Millised on tripikate plaanid jõuludeks ja aastavahetuseks?

Millised on tripikate plaanid jõuludeks ja aastavahetuseks?

Võtta ette üks reis loomulikult :)

Aastavahetus Gibraltaris "luua" (millekski muuks seda keskväljakul asuvat botaanilist objekti nimetada ei tihka) all koos märkimisväärse ilutulestikuga, varahommikul koju, st. Hispaaniasse. Jõulude ajal sarnane stsenaarium, va.ilutulestik:)

Johhanna pistab aastavahetusel oma väikesed varbakesed Araabia merre, rüüpab Old Monk'i ja sööb kuskil ranna shackis nohh näiteks...lobster or crab :)

Kui te aastavahetusel kuskil mõnulete, mõelge siis minusuguse sitavarese peale kah, kes kodumaal lund kühveldab :)

Mina naudin jõule kodus ja vanaaastaõhtut samuti :) See-eest hiina uue aasta võtan vastu Singapuris ja sealt edasi teeme väikse tripi Austraalias ning lõpuks Bali kaudu tagasi :)

Et õigustada streotüüpi tõelise eestlase kohta, istun kuuse all ja rügan tähtaegu süüdistades tööd teha - kõik selle nimel, et uuel aastal oleks võimalik puhkusele sõita.

Jõulud kodus vanemate, abikaasa ja lapsega. Aastavahetus sõpradega Lõuna-Eestis- suusatamine, metsamatk, mõnus saun ning maitsev aastavahetuse õhtusöök.

See aasta ei taha tõmmelda pühade ajal ja istun kodus. Tõenäoliselt sirvin ka Kagu-Aasia LP Vietnami peatükki vorstikeste söömise vahele.

Tööl.Merel.Jõululõuna ja jõululoterii 25.12.Ja 01.01.13 koju.

Esimene jõul Eestist väljas. Aga ikkagi kodus - uues kodus Brüsselis. Õnneks on tulevaks aastaks mitu reisi kavas ja ettevalmistuste tähe all saab mõnusalt mööda saata jõuluaega:)

Sugulased saabuvad külla nii jõuludeks kui aastavahetuseks. Aastat tuleb ilmselt vahetada Brüsseli uudse "jõulupuu" all.

https://www.google.com/search?q=Brussels+christmas+tree&aq=f&oq=Brussels+christmas+tree&sugexp=chrome,mod=19&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Kui õudne puu Brüsselis, aga eesmärk et mittekristlased end solvatuna ei tunneks on küllap saavutatud.

Minu meelest see Brüsseli "kuusk" on superlahe :)

Nagu tavaliselt, jõulud ja aastavahetus kodus. Aga vaatan ka talvereise kuhugi itta. Sooja ujuda tahaks.

Valgusskulptuurina on see lahe, kuid jõulupuuna ma eelistan traditsioone järgida.

Just eila (või oli see üleeila) tundsin, et väga lahe on kodus olla ja kuidagi ägedad on kõik need külmast punased ninad ja põsed; ja sirutajalihased vajavad ka sihukest trenni, mille jaoks just lumelabidaharjutused on kõige kohasemad, nii et - olemisega on kõik kodus OK, kui veel hõlmad ka lahti teha, siis saab täieliku karguse laksu... No kus veel midagi teravamat leiaks. Kui veebruaris talv ära tüütab, eks siis vaatab. Aga homme (täna) reisin koerte-kasside varjupaika vaatama, et kas muridel on vuntsid väga härmas ja mis selles osas saaks ette võtta.