Kon Tiki Reisid

Tahaks kuulda teie häid ja halbu kogemusi - on need hinnad reisi väärt?

1
2

Mul oli ka kiusatus sügisel neilt reis osta, aga paranoiline, nagu olen, ikka ei julgenud.

Ei suutnud internetiavarustest piisavalt kindlustunnet sisendavat informatsiooni leida.

Aga ootaks ka tagasisidet inimestelt, kes nüüd nendega reaalselt ka reisinud on. Saan aru, et paar aastat oli Covid ja reisimist ei toimunud. Seega polnudki eriti minget reaalset kogemust võimalik leida.

2
0

Käisin nendega mitu aastat tagasi Peruus, siis kõik sujus ja oli väga tore reis.

0
0

Head reisihuvilised! Palun ärge broneerige reise Kon Tiki OÜ vahendusel. Tegemist on äärmiselt ebaprofessionaalse ja ebausaldusväärse ettevõttega. Reisikorraldaja tühistas 2 päeva enne väljumist ilma liigsete selgitusteta reisi mida perekond ja sõpruskond ootas 8 kuud. Põhjenduseks toodi, et lennukohad on ülebroneeritud ja teha ei ole midagi - võtke raha tagasi. Tegelikkuses oli erinevaid lennufirmasid samal päeval liikumas piisavalt Mehhiko poole. Irooniline oli see, et sõpruskond kes koos reisi broneeris jaotati suures enamuses erinevate lendude peale laiali kuid siiski oli ka mahajääjaid ja mingit lisainfot ega abi ei antud korraldaja poolt. Jah, te ei kannata ehk otsest rahalist kahju aga emotsionaalne kahju, mida see reisifirma teile tekitab (suure tõenäosusega) on korvamatu. Reisikorraldaja ei vasta e-mailidele, kõnedele ka siis kui probleeme ei ole - kui probleemid tekivad olete ammugi ilma igasuguse abita. Säästke enda raha ja broneerige reisid võimalusel ise või kasutage pädevate reisikorraldajate abi. Kon Tiki reiside teenuste kasutamist soovitame tõsiselt vältida.

10
0

Sooviks ka nende reiside kohta infot rohkemat. Kas tõesti kellelgi rohkem kogemusi pole?

Vahel jäävadki reisid ära ja segased olukorrad. Covidi aeg vms aga kuidas nüüd?

0
1

Mulle kargavad selle firma reisi reklaamid koguaeg Facebook'is ette. Need hinnad, mis seal välja on reklaamitud tunduvad ikka väga kahtlaselt odavad. Näiteks nad reklaamivad Puerto Rico reisi hinnaga 1250 eurot nägu. Mina ei ostaks neilt ühtegi reisi kuna olen lugenud palju halba tagasisidet nende kohta pluss veel ebareaalselt odavad reklaamitavad hinnad.

7
1

no ma ei tea, kui need on odavad hinnad, millised siis veel kallid on? Puerto on ju mingi 3400 euri näiteks.

Vaatasin nende reisiprogrammi, milline reis seal ebareaalselt odav on? Peaks rahakoti peale vihane olema kui neid "odavaid" reisi kasutaks. Aga nagu õeldakse loll pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab. Kaarinitelt tuleks siis veel topelt küsida, vot siis oleks normaalne hind.

1
7

Norsu mina rääkisin facebook'is jooksvatest reklaamidest kus on hinnad ebareaalselt madalad. Kuna mul pole plaanis nendega reisida siis kodulehte ei külastanud, et hindu üle vaadata. Seda enam kui kodulehel olevad hinnad juba konkureerivad tõsiselt võetavate reisikorraldajate (näiteks Germalo) hindadega siis mina eelistaks nende asemel ikka usaldusväärset reisikorraldajat.

7
1

Tere! Eelmine kevad käisin Kon-Tikiga Tansaania-Sansibar. Sõit sinna ja tagasi oli kui Ameerika mägedel. Miskit ei teadnud. Tallinna lennujaama asemel sain viimasel hetkel teada, et sõidame hommikuse laevaga hoopis Helsinki ja reis algab sealt... ja nii kogu reisi vältel, ka tagasitulekuga sai pool grupist päev vähem olla kohapeal. Aga reisi sisuga võib igati rahule jääda. Käisime ja nägime palju. Päringu peale vastati, et reis ongi seiklus..... Ah ja, ja aasta enne seda oodates Costa Rica reisi ja kui mingit infot nädal enne ei olnud, siis uurisin ise ja vastus oli et "grupp läks laiali" ja reisi ei toimu. Raha sain küll kahe päevaga tagasi. Tee siis veel reisiplaane ja võta töölt puhkus........

9
0

Kaarin, nii palju ju võiks ikka aru saada, et reklaam Puerto-Rico reis 1250 eurot odavamalt kiirematele, ei tähenda, et reis on selle hinnaga.

Eks selliste reiside korraldamine olegi keerukas kui ei ole charter ja pead pileteid kombineerima ja ei tea, kas grupp tuleb täis või ei. Kui see nii lihtne oleks, korraldaks ise ka reise:D

Kui tahta, et kõik puhkus teoks saaks ja reisiplaan sobiks, tuleb see ise kokku panna, odavam ka kordades lisaks.

PS miinuseid võib ju lappida, aga jutt mingitest odavatest hindadest nende x korraldajate puhul on ikka puhas BS Koguaeg vaata ja imesta, kes neid absurdse hinnaga reisi ostavad, aga no tundub, et on.

3
11

@tinki1

Seis ei ole muutunud. Kogemus novembrist 2023 Sansibari reisiga ja sel aastal Dominikaani reisiga. Üks jama ajab teist taga, kommunikatsioon on täiesti puudulik. Reisi ajad nihkuvad (ja võib ka lugeda tühistamistest paar päeva enne reisi), hotelli muutumised ning meie pidime ühest hotellist teise kolima lausa keset reisi (sellest muidugi enne reisi meid ei teavitatud). Ühesõnaga - soovitan eemale hoida. See madalam hind ei vääri kogu seda ke..pi ja käpikuid, mis nendega reisimisega kaasneb.

13
0

Aitäh info eest. Oli plaanis sealt reis osta ja mitte kõige soodsam variant aga jäi kuidagi kripeldama ja nüüd kahe päeva jooksul palju infot tulnud nii siit kui sealt. See on tore, et jagatakse kogemusi.

11
0

Tere! Meie reis Dominikaani sujus väga toredalt ja oli hästi korraldatud. Isegi üle ootuste hästi. uus reis Tansaania+Sansibar juba ka nende kaudu broneeritud.

1
16

Vaata ka Google arvustusi ettevõtte kohta, seal ka ligi 10 sisulist kommentaari sarnaste probleemide kohta.

6
0

Pilles, tore kuulda, et Kon Tiki kontorisse pandi nett tagasi. Nüüd saate kõigile reisiplaanid, tühistamiste info jm jälle teele panna :)

17
1

Facebookis ainult kiruti seda ettevõtet. Hoia parem eemale.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased