mytrip.com piletite ostmine

Tere

plaanime 3vebr-20vebr minna Balile hetkel momondos hind 540, aga tickets.ee keskkonnas lõpuks see hind kerib 1163€ ja ei usalda seda keskkonda tänu internetile, aga mis te oskate öelda mytrip.cpm keskkonnast, kas on usaldusväärne sealt piletid ära osta ? Või soovitate mõnda teist keskkonda, aitäh info eest.

Just ostsin ka mytrip.com' st lennupiletid. Makse läks korralikult läbi, piletid tulid emailile 30 min pärast.. siiani kõik hästi piletitega ☺️ tickets.ee tuleb tihti krediitkaardi maksud väga kòrged otsad, kuid ka sealt ostetud piletid olen kätte saanud ja lennuaegade muutustest teavitatakse ka korralikult.

Osta need piletid Eestist nt Sky24-st (Estravel), lennujaam.ee (BalticTours) vms. Maksad 600 EUR pilet, saad maksta pangalingiga ja magad rahulikult.
Kusjuures vaatasin ennast huvitavaid kuupäevi ja vähemalt neil päevil oli mytrip.com-is hind isegi mõned eurod kallim kui eelnimetatud kohtades.

Mina ostsin sealt kaudu piletid Küprosele, kõik läks ladusalt ja Küprosel sai käidud :)

Mytripiga positiivne kogemus, pilet kaks kuud ette ostetud. Kui talveajale ülemineku tõttu tuli mingi formaalne lennugraafiku muutus sisse, siis lausa helistasid, et sellele kinnitust saada, kui ma meilidele ei vastanud.

Sai ka mytripi kaudu piletid ostetud, sest pika proovimise peale ticket.ee st ost ei õnnestunud. Visa kaardiga maksta ei lasknud. Mytrip ei küsinud isegi passiandmeid, mujal on neid küll alati vaja läinud. Ei tea kas sellest võib probleeme tekkida?
Momondo pakutud hinnale lisandus tehingutasu mytrpis kahe pileti peale ainult paar €urot. Piletid tulid meilile mõne minuti pärast. Jätkulennud on kõik ühe lennufirmaga, sellepärast ei näinud mingit riski lennuaegade muutuse puhul, mille tõttu on jamad tekkinud nagu mitmel pool kirjutatud.

Mytrip on usaldusväärne sait.

Mõned päevad tagasi väga s... kogemus bookinghouse.ee-st piletite ostmisel. Tellisin Tln-Tashkent ja tagasi 2 piletit 2. ja 16 mail 2017 850 euri eest. Maksin pangakontoris , kuna üle 200euri internetipank ei lubanud. Tasumine oli Leedus paikneva kontori arvele. Järgmine hommik tuli meil, et raha on laekunud. Lõuna paiku telefonitsi teatati, et selle hinnaga pileteid ei ole ja tuleb juurde maksta 257 euri. Kuna juurdemakstav summa oli veidi ulmeline, palusin veerand tundi mõtlemisaega ja kontrollisin sioovitud kuupäevade piletite hindu nii bookinghousi ja Turkish Airlines tellimislehel.
Mõlemal olid hinnad endised. Helistasin ja palusin kontrollida, kes on eksinud. Järgnes vaikus ja kolme tunni pärast helistasin uuesti. Bookinghousest teatati, et kõik on õigesti ja võib olla Turkish pole jõudnud uusi hindu üles riputada. Nõudsin tehingu katkestamist ja raha tagastamist.Järgneva tunni jooksul laadisin vajaliku summa sulas SEB krediitkaardile ja ostsin piletid soovitud päevadel ja 850 euri eest otse Turkish Airlines lehelt. Kõik õnnestus. Raha tagastati pangaarvele järgmise päeva lõpuks.
Kaks päeva hiljem olid mõlemal firmal ikka endised hinnad- 2 piletit 850 euri.
Enam ei kavatse selle sullerfirma teenuseid kasutada.

Tere.
Sai ostetud just piletid MyTrip kaudu, ei küsitud Passi andmeid ( makse läks ilusti läbi ja broneering tuli ilusti mailile kohe ) Küsimus neile kes vastata oskavad,et vedaja on Finnair ( Tallinn - Phuket ) . Kellel kogemusi , et millal ja kuhu ma need passi andmed annan ja kus kohas see check in tehakse?
Tänan!

To taluste. Finnairi lk enne lendu check in ja siis kysitakse ka passi andmeid.

Odavad lennupiletid - search.jetradar.com kasutan juba pikemat aega - mugav.

Ikka on, 0 probleeme endal nendega olnud.

Samuti kasutanud ja pole probleeme olnud. Viimati sai Dubais jaanuaris käidud, korralikult saatsid info mailiga. Järgmine reis on sügisel Taisse,ka läbi Mytrip'i. Pole midagi halba öelda, loodetavasti nii ka jääb.

Ostsin Dubai lennupiletid läbi mytrip.com septembriks.
Turkish Airlines, vahemaandumisega 2,5 tundi Istanbulis. 
Algselt oli 411 € nägu ja Momondos kirjas, et deebetkaardilt tasu ei lähe. 
Pileteid tegema hakates pakkus igast erinevaid lisasid, istekohad 9€ nägu üks lend, ehk siis 4 x 9 inimese kohta. 20 € kui vaja suhelda nendega või mingi jama, et seda saaks teha tasuta, muidu teenustasu. 
Ei võtnud ühtegi lisamakset. 
Lõpus maksma hakates läks Mastercard krediitkaardilt 18 € teenustasu.
Sain ilusti kinnituskirja. Natuke nuputamist oli, et saada Turkish Airlines lehele sisse. 
Aga lõpuks sain, kui võtsin numbrite vahelt sidekriipsu ära. 
Ja Turkish Airlines lehel saab TASUTA istekohti valida 100 päeva enne reisi. 
Kiwi.com ja ticket.fi kaudu kõik sujunud.