Reis kolmele, eelarve 50 000, kuhu?

Kuna selle aasta talve reisiks on päris piiratud eelarve, 50 000 (üle selle pole võimalik) kolmele inimesele, siis küsiks teilt, kuhu te soovitaksite minna? Reisiperioodiks oleks kas jaanuar või veebruar. Kõik lähemad kohad (Egiptus..) käidud, sooviks midagi paremat kui sellise rahaga on võimalik.

Mis asi on teie jaoks "reis"? Kas see on reisipakett või omapäi minek? Variant A puhul pakutakse Eestist selle hinna eest (vist) Indiat ja Iisraeli, mujalt kaugelt rohkem. Kui omapäi minna, saate lennata sisuliselt igasse maailma nurka ja kohapeal end hästi tunda.

Üldiselt ei tasu kellegi soovitusi eriti kuulda võtta, sest see on teie, mitte meie reis. Kõige suuremad soovitajad pole reeglina maailma just väga palju näinud. Alustage kasvõi trip.ee lugemisega.

Kuna endal reisikogemused puuduvad,siis oskab ehk keegi soovitada,kuhu oleks mõtekas reisida talvel koos pisikeste lastega- poole ja 2-aastased. Kindlasti ei soovi minna Egiptusesse ning reisikaaslane on käinud Kreetal, seega peaks olema mõni muu koht. Samas võiks sihtkohas olla ikkagi mõnusalt soe,et saaks ka päikest ja vees sulistada. Eesmärk oleks puhata ja ilusat ümbrust nautida,mistõttu võiks sihtkoht olla ka looduslikult ilus.

Tänan kõiki nõuandjaid juba ette:)

Et selle raha eest saab ära käia Kariibi merel, Aasiast rääkimata. Ja ei pea üldse mitte kehvade tingimustega leppima.

Rootsist saab teinekord päris mõnusaid Dominikaani pakkumisi. Selle raha eest saab väga mõnusa tripi kolmekesi.

Kuhu sa minna tahad, sinna mingegi... Peab hiromant olema, et teise inimese soove ainult eelarve pealt ära tabada. (Olete alaealised, noored, perekond, pensionärid? Tahate randa, ööelu, adrekat, loodust, kultuuri? Jne...)

Ise läheks Norra või Rootsi, aga kui sa kõik Egiptusest lähemad kohad ammendanud oled, siis see pole vist päris see enam....

Suur aitäh vastanutele! Vaatasin neid karribide kuumi pakkumisi - päris head olid ikka. Ilmselt need ka valituks osutuvad.

Tegelt on päris huvitavaid pakkumisi aurinkomatkate lehel, aga vt ka estravelit, Sri-Lanka oli seal 15 tuhhi.

ja soodsalt õnnestuks piletid hankida, siis oleks Tai hea variant. See eeldaks, 7500-8000 piletitele, kohapeal mõni tuhat odavamat sorti öömajale,ülejäänud raha jääks kohapealseteks kulutusteks. Söömine suht odav, jätkuks ka veel kõikvõimalikele ekskursioonidele. Ja soojust ning päikest kuhjaga! Kui õnnestub veel paar tuhat eelarvele lisada, jätkuks minimaalseks shoppamiseks kah.

Jaanuaris-veebruaris on Lõuna-Euroopas külm, sealt Sa rannapuhkust ei leia. Rannahooaeg on siis Euroopast kaugemal (nt Aasias, kus enamasti selleks ajaks vihmaperiood möödas). Isegi Egiptuses minu meelest on jaanuaris-veebruaris jaheda võitu. Kui kaugele Sa nii pisikeste lastega minna tahad-julged, on juba Sinu enda otsus. Mina ise poole-aastasega teisele poole maakera ei reisiks, vaid ootaksin kevadet ja siis läheks Lõuna-Euroopasse.

Vaata www.thomascook.com, seal on tõesti väga palju ja väga häid pakkumisi. Aga kindlasti vaata ka www.tui.com.

Tais ei tule 3 peale 50 000-ga hästi välja. India sobib hästi, kui ei ole lapsi ja kui on jõudu, soovi ja jaksu midagi uut avastada.

thomascook.com võid tõesti ainult vaadata, sest osta saab sealt ainult siis kui sul on UK pangakonto, aga neid samu reise mõnikümmend naela kallimalt müüb directline-holidays.co.uk. Sealt saab 50k eest Mehhiko, Kuuba, Keenia, India jpm.

Filipiinid. Bussiga Riiga, Riiast Turkish Airlinesiga u 5700ga Hong-Kongi ja sealt Cebu Pacific Airiga edasi Filipiinidele 1000-2000ga. Nii et transport per nägu u 7000-8000 ja ülejäänd u sama suur summa siis muudeks kuludeks, kui sellest peaks piisama. Selles teemas ka sellest juttu: http://www.trip.ee/content/filipiinid/lennupiletid.html