kidas peaks klient

Neid kliente on ju lennukitäiteviisi! kes viiakse kohale öösel, kui see mööduv päev on kõigi karvadega kinni makstud Kirja II pool-DIGIFIRMA paketireisile mõeldes, kui ollakse öisel liiklemisel saamatu, kergelt petetav, kuna puudub info? Hurgadareisid on öised, sattusin korra ka Sharmelisse ööreisile? 0len 7 puhkusepäevast kinni maksnud/mäned lisavad ööbimise korrad/ toabroneeringu kõige täiega s.t. söökidega, sest TL-st väljus reis 5min. enne ostetud päeva lõppu, olin selle jumalapäeva tundidekaupa oodates TL-a lennujaamas "puhkusena"irw. Metsa raiudes ikka laastud lendavat!? k.05-06 paiku jõudsime sihtkohta, sealt veel transa hotelli ja vormistamine, siis kohe dussi alla ja sööma, seegi päev läks aiataha, magamatuse töttu, ei saa ju randa päiksekätte 1.päeval kohe kõrbemiseks magama jääda?? Siis on kõik ülejäänud 5 päeva ka olematud ? 2 päeva otsas, õhtul alles algas tegelik puhkus,viimane päev algab kolimisega, asjad alla, kl 12-ks kui hiljem on väljalend... igaks juhuks oled paigal, sest muutusi võib tulla? Puhkad tegelikult 4 päeva! Maksad 7 p.eest. Nii ongi. Tuleb võtta vähemalt 10p /-2/siis on kadu justkui väiksem?Oleneb muidugi selgi puhul väljalendudest.
II osa:
Reisima.net.- on individuaallend üleni digifirma, koos e-piletiga... jõuad ööhakul kuhugi lennuväljale, mis on asustatud punktist eemal...taxo, mis hinnaga?? ei tea kaubelda? et asust punkti ööhakul jõuda, sest otsebussid ei pruugi nii hilja enam kursseerida? Sealt otsid võimalust, OTSID,ca 10 km eemalolevasse kuurortlinna sõiduvõimalust, kui oled miski ime läbi bussiga lennuväljalt nn. pealinna pääsenud, siis taxo---mis kuurorti viib ja 10x ümber hotelli enne keerutades su ukse ees maha paneb, maksad €-id, et vähe pole, sest ei tea tegelikku hinda, öötariif võib olla mida iganes? Niipalju digireisivõludest, kui oled selles paigas esmakordselt. Sihtpunkti vaata ise kuidas öösel saad? Hotell ju bussi vastu ei saada indiv.-l külastajale? Päev läinud nagunii hotelli kasuks, ärasaamine, tagasi lennuväljale võib lihtsam olla, sest siis oled mõne päeva kohal ja saad ennast asjaga kurssi viia,kuidas is elennukile saada?Kas lennuga seonduv: kaotatud päevad, mis on ikkagi makstud ongi normaalne? Normaalne on ju , seda reisi mitte võtta! Mida arvab pakkuja, tema ju ootab raha, käsi pikal?!

Ma väga vabandan, aga järsku saaks sellele tekstile ka tõlke eesti keelde?

Siuke bulls... tuleks ära kustutada. Sobib hästi kuhugile psühhedeelilise fiktsiooni foorumisse.
Lp. sm. Luht võiks teisi niipalju austada küll, et väljaspool uima oma trip.ee tekstid kirja panna. Temaga on siin ennegi šõud saanud. Mingi tyhjaxlypsmise teema oli vist...

Nii sisutihedat Hurgada reisi näevad minu silmad esimene kord.
Ma tuleb järgmine kord kohe teemaalgatajaga kaasa, kui tal selle vastu muidugi midagi pole :D
Vot see on puhkus Tripikad!

Braavo!
Ma pakuks seda teksti Chalise`le.

Võib siin keskkonnas olla ja minu kirjutatud konstruktiivne jutt mitte, siis on ka Tripis endas miski viga külges. Saan aru, et see ei puudutanud kedagi ja paljudel oli naljakas lugeda, aga ikkagi- kamoon! Ma hakkan ka sellise tegevuse peale juba pahaseks saama. Võtame kriitika( konstruktiivse) enda( Trip.ee) kohta maha ja bulls****i sarjast( http://www.trip.ee/node/48506) kuvame- no ma ei tea.

Nile Delta, see ongi põhjus, miks ma puhkan väljaspool pakette.

Jutus täitsa tõetera olemas, ainult et välja on ta öeldud kummalises keeles. Ma täitsa naudin seda stiili. Midagi uut. Kui ta oma reisidest raamatu kirjutaks siis mina igal juhul ostaks. Vastupidiselt enamikele reisikirjadele mida tuleb kui seeni märjast samblast.

Kindlasti on igasugusel taidlusstiilil omad austajad. Kahjuks jäi mulle küll mulje, et teos on kirjutatud joobeseisundis või mõne psühhotroopse aine mõju all. Alternatiivvariandina võiks kõne alla tulla kirjutaja erakordselt madal võime kasutada oma hallollust.
Igal juhul ei vasta kirjutis trip.ee reeglitele ja tegelikult ei sobi siia, kuna enamik inimesi ei pruugi seda mõista ja tõenäoliselt ei loegi seda. Autahvlile tõsteti see lihtsalt, kui näide äärmiselt kehvast käkerdisest.
Mis puutub piletite ostmisest nn digifirmast - st, et tegu oli individuaalreisiga, siis see ei ole antud sihtkohta kohustuslik. Individuaalreis ei pruugi igaühele sobida, eriti, kui ei viitsita enne reisi vähimalgi määral huvituda lennuaja, ööbimiskohtade ja sihtkohtades valitseva olukorra ja tavade olustikust. Paketireisidel on kõik sellised probleemid korraldatud ja reisijal pole tarvis pead vaevata ja pärast ülaltoodud ila kirja panna.

Teid tuleks puuri pista ja Eesti Keele Instituuti uuringutele saata!

Ei tasu inimest seepärast kohe mättasse lyya, et ta on kehv arvutikribaja! Juttu paar korda lugedes tulin tödemusele, mida nii mönigi siinne trippija teab - kodutööd on vaja enne ärasöitu teha. Sel juhul ei tule nii armetu tunne kesköisel vööral lennuväljal :-)

Aga äkki see ongi magamatusest ja "sellisest" puhkusereisist? Need nn puhkusereisid on vahel hoopis vintsutusreisid, selleks, et paariks päevaks sooja kliimasse saada, pead päevade kaupa lennujaamas sitsima ja tundide kaupa täiskiilutud lennukis piinlema. Nagu näha, hakkab ajudele.

Kas teil on plaanis ka lähiajal kuhugi reisida? Väga huvitav on teie kommentaare lugeda.

On nii sisu kui vormi:) Ilma mõnuaineid tarbimata on seda teksti lugedes võimalik totaalne laks saada. Huvitav, kas teemaalgataja räägib samamoodi kui kirjutab?

Samal arvamusel salme sepikuga. Miks nii vähestele see lugu meeldib siin? Ei sobi, ei tohi, keelatud, uurimisele, kinni panna, maha lasta!?

tuleb mul alati meelde lugu kärbeste maitseeelistusest. Kuidagi ei tahaks seda etaloniks võtta.

100 % nõus külmaga, et tuleks pakkuda Chalicele, lugedes hakkas ka katusel räppima :)