Korduv sisenemine Taisse

Vabandan juba ette, kui antud teemat on käsitletud aga ei leidnud sobivat vastet.
Mure järgmine: kui maandun Tais ja paari päeva pärast lendan edasi Kambodzasse ning soovin paari nädala pärast naasta Taisse, ega sel juhul nõuta Taisse sisenemiseks viisat? Räägitakse et kui lennukiga saabud,pole probleemi aga kui maad mööda, võib tekkida.Tänud ette.

Kui maad mööda saabud, siis saad piirilt 15 päeva viisa. Lennujaamast saab 30 päeva oma. Probleemi viisa saamisega piirilt pole. Kui saabud Kambodžast, siis mul on olnud kahel korral kogemus kus kohalikud ametnikud tahavad väikest paaridollarilist "stampingfee'd". Kui nõuda kviitungit, siis pääseb selle maksmisest. Sellist jama lennujaamades pole.

Kas on kindel et 15 päeva mööda maad sisenedes

Uus seadus on, maad mööda lastakse ainult 2 korda aastas siseneda aga antakse samamoodi 30 päeva nagu lennujaamas.

Paluks viidet infole, et 30 päeva kehtib ka maismaad mööda sisenedes?

Märtsis 2016 oli maismaad mööda sisenemisel viisa 15-päevane.

Hannes41-l on õigus. Vaatasin nüüd 2017 aasta veebruari pitsatit ning sain Laose piirilt maadmööda Taisse minnes 30 päeva viisa.

antiik78- viisat nõutakse igal juhul, aga selle saamisega probleemi ei tohiks küll olla. Ja ka maismaapiirilt saab 30 päevase viisa, selles võin kindel olla.

smallisland- õigus :) Jah, viisavaba tõesti, mis ma pläran siin. Aga ütleme nii, et see sama tempel võrdub nagu viisa :)

Kas on kellelgi hiljuti ka reaalselt piiril tempel passi löödud, mis lubab 30 päeva edasi riigis viibida?
Kahtlane on see viimase lingi tabeli all olev kahe tärni selgitus, mis käib Eesti kohta ka: et kui sellise riigi kodanik siseneb naabermaadest, maad mööda (?), saab ta templi, mis lubab Tais veel 15 päeva viibida. Et muidu on eestlasel õigus korraga 30 päeva Tais olla viisavabalt, ent külastades naabermaad, võib pärast seda jääda vaid 15 päevaks?

Selline küsimus- saabume BKK ja sealt peale 3tunni ootamist edasi lend Siem Reap.., Tai viida ei ole vaja, kas Siem Reap lennujaamas saab kohapeal viisad teha., mis maksab ja mis veel vaja selle hankimiseks? Järgmine piiriületamine toimub Sianukvilles müüda maat Vietnamisse, ja Vietnami viisat saab Sianukvilles,? Mis maksab ja mida vaja peale raha selle saamiseks? Tänud ette!

Pole küll Tai teema, aga Kambodža viisa jaoks on Siem Reapi lennujaamas vaja lennukis jaotatud ja täidetud blankette (viisataotlus, entry/departure card ja tollideklaratsioon) ning 30 dollarit sularaha. Passipilt ka, see võib olla, kuid pole tingimata vajalik - teevad klõpsu ka kohapeal.