Ryanairi lend ja istmekohtade poliitika

Tervist.

Soovisin küsida nende inimeste käest, kes viimasel ajal lennanud Ryanair lennukitega: ismekohti lennufirmad küll püüavad maha reisijatele müüa, aga kui suur on praegusel ajal selline tõenäosus et check-in minnes teller lubab kaks inimest kõrvuti istuma ilma kohti välja ostmata?

1
2

Check-in lauas tehes maksad check-in enda eest kordades suurema summa, kui istmeid ostes.

12
0

Kui reisid käsipagasiga, siis sa check-in ei lähegi! Säästad aega järjekorars seisimisele. Check-ini saab teha 24h enne lendu telefoni äppis. Kui tahad kõrvuti istuda, siis ikka ostad koha ka ...

3
0

Kui 2 inimest, siis ette ei näe pointi osta. Check-ini tehes suure tõenäosusega paneb niigi kõrvuti, kui aga mitte, siis tuleb üks inimene teise kõrvale "osta", kui nüüd tõesti paar tundi eraldi ei saa olla.

3
2

Aasta tagasi lennates pandi igatahes sama broneeringuga ja ilma kohti ostmata erinevatesse lennuki otstesse istuma. Ja check-in sai varakult tehtud. Aga me arvestasimegi selle võimalusega ning olime valmis eraldi istuma. Kui tõesti kõrvuti istuda vaja, siis mina olen kohad enne juba ostnud, et kindel olla.
Lennujaamas check-ini tehes peab küll raha peale vihane olema ja kuna enamus teeb ise ja varem, siis ei pruugi neid kõrvuti kohti enam järelgi olla.

2
0

Reegel on, et paneb eraldi. Esmalt hakkab paigutama vabadele keskmistele istmetele, hiljem vabadele olemasolevatele.
Kokku istuma saada on võimatu ilma pileteid ette ostmata!
Kui aga tahad lihtsalt paremat, kui keskmine koht, siis oota pea Check-in lõpuni. Tasulise kohavaliku alt näed, msi veel vaba on. Kui enam soovimatuid kohti alles ei ole, tee check in ära ja saad loosi allesjäänute seast.

3
0

Jah, nii varem kui hiljem check-in tehes viskab eraldi, kas täiesti eraldi lennuki otsa või vahest ka ainult ühe rea vahega. Kui reisid alla 12a lapsega siis lapse koht tasuta aga üks vanem peab nagunii koha ostma, ülejäänud pere (vanemad kui 12) siis ikkagi eraldi. Ja aknaalused kohad tavaliselt ka kas tasu eest või viimastena check-in tehes, esimestele pakub kõike muud. Kogemus siis viimati selle aasta Märtsist kuid varasematest aastatest sama kogemus.

0
0

Check-in lauas tehes maksad check-in enda eest 50 eur. persona

0
0

Ilmselt juhus aga ma olen viimasest 4st Ryani lennust saanud 2x istuda exit rows ja 1x esimeses istmes. Ilma kohti ostmata. Jalaruumi üle ei saa seal kurta.

Check inni olen jätnud suht viimasele tunnile.

Ja viimane kord lendasime 7kesi ning 6 inimest pandi kõik ühte ritta istuma.

0
1

Vähemalt viimased 2 aastat on ALATI eraldi paigutatud, aga ei ole sellest ise numbrit teinud. Eriti, kui minek näiteks nädalasele puhkusele. Niikuinii saab kogu aeg ninapidi koos oldud :)

1
0

Lendasime märtsi lõpus, kohad anti kõrvuti

0
0

mine koos oma kaaslasega viimastena lennukile ja siis näed ka kas sinu või kaaslase kõrval olev koht on vabaks jäämas v ei. v siis heida kiirelt pilk üle lennuki ja vaata kas kuskil on 2 kõrvuti kohta vaba ja minge sinna. ise korduvalt mõlemit meetodit nii ryanairi kui airbalticu lendudel kasutand ja kaaslasega kõrvuti istuma saand.

1
0

Olen ise kogenud varasemalt seda, et läinud check-in ja siis küsinud viisakalt ja on pandud kõrvuti istuma; kolmas inimene kord pandi veidi eemale istuma.

Aga nüüd pereliige (laps 16a) ning call me Jew if you need, aga sellise poliitika tõttu ei soovi mingit raha istme kohtade eest välja käia, pigem peitku see raha lennupiletite hindade sisse ära kui vaja. Usun et arvamusi on erinevaid, aga see lihtsalt minu.

Soodsaim kohtade valik edasi-tagasi reisi eest kokku 40€ - selle eest ma joon mitu head tassi kohvi.

Lugedes kommentaare, siis jääb hetkel ikkagi russian roulette olukord, arvestan. Tänud.

0
2

Kui sa letti lähed, siis on kulud suuremad, kui mistahes tasulise istmevalikuga - ei klapi.

0
0

Üllataval kombel saime üleeile Riiast Varssavi lennule kohad ilma lisatasuta kõrvuti ja lend oli täiesti väljamüüdud.

Tavapärane mobiilne check-in lennule eelneval päeval.

Viimati Maltalt tulles päris erinevatesse lennuki otstesse ei pandud, aga siiski eraldi.

0
1

22 aasta septembris ostsin Ryanairile Priority teenuse. Sellega kaasnes tasuta kohtade valik nendes sektorites, mis on kõige odavamad muidu. Ei tea, kas oli mingi kampaania, sest pole muidu sellist varianti täheldanud.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased