Poola teed 2016

Kui keegi on värskelt Poolat läbinud ja oleks nõus infot jagama siis millises seisus on hetkel olukord Poola maanteedel. Huvi pakub marzuut:Bialystok-Lublin-Rzeszow Augustow-Warszaw-Katowice-Ostava. Oluline on teada kus on hetkel suuremad tee remondid ja kas Katowice Ostrava kiirtee on valmis. Palun ärge seda Poola kaardi linki siia pange ,sellest on sama palju kasu kui 73 aasta Edasist. Olen kuulnud et tee remont toimub Augustovi - Bialystoki nind Warszawi-Katowice vahel.Sooviks teada milline on hetke olukord. Suured tänud ette.

Kas Varssav-Lomza all mõtlete läbi Ostr.Mazi või läbi Pultuski ja Ostroleka ?

0
0

Toto, Ostr. Mazi

0
0

Olen Eestis tagasi. Väsinud teedest. Ei kujuta ette, kuidas inimesed sõidavad kaugemale. Baltimaade ja Poola teed on väga väsitavad. Võib olla edasi lõuna poole on kõik parem

0
0

Kas keegi on pädev rääkima teemal matkaauto-ülekaal (ca. 300kg üle) ja teemaks Poolas? Passi järgi täismass 3490kg ja M1, reaalselt läheb aga lõhki mis lõhki... Viatoll räägib, et mis passis kirjas siis selle järgi, tegelikult vist võtavad nad (loe: poolakad) tegeliku kaalu järgi s.t. kahtluse korral suunavad kaalule ja kui üle siis ka järgnevad trahvid ja kui pole viaboxi ka veel akna peal siis... Plaanis siis järgmise nädala lõpus teha Lõuna-Poola tripp ja jube vahva, kui keegi teab jagada infot matkaauto-ülekaal-viabox teemal. P.S ülekaalu kohe kindlasti ei õnnestu normi viia, parim mida teha suudaks oleks 160kg üle.

0
0

Jah eks ta ole, automatkajaks ikks sünnitakse vist, käisin ka juunis Horvaatias, oli teeremonte küll ja igast jamasi aga samas läheks kohe ka uuele ringile.

2
0

Mine Lublini kaudu oma ulekaalulisega.

0
0

Bialystoki kaudu ei soovita küll tagasi tulla. Nädala alguses oli teeremonti kõvasti.

0
0

toto, mina kogu aeg reisin autoga, aga enne Poola reisi vist ei olnud selliseid teid, kiiruse piiranguid, palju veoautosid ... Teeremont ei häirinud üldse, suuri ummikuid ka ei olnud. Seega selles osas mina olen rahul :)

0
0

Homme hommikul lõunasse minema, siinsete jutude põhjal ootab tõsine katsumus ees.

0
0

Aga tänu remontidele asi areneb, võrreldes 2003 aastaga kui käisin esimest korda läbi Poola on tänane sõit ikka lausa lust.

0
0

Sõitsin 18juuli Rzeszow-Lublin-Bialystok-Suwalki, peale ühe ei leidnud ühtegi teeremonti.

0
0

toto, loe tähelepanelikult - Teeremont ei häirinud üldse, suuri ummikuid ka ei olnud. Seega selles osas mina olen rahul :)

0
0

Tere. Siin on juttu kõigest ja kõigist arvamusi nii ja naa pidi. Kas keegi kes on hiljuti sõitnud oskab anda infot Bialystok-Ostrõw Mazowiecka vahelise lõigu kohta . Uue trassiga mis on valmis ehitatud on selge ,samas on avatud ka uusi projekte . Kui palju need lõigud liiklust häirivad ?

0
0

einar, sellest on olnud juttu päris hiljuti, nt ka mina kirjutasin sellest

0
0

Vajan sellist abi:

Üks turismibuss stardib ülehomme Tallinnast Prahasse. Lühim sõiduaeg on oluline. Kuidas oleks kiireim bussimarsruut Varssavist Prahasse ?

Mõtlesin ise neid soovitada Varssavi – Poznan - Wroclaw – Dresden – Praha teekonna peale, või siiski E67 maantee otse Prahasse. Kas on paremaid mõtteid?

Kas Poznani – Wroclavi vahel on kiirtee valmis ehitatud ?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased