Kõige ägedamad turistilõksud

Pange siia kirja, mis on maailma kõige ägedamad "turistilõksud", kuhu tuleb kokku võimalikult palju turiste eri maadest ja mida jäigad odavad puritaanid üle kõige vihkavad.

0
0

.....Sharm el Sheik? Ise pole käinud, aga tundub sellise kohana, kuhu ma minna ei tahaks. Aga ma ausalt öeldes pole ka puritaan reisimise osas, sest olen, oo õudust, isegi paketireise kasutanud.:)

0
0

noh, ma ei tea, kas neid kõik vihkavad, aga kus on alati väääga palju erinevate maade turiste ja mis on ilmselt "must" kõikidedele seda mmad väisavatele turistidele- Giza püramiidid, Hiina müür, Machu Picchu Peruus, Eiffeli torn... neid ilmselt on veel ja veel, aga sai pandud esimene pilt mis silmade ette tuli ja kus oli tõesti karvasteid ja sulelisi üle maailma koos. Aga tõepoolest ei saa aru sellest mõttest, et miks neid peaks vihkama (või miks mõned arvavad, et neid kohti vihatakse?) On ikkagi kindel põhjus, mis üks või teine koht saab nii kuulsaks, et üle maailma inimesed seda näha tahavad.

0
0

Puritaan on sõnaseletuse järgi väga range moraaliga inimene. Puritaanil ei tasu ilmselt minna mingitele nn. punaste laternate tänavatele, vast Rio karnevalile ja teatud kohtadesse Tais. Ilmselt selliseid kohti palju veel, mis puritaani komblustunnet riivata võivad.

0
0

Sharmis - astu sisse, ma muud ei taha, kirjuta mulle külalsite raamatusse, et sa Eestist oled, meil ei ole veel kedagi Eestist käinud..... Külaliste raamatuid oli igatahes mitu, mida enne mulle andmist väga põhjalikult esmalt ise lehitseti.... (naiivitar ma ütlen :D:D:D)

0
0

igal pool, kus tehakse nn. parim pakkumine ainult sulle. raudselt saad mööda pükse

0
0

Ükskõik mis maal - vähemalt 30 eurosed rahvuslikud õhtusöögid. Tavaliselt on ka paljudes teistes söögikohtades elav muusika ja poole odavamalt saab tunduvalt maitsvamalt süüa. Soovitan lugeda Juune Holvanduse "Arabesk, vesipiip ja umma. 2007", kus giidi trahvitakse, et ta mingi poe vahele jättis. Raamat annab ettekujutuse, millistest majanduslikest kaalutlustest tulenevalt reisiprogramme koostatakse.

0
0

Eks turistilöksud ole need, mis on puhtalt nullist alustades turismindusest kasusaamise eesmärgil rajatud, ilma kohaliku ajaloolise varjundita. Head näited - Cancun, Eilat, Las Vegas, köik disniländid, veepargid jne jne. Hiina myyri, Eiffelit jm suuri kultuuriobjekte ma nende hulka ei loe, kuna nende algupärane eesmärk on olnud hoopis midagi muud.

0
0

siis peaks muidugi sõna "turistilõks" proovima täpsemalt defineerida. Igasuguseid turistidele mõeldud ägedaid ja vähemägedaid kohti/rajatisi on ju praktiliselt igal pool-alustades igasuguste etnokülade, krokodilli(vms muude elukate)farmidega, veinikeldritega jne-need on kohad, mida reeglina antud maal muuhulgas külastatakse, aga keegi ei hakka sinna tavaliselt spetsiaalselt selleks kohale sõitma.

0
0

...kesklinna ja sadama vahel, kus nii mõnedki turistid (peamiselt põhjanaabrid) on lõksu langenud ja jäänud ilma rahakotist ning sidepidamisvahendist.

0
0

Mis puutub Juune Holvandusse, siis see daam peaks küll oma suu kõvasti kinni hoidma. Olime temaga Egiptuse ringreisil. Esiteks ei oska ta vajalikul määral inglise keelt ja ei saa egiptlastest ka aru. Teiseks ei tea see proua üldse, mis tähendab turistide teenindamine. Tema arvab, et ta on ise ka turist, mitte teiste teenindamiseks. Hea ju lõunamaal puhata. Pealegi viis ta meid sfinksi vastas olevasse parfüümi muuseumisse, tegelikult oli see vähe peenem lõhnaõli pood, ku siis oskuslikult meid ostma ahvatleti. Aga mis puutub rahvusõhtusse, siis see on igal maal küll täielik jama. Kallis ja väga mage värk.

0
0

Nordkapi turismikeskus kalda peal aia sees, kus müüakse põhiliselt nänni ja kasseeritakse sisenemise eest rasket raha. Enne aeda pole vist ilma liikluseeskirju rikkumata võimalik autoga ringigi keerata. Kui huvi loodust vaadata, siis ~1km enne aeda on parkla, kuhu saab auto jätta ja teha väike matk kõrgel kaldapealsel mõlemal pool aeda ja tegelikult põhjapoolsemasse tippu, mis jääb keskusest pisut lääne poole.

0
0

Jõulumaa Soomes on tõeline turistilõks. Kõik kohad vaid putkasid täis, kus müüakse ühte ja sama kaupa kalli hinnaga. Jõuluvana näha saab vaid peale (teinekord) väga pikas sabas seismist ning soovitavalt võiks pärast tehtud pildid hingehinnaga kaasa osta. Ehedat jõulu-tunnet ei teki

0
0

Taj Mahalis Agras Indias oli näiteks selline kogemus, et pilet Mulle kui turistile maksis 750ruupiat ning hindudele 40 ruupiat. Ning, kui olid hindu, kuid elad välismaal ning piletikontrolörides kahtlust tekitasid siis küsiti näiteks India peaministri või Delhi linnapea nime! :D

0
0

Ronisime linna kohal kõrguvasse kindlusesse.Just enne sisenemist tuli noormees, kes tutvustas end kui selle vaatamisväärsuse töötajat ja viis meid niiöelda õiget teed mööda kindluse taha võpsikusse.Kaaslane põrutas temaga edasi.Ma jagasin küll,et vale värk,niiõelda poolel ronimisel olime ikka päris kõrgel juba,kui ta meilt 10 euri kummaltki nõudis ,kuigi infokaardil oli 4-5 raha.Mustad silmad viskasid sädemeid,kui ütlesin ,mis asjast arvasin.Tütar käskis kiirelt maksta,sest meie allalükkamine oleks olnud sel mehel käkitegu.Üks paarike oli kohe meist järgisena samas lõksus.Makstud ,viis ta meid müüri ühest salaaugust kindlusesse ja ulatas kättki ronimisel.Samasuguses vormis olid teisedki kindluse muuseumitöötajad.Saime tünga,aga hirm oli küll.Mine siis veel omapäi kondama.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased