Siselennud USA-s

Tere! Kas keegi oskab öelda,et kui sagedane on USA-s siselendude ärajäämine või hilinemine näit. New York - Miami?

Sama hästi võiks küsida, et kui sageli jäävad ära Stockholm-Pariis lennud. Alusta sellest, et mis lennufirmat kasutad ja miks sa üldse sellist küsimust esitad? Mul ei ole USAs kunagi ühtegi lendu ära jäänud, hilinenud on küll ja korduvalt. Lendan peamiselt AA ja Deltaga.

Sellelt lehelt mingi info saad, aga ma ei tea, kui usaldusväärne see on.
http://www.flightstats.com/go/FlightRating/flightRatingByRoute.do

Proovisin BT366 lendu, mis on viimasel ajal juba pea ülepäeviti tühistatud (suvise lennuplaani ajal 8-9 korda kindlasti) ja antud lehel pole mingit märget sellest.

Hea asi USA siselendude puhul on, et kui need mingil põhjusel tühistatakse, siis bookitakse sind järgmisele lennule. Sõltub kellega lendad aga üldjuhul on graafik tihe.

Ostsin USA siselennule pileti läbi tickets.ee. Automaatselt saadetud vastuses on kirjas, et pean tickets.ee lehel oma accoundi alla sisestama detailse info (The information on entry visa (visa #, issuance city, issuance date, country of visa issuance; Passenger's address of stay in the destination country (street, house/flat #, city (full name is to be entered), state, postal code), Passenger's birthplace (city), The scan of a valid visa).

Püüdsin ära täita, vastus tuleb negatiivne.
Kas kellelgi on kokkupuudet sarnase teemaga?

Siselennul minu teada seda infot ei nõuta. Võimalik, et see ongi mingi tickets.ee automaatne vastus, mis tuleb iga pileti ostuga, mille sihtpunkt asub USA-s. Vahet pole, kust lend algab.
Üldiselt lasevad kõike seda sisestada ka lennufirma enda lehed, kust pääsed broneeringu koodi ja nimega oma broneeringule ligi.

Scan of valid visa kõlab ikka väga kahtlaselt. Sellist nõuet pole lennufirmadelt küll kuulnud.

Panin ka tähele, et tickets.ee nõuab skänni viisast jms - kas on seda keegi reaalselt täitnud ja kui jah, siis mis sinna sisestama peab ja kas selle peab reaalselt täitma? FAQ alt lugedes on seda vaja Hiina ja Venemaale minnes, kuid pidevalt saadetakse seda nõuet mulle meilile, kuigi mul booking hoopiski USA lennule.

Kas kui ma tulen euroopast ja vahepeal on vahemaandumine ja lennuki vahetus mingis USA linnas, aga lõppsihtpunkt on LAX (näiteks Tallinn-Frankfurt-Chicago-Los Angeles), kas ma pean siis vahepeal niiöelda viisakontrolli läbima? Või on ka olemas transiittsoonid? Nimelt lendude vahed on sellised tund 20 minutit, et selle ajaga ei jõua seda viisateemat läbida ju...
Palun abi.

Jah, pead läbima ja lisaks pead ka pagasi välja vötma ja uuesti ära andma. Puusalt tulistades arvan, et lootusetu juhtum. Lootus jääb, et kui ühel piletil kõik, siis saad järgmisele lennule ehk.

tänud kiire vastuse, eest, aga üks küssa veel, et kas ilma passi numbrita ei saagi pileteid broneerida? Ticket ee küsib kui lufthansa lendu bronnin?

20 minutit on täitsa ebareaalne. Suuremates lennujaamades lubatakse 50 minutit minimaalselt. Ise alla 2 tunni ei vaataks üldse. Kui vaja veel check-in ka teha ja pagas ära anda, siis kulub rohkem aega.

Kirjutatud on tund 20 minutit, mitte 20 minutit.
Kui sulle ühel piletil selliste aegadega lennud müüakse, siis lennufirma peab ise neid aegu reaalseks.
Vahel on saabuval lennul ametnik vastas, kes juhib kiire ümberistumisega saabujad põhijärjekordadest mööda. Aga vahel tuleb lihtsalt ise trügida või pöörduda lennujaama turva poole, kes aitab mööda trügida.
Kuigi lennufirmal oleks kohustus sind omal kulul järgmise võimaliku lennuga edasi saata, ei vaataks mina ka selliseid lende, millel ümberistumise vahe alla 2 h (pean silmas just esimest USA maandumist, millest lennatakse edasi).

USAs kõigepealt passid passikontrollis, siis ootad pagasit(mismoodi see ametnik su pagasi varem kätte saab?) siis on meeletu turvakontrolli saba (ise kunagi just Chikagos seisnud), 1,20 on ikka väga piiri peal aeg selleks.

Läks hästi, leidsin veel piletid, mis on ilma ümberistumiseta, otse Frankfurdist LA-sse, muret vähem. Praegu Lufthansal palju häid pakkumisi.