koeraga Tenerife'le

Tere!
Kas keegi on koeraga Tenerife'l käinud? Palun jagage kogemusi.

Mind huvitaks ka koeraga reisimine/lendamine. Otsing eriti tulemusi ei andnud.
Otse Tallinnast Tenerifele oleks vist looma jaoks liiga pikk lend aga kuhugi mõne tunni kaugusele saaks vast hakkama. Kas on mõni lennufirma, millel loomapilet soodsam, kui teistel?
Kas tripikatel on lemmikloomi kelle nad reisidele vahel kaasa võtavad? Või jäävad koerad ilusti koju?

Mina olen koerakasvataja ja päris paljud kasvandikud tulevad minu juurde hoidu, kuni pere reisil on.
Ise reisin ka ilma koerteta, nii on mugavam. Näitusereisid muidugi koos koertega, aga siis läheme autoga, mitte lennukiga.
Üks kasvandik käis Hispaanias (ei mäleta kus täpselt), aga neil siis naine läks lennukiga ja mees tuli koeraga autoga järgi.
Kuni 8kg koeraga pole probleemi, seda saab kabiinis lennutada, suuremad lähevad cargosse.

Tere! Kas nüüdseks on keegi koeraga Tenerifel või mõnel muul Kanaari saarel käinud ja oskab kogemusi-soovitusi jagada? Olen isegi huvitatud kevadel sellise reisi ette võtmisest. See on välja selgitatud, et Smartlynxi charteriga on võimalik salongimõõtu koer kaasa võtta ja seda isegi reguleerlendudest odavamalt. 

Tere. Mina tulin nov 2018 koeraga Tenerifele. Smartlynxi lennuga, koerapilet kabiinis maksis 50€. Puur/kott vastas mõõtudele aga ikkagi ei mahtunud sinna istme alla ära. Inimesi tõsteti natuke ringi ja anti mulle ja koerale terve rida :)

Koer oli väga tubli. Põhiliselt ta magas terve lennu, vahepeal avasin koti, et ta saaks sirutada ja tegin pai :)
Nüüd varsti plaanime tagasilendu. Kas siis smartlynks, tuifly või finnair- kõik nad võtavad pisikesed lemmikloomad kabiin (aga ainult kaks looma lubavad). Seega kui plaan loomaga reisida, siis ei tasu piletiostu viimasele minutile jätta. 

Mul mehe vend prouaga käisid ka 2018 novembeis koeraga Tenerifel, samutu Smartlynx lennuga. Koer elas lennu kenasti üle. Hotelli peab ka valima sellise, kuhu koer lubatakse.  Lend maksis 50 eurot ja hotellis küsiti 90 eurot, lihtsalt selle eest, et koer on toas. Jook, toit , madrats pidi kõik oma poolt olema.

Mina lendad tihti koeraga Eesti-Itaalia vahet, mul on selleks spets kott-puur, see on hea ja pehme ning mahub vabal iga istme alla àra. Koer magab tavaliselt kui kotti panna, vaid sòògi ajal àrkab ùles ja pòrnitseb meid làbi vòre :)

Lennanud olen nii Lufthansaga kui Airbalticuga, alati tasub nende lendude peale  broneerida koera koht kohe kui ise piletid ostad, sest salongi lubatakse korraga vaid kaks koera ja kui juba on ees 2 tk siis pannakse peni pagasnikusse ( vòi mis selle spets ruumi nimi on seal all)