja 380 V (400 V)". See siis Eesti Energia kodulehelt. Olen küll "liini otsas", kuid elektrijaama poolses otsas. Elektrijaamast 200 m kaugusel ja pinge ikka 380V

0
0

Ise nägin Koh Samuis elektrit, siin ka endatehtud pilt sellest http://y.delfi.ee/orig/43351/1806975_Ui8Nxq.jpeg

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased