ööbimine Phu Quokis!

Tere! Kas keegi oskaks soovitada mõnda ööbimiskohta Phu Quoki saarel.Kas on keegi Phu Quokist käinud ka Kambodias?Kuhu soovitate meil Phu Quokis minna ?

Kambodza trippe müüakse Phu Quoci saarel igas büroos. Majutus on seinast seina, alates 10 dollarist päevas kuni 200 dollarini päev. Vastavalt soovidele ning rahakotile.

Just tulin tagasi ja peatusin Sea star resortis. Soovitan võtta bangalo, sest villadel on kaks numbrit kõrvuti ning eraldavas vaheseinas on uks, mis laseb heli läbi. Otse Cambodiasse ei saa, aga üle maa saab Sihounukville'i ca 4 tunniga.

Meie jalutasime Phu Quocil lihtsalt mööda randa ning valisime silma järgi kõige meeldivama rannahotelli. Astud sisse ning küsid kas vaba tuba on, seljakoti või kohvri saab alati mõnda turistiinfo punkti mõneks ajaks hoiule jätta. Vähemalt meil on enamikes Aasia riikides selline süsteem hästi töötanud.

Phu Quocilt Kambodžasse sõitmiseks läksime praamiga mandrile Ha Tien'i, sealt viskasid meid mootorrattaga mehed (kaks motikat, istud juhi selja taga, seljakott on juhi süles) üle piiri esimesse lähimasse linna, kus selgus, et kõik bussid olid selleks ajaks juba läinud. Tegime uue diili ning nad viisid meid edasi Kampoti linna, kust saime juba takso võtta ning Sihanoukville'i sõita. Ajalises mõttes läks Ha Tien'ist Kampotisse jõudmiseks umbes 2 tundi ning sealt edasi veel mitu tundi. Kampoti linn on aga ise nii põnev, et oleks meeleldi seal rohkem ringi uudistanud, kuid kuna eestlaste hotellis oli 24.veebruariks ööbimine kokku lepitud, surus ajagraafik peale. Põhimõtteliselt oli tegemist vana Prantsuse Riviera tüüpi linnaga, kus oli kilomeetrite viisi mahajäetud villasid.

Märtsis 2014 peatusin "Phu Quoc" saarel teiste hulgas ka "Tai Phong Tien" hotellis ( http://www.agoda.com/tai-phong-tien-hotel/hotel/phu-quoc-island-vn.html ) millega jäin VÄGA rahule. Hotell asub ca. kilomeeter kesklinnast lennujaama poole. Ukselt hinda pärides sain öö hinnaks 18 USD (hommikusöögita). Soovi korral saab samast rentida ka rolleri (7 USD/ ööpäev). http://www.upload.ee/image/3977445/SAM_4491.jpg

Viimane postitus 2014. Kas täna aastal 2020 on mõni äge ööbimis soovitus? Rand võiks lähedal olla

Mina läheks iga kell tagasi, Godiva Villa Phu Quoc.

Päikest.

Võtsime hotelli Orange Resort, aga 10. märts alles läheme. Seega ei saa hotelli adekvaatselt iseloomustada. Aga hotelli poolt on tasuta lennujaamatransfeer, oma rand ja tasuta rannatoolid, mis tegelikult ei olegi nii väike kulu. Ei ole kõige odavam, aga piisavalt reisinud ja vanust ka natuke, niiet ei soovi mingeid puhkust häirivaid/rikkuvaid ekstsesse.

Lennuajaamast Duong Dongini Long Beachi äärde. Kui hinda otsid siis lihtsalt merest natuke kaugemale. Luksuse puhul on paslik Vini ja Suni hiinlaste jaoks tehtud gigahotelle vaadata.

Olin hotellis Orange Resort mõned aastad tagasi.Ööbisin villa rannas.

Olin vãga rahul,rannabaar kohe paarikümne meetri kaugusel,kus hinnad

olid madalad.Hommikusöök buffe lauas täitsa norm.Rand 5 meetri kaugusel

ja rannatoolid olid reserveeritud toa numbriga (vastav silt küljes )

Massaž rannas.Hotelli asukoht hea.

Hotelli tellisin ühest Vietnami turismibüroost,kust sain natuke odavamalt kui

Agodast.

Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi oli hotelli poolt tasuta.

"Mina ja Vietnam". Äkki on abiks.

Soovitan mitte kuurortites - üle rahvastatud ja palju venelasi. Kui on rollud, siis kindlasti keskusest eemale. 

Aga eks ise pead valima, kas soovid suuremat nö maja, bungalowt - eelistad rannaga vôi bassuga.

Meil polnud randa - aga rolleritega käisime erinevates randades. Mônes rannas olime sisuliselt ainukesed.

Meie tegime nii, et kohapeal valisime hotelli ja siis bookisime selle läbi agoda või bookingu receptioni laua ees ära. Sest nemad ei saanud kohapeal nii head viimase hetke hinda teha. Tingimus oli, et oleks max 2km linnast ja ikkagi oma rannaga. Seega seal jäi ca 10 resorti, mille vahel valida. Paar tk mis piltide peal tundusid head tegelikkuses olid ikka väga hädised. Ka eelpoolmainitud orange resort tundus üsna väsinud. Siis leidsime Mai spa resort, millel oli hinna ja kvaliteedisuhe paigas. Saime bechfront toa ca 50€ eest. Teenindus ja muu oli seal sõbralik. Kuid vaatasime veel ringi ja viimased 3ööd võtsime Saigon Phu Quoc resordis, see oli 4* ja väga tasemel. Seal beachfront bungalow oma suure terassiga, millel veel väike mullivann ka terassil, mitu basseini oli ka veel seal ümbruses. Hind oli ca 100€ öö eest. Minu arvamus on, et kui minna rannapuhkusele pealegi veel nii kaugele siis hotell võiks olla ikkagi mere ääres. Mai Spas oli probleeme sellega, et inimesed teiselt poolt teed oma hotellidega tulid sinna ja võtsid lambist rannatoolid ära. Saigoni hotellil olid väravad ja asjad ees ning ei lastud võõraid sisse.

Aasta tagasi väga hea kogemus Coral Bay Resortist. Hotell on värskelt renoveeritud. Neil on suhteliselt väike territoorium, oma rand, lai valik toitu hommikusöögiks. Toad olid ilusad ja hotell ei asu kusagil tühermaal. Hind ka väga hea selle kõige kohta.