Mobiil USA-s

Teema selline, et plaan minna pikemaks ajaks New Yorki(paariks-kolmeks kuuks) ja tekkis mõte, et ilmselt oleks kasulikum/odavam kui sellel ajal oleks mõne kohaliku operaatori telefon. Kuna eesti telefoniga rääkimine USA-s on suhtkoht kallis. Siit siis küsimus, et kust saaks kohapeal odavalt ja ilma väga keeruliste lepinguteta telefoni osta? On see üldse mõeldav variant? Need, kes käinud/teinud ehk oskavad kommenteerida. Tänud ette juba:)

1
2

Ei saa praegu päris hästi aru, et miks on vaja telefon osta? Kui sa niikuinii Eestis pole, osta sealt oma vana telefoni sisse mingi kõnekaart või tee leping, tuleb ilmselt igal juhul odavam, kui telefon osta. Või ei ole ma millelegi pihta saanud?

0
0

Vaata lihtsalt, kas su telefoniaparaat toetab USA töösagedusi.

Eestis kasutatakse GSM 900/1800 ja WCDMA (ehk 3G) 2100 võrke. USA-s kasutatakse GSM 850/1900 ja 3G 850/1900 võrke.

Praegu müüdavad aparaadid toetavad enamasti GSM 850/900/1800/1900, WCDMA (3G) 850/2100.

0
0

Minul on ostetud T-mobile Pay As You Go. Eraldi minu arvates kõnekaarti naljalt ei saa. Neil on mingi teine prepaid variant ka. Mina ostsin mingi 30$ alustuspaketi, kus oli mingi algeline telefon ja 15$ kõneaega. Telefoni viskasin minema ja panin kaardi oma telefoni sisse ja kõik töötas. Siiamaani. Neid prepaid pakette on teistel ka veel. Minu teada Virgin'il, AT&T'l jne on need olemas.

1
0

USAs ei müüda naljal ainult telefoni ja ainult lepingut. Kõige lihtsam on veenduda, et sinu Eesti telefon on 3 või 4-sageduslik ja osta USA-st T-mobile või AT&T kõnekaart.

Ise kasutan T-mobile prepaid Pay by day (iga päev telefoni kasutades $1 ja minut 10c). Internetist saab muuta ka pay as you go peale. T-mobile pealt T-mobile helistades kõik kõned tasuta ja peale 19.00 kõik USA kõned tasuta, ka need mis pole T-mobile võrgus.

Ostsin ainult SIM kaardi eBayst, kus peal $20 kõneaega ja maksab $10-15 USD sõltuvalt eBay oksjonist. Kindlasti saab ka T-mobile poest, aga mul oli lihtsam posti teel asju ajada.

1
0

Meie ostsime kohalikud telefonid koos kaardiga, AT&T oli vist. Tegime SkypeIn online numbri ning suunasime selle siis USA numbrile. Eesti numbri saad omakorda suunata siis Skype'i. Telefoni hind 45 dollarit, kohalikud kõned tasuta ja lisaks 250 minutit.

0
0

Kas need prepaid kaardid ka mingit andmesidevahetust lubavad? Ja mis mb hind võiks olla?

0
0

AT & T Mobility

Kas kellegil on kogemust AT&T Mobility kõnekaardiga USA-s? Uurisin kodulehelt, aga ausalt öeldes ei saanud eriti pihta. Saab osta küll mingi mobiili koos kõnekaardi ja kõneajaga, aga minutihindadest ja muust jutt ei olnud (või ma ei suutnud seda sealt leida). Kas see toimib kogu USA-s ilusti ja ka näiteks Puerto Ricol, Bahamal? Mis on minutihinnad või kust leiab infot selle kohta? Teoreetiliselt võiks toimida ju samuti nagu meie kõnekaardid? Kas saab sellega ka mobiilinternetti kasutada? Mis see maksab? Oleksin väga tänulik kui keegi oskab/viitsib asja selgitada.

0
0

Mina kasutan AT&T Pay As You Go kõnekaarti. 10 Cents a Minute Simple Rate Plan: https://www.paygonline.com/websc/rateplans/GP01_en.jsp Erinevad kõnekaartide paketid: http://www.wireless.att.com/cell-phone-service/cell-phone-plans/pyg-cell-phone-plans.jsp Kõnekaarti ostes pead veel valima summa ja aja: http://www.wireless.att.com/learn/basics/choosing-plan/pay-as-you-go.jsp. Minul on 90days ja $25. Hetkel tundub, et kuna eriti ei räägi, siis praegused kaardile laetud $25 ei saa täies mahus kasutatud, aga kui enne 90 päeva lõppemist uuesti $25 kaardile laen, siis kasutamata raha liigub edasi järgmisesse perioodi, järgmisesse 90 päeva. Uut telefoni ma ei pidanud ostma, tasub enne kontrollida, kas juba olemasoleva telefoniga kõnekaart töötab või ei.

0
0

AT&T on suht kallis - red pocket on virtuaaloperaator ja odavam ja neid on veel - siit ka küsimus. Ülehomme üle lombi, 2 nädalat tuur NYC-washington-Toronto-NYC. Millist kõnekaarti soovitate, mis oleks soodsa minuti- ja smsihinnaga, lubaks nutitelefonil netis käia ning oleks Kanadas ka rakendatav. Või tasub Kanadas eraldi kaart osta? Kunagi leidsin ka väga hea kõnekaartide võrdluse lehe, aga hetkel ei leia enam kusagilt seda - ehk keegi oskab soovitada?

Kiirete vastuste eest tänud ette.

0
0

Olen ise praegu USA-s ja ostsime siit Wallmardist kõnekaardi . Nende valik on lai ja hinnad odavad.

0
0

Olen ise hetkel USA-s ja paraku minu muidu Eestis ok tootanud mobiil ei leia vorku- seda juba 3-ndat nadalat. Colorado ja h=1.6 km merepinnast. samas jookseb ka aku mustiliselt kiiresti tuhjaks. Et saan ilma hakkama (skype, netiyhendus ja muud variandid), siis vaga ei poe. Aparaat on OK- spetsiaalselt kaugelkaimiste jaoks ostetud ja ei ole seni alt vedanud. Nii et olgem valmis ka ullatusteks! Suht soodsad konekaardid on bensukates seven eleven- lauakale helistades eriti.

0
0

Aga kas oma Eesti operaatori nt Elisaga on seal kallis kohalike kõnesid teha ning Eesti helistada`?

0
0

Aga sa seda Elisa kodulehelt vaadata ei taha? https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/24/Roaming#us

0
0

Kui sa oled Elisa äriklient (st saad ka ise ärikliendina nendega suhelda, mitte lihtsalt töötaja, kes peab läbi vahendaja hakkama asju ajama) siis saad küsida reisi perioodiks eraldi nö bisnessman pakketti, kus on soodsamad roaminguteenused sh internet. Pole küll odav aga siiski palju soodsam kui tavapaketiga ning töötas laitmatult nii Miamis, Orlandos, New Yorgis kui Washingtonis. Nett oli normaalne tabiga navigeerimiseks (ja kokkuvõttes tuli ka odavam kui kohapeal navi lisaks rentida) ning ka meeldivat öömaja sai lihtsamalt kohapeal broneerida kasvõi hotelli ukse taga istudes (tihti on hind netis odavam, kui kohapeal letihind).

0
0

Tõstan teema jälle üles! EL-s ei ole enam probleeme oma telefoni kasutamisega, aga palun nõu USA-s. Põhiline soov on kasutada autosõitudel WAZe-t, sest see näitab ummikud, avariid jmt päris hästi ära. Lisaks viib hästi huvikohtadesse, mida mu korralik GPS ei suuda, kui peaks olema ümbersõidud, tee remondid jmt jama. Mul on olemas ka lisa "Nutikas". Kas osta esimesel võimalusel kohalik kõnekaart, millel on andmeside peal, vaja kuni 1GB? Palun nõu?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased