Ryanair lõpetab Tallinnast Edinburghi lendamise

Ryanair lõpetab aprillist Tallinna ja Edinburghi vahel lendamise.

Infoallikas: http://www.tarbija24.ee/747098/ryanair-lopetab-tallinnast-edinburghi-lendamise/

1
234

Viidatud lingilt saab mingeid suvalisi infotükke, aga mitte infot.

  1. EDI-TLL lendude lõpetamine on vaid üks osa tegevustest, kuidas Ryanair üritab Edinburghi lennuväljale kohta kätte näidata, kuna neile ei pakutud teistest lennufirmadest soodsamaid tingimusi.
  2. Lisaks viidatud artiklis toodud infole lõpetatakse ka Berliini lennud.
  3. Kokkuvõttes võib öelda, et Ryanair leidis ülimalt mugava ettekäände, et osad ilmselt mitte kõige kasumlikumad liinid sulgeda. Süüdi on ju Edinburghi lennuväli. Jätab Ryanair ju suurema osa liine Edinburghist ikkagi tööle, olles jätkuvalt EDI suurimaid lennufirmasid.
0
0

Kui meeldiv teenindus Ryanairilt, müüakse viimase minutini agaralt pileteid, ise teades, et lende toimuma ei hakkagi.

0
0

Soovin teada kui kellelgi on kogemust Ryanairi lendude tühistamise osas- kas nad e-maili ei saadagi infoga lennu tühistamise kohta? Et kes lehte ei loe, ei saagi teada? Lehtede info praegu on mitmeti mõistetav.

0
0

Mage lugu, just plaanisin suvel Šotimaale golfama minna...

0
0

Üldjuhul peaks ryanair saatma e-mailile tühistatud lennu kohta info. Minu puhul ei ole seda siiamaani juhtunud. Olin üks neid õnnetuid, kes ostis edasi-tagasi lennud Edinburghi. Mina sain sellest olukorrast teada alles sõbranna käest kaks päeva hiljem ning pidin helistama ryanairi, et saada kinnituse lendude tühistamise kohta. Kogu nende süsteem on ülesehitatud kohutavale klienditeenindusele, seega üldse ei imesta, et nad pole suutnud 6 päeva jooksul e-maili saata. Lisaks sellele elavad nad kiviajas, sest soovin saada neilt tühistamise kohta kirja oma reisikindlustuse jaoks ning ainsateks võimalusteks nendega kontakteeruda on kirjaposti või faxi teel!?

0
0

Kas keegi on lugenud kuskilt uudistest miks RA on eemaldanud ka East Midlandsi jälle Tallinna liinilt?

Otsisin siin just pileteid ja eilsest on EMA kadunud valikust.

0
0

Küll Ryanair oskab oma kliente meeldivalt üllatada! Iial ei hakka nendega igav.

0
0

Minuke, just - RyanAir on tühistanud plaani lennata EMA-TLL liinil. Olin üks neist, kes edasi-tagasi pileti ostis ning nüüd olen nõutu, mis edasi teha. Tallinna reklaamiti kui head diili £16.99 eest kuni (arvatavasti) vähemalt selle kuu alguseni. Kas on veel kedagi, kes minuga samas paadis?

0
0

Mul tuli eile email, et aprilli alguse Riia-Rooma lend tühistatud. Samas vaatasin just bookingu alt ning ikka confirmed!?! Lende enam muidugi selleks ajaks ei leia..

0
0

Mulle tuli eile õhtul sarnane mail Riia-Rooma märtsi lõpu lendude kohta :(

Tore üllatus küll kui kõik plaanid olid juba ammu tehtud ja need tuli nüüd kiirelt ümber teha.

0
0

Mul oli tagasitulek Milanost Tallinna. Nüüd lihtsalt broneerisin endale Tallinn-Milano samaks päevaks. Tiba kahju, et peab ringi tegema :D..

0
0

Minulgi olid juba ette ostetud piletid augustiks, pettumus on ikka väga suur. Kas keegi oskaks öelda, kuidas veel Edinburghi poole saab? Vaatasin Ryanairi Riia-Glasgow varianti, aga see väljub ainult reedeti, ehk ühe otsa saaks sellega, sest nädal kohal olla ei ole rahakotile sobiv. Ja siis veel selline küsimus. Kui tulla lennuga Glasgow-Riia, mis peaks jõudma 21.40, kas siis on arvestatav jõuda Riia-Tartu lennujaamast väljuvale bussile 22.45? Tänud ette, kui keegi saaks nõuga aidata.

0
0

skyscanner.net

Fri 17 Aug 2012 14:55 TLL Tallinn Ryanair FR2224 15:40 LTN London Luton 2h 45 Connect in airport 3h 05 18:45 LTN London Luton easyJet EZY15 20:00 EDI Edinburgh 1h 15

Wed 22 Aug 2012 06:25 EDI Edinburgh easyJet EZY228 07:45 STN London Stansted 1h 20 Connect in airport 4h 50 12:35 STN London Stansted easyJet EZY3055 17:20 TLL Tallinn 2h 45

Variante on erinevaid...

2
1

Soovitan vaadata Tallinn-Manchester ja siis megabusiga Edinburghi. On küll mingi 5 tundi sõit aga näeb maad natuke. Simpel ekspress müüb vahel Riia pileteid 3 euriga (oli vist 3), piisavalt ette broneerides saaks soodsalt ka Riia kaudu. Ise vist prooviks minna Riga-Glasgow ning tagasi Manchester-Tallinn. Peale reisi on alati mugavam otse koju saada.

Ise olen sõitnud Inglismaalt Shotimaale bussiga 6 tundi ja üllatavalt kiiresti läks, vahepeal tehti peatusi, kus sai ka bussist välja ning jalgu sirutada ja vajadusel süüa-juua osta. Võib vaadata ka National Expressi bussipileteid, nemad liiguvad otse Manschesteri lennujaamast. Megabus arvatavasti kuskilt linna bussijaamast.

Samuti saab Edinburghi Stockholmi kaudu, Stockholmi piletid on reeglina mingi 10 euri ringis. Mul üks tuttav just otsib soodsamat võimalust Shotimaalt siia tulla seepärast oleme neid variante arutanud.

Kui minna vähemalt kahekesi pole seal ööbimine ka väga kallis, olen saanud korraliku toa 15-19 naela öö kahele. Vt travelodge ja premier in. Hostelid veel soodsamad.

1
1
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased