Sitsiiliasse kõige mõistlikum teekond?

Olen lapanud erinevaid lennufirmasid ja otsingusse toksinud mitukümmend erinevat versiooni kuidas Tallinnast Sitsiiliasse saada ning minu arusaamist mööda on soodsaim lahendus Tallinn-Milano-Catania ja samamoodi tagasi. Inimese kohta tuleb hinnaks 190.- (kõik 4 lendu) ega vist soodsamalt enam ei saaks? :) Riia kaudu ei hakkaks minema, sest olulist võitu ei ole täheldanud. Kas ma eksin ja tegelikult on mingid ulmekanalid, et saab inimese kohta saja euroga hakkama icicicic?!

Uude Comiso-nimelisse lennujaama peaks saama Ryaniga oluliselt soodsamalt, naiteks yle Londoni, ja vahel isegi lennujaamast lahkumata. Sealt on kiviga visata Modicasse, mere aarde ja ka Noto ning Syracusa pole kaugel. Tunduvalt puhtamad ja turvalisemad kui Palermo.

kõigepealt tuleks alustada kuupäevadest....alles siis saaks edasi vaadata.

Proovisin Comiso kaudu ka, kuupäevad ei klapi mu jaoks, lendude vahe on liiga suur. Peaksin tagasi tulles 2 ööd Londonis olema (mis oleks muidugi superäge aga lööks eelarve natuke paigast ära)

vaata Milaanosse ja sealt Palermosse või Cataniasse, oleneb kuhu sa Sitsiiliasse soovid minna. Me lendasime küll Riiast, sest nii tundus soodsam. Catania lennujaam ei pruugi alati toimida, sest Etna on suhteliselt aktiivne, seega on Palermo oluliselt kindlam.

Sai eelmisel suvel lennatud otselennuga Kaunas-Comiso-Kaunas ca. 100€ nägu edasi-tagasi. Kaunasesse sõitsime autoga, mille jätsime lennujaama. Lennuajad olid mõlemal suunal väga head - ei pidanud perega öösel sõitma ega kuskil passima. Kuidas selle aasta graafik on, pole vaadanud. Puhas autosõiduaeg Kaunase lennujaama oli 7 tundi, mis kokkuvõttes ei olnudki eriline vintsutus, isegi lastele.

Tonts, mu teema alguses ongi kirjas, et senini on parima tulemuse andnud Tln-Milano-Catania :) Kaunase kaudu proovisin nüüd ka, hind tuleb 200 euri kamba peale odavam. Kaunasesse vaja ka saada, seega ei päästa taas. Ok, tuleb väljavalitud piletid ära osta. 4 suurt ja 1 väike Tln-Milano-Catania-Milano-Tallinn 935.-euri. Lugedes erinevaid ryanair teemasid, siis ei tea kas oodata ja loota, et saab soodsamalt või osta ikka täna ära ja olla kindel, et soovitud ajal oma soovitud piletid saan. P.S kui kuuaega tagasi sama kanalit kasutasin, tulid piletid kokku 705.- seega olen juba soodsa aja vist maha maganud :(

Kuupäevadest pole ikka juttu aga ise käisin kaks aastat tagasi Trapanis ja sealt laevaga Favignana saartel ja Erices. Meile vaga meeldis. See tõttu vaatasin aprilli keskel 10 p Riia-Pariis-Trapani tagasi Trapani-Milano- Tallinn 4 suurt ja üks väike hind 610,44. Riiast väljub kell 17.10 seega jõuab Tallinnast ilusti bussiga.

Aitäh mt lingi eest. Ka mina otsin Sitsiiliasse lennupiletieid, ainult et augusti lõpuks.

Ma uurisin ka mõniaeg tagasi Palermosse lendamist päris põhjalikult. Praegu konkreetset marsruudi valikut ei mäleta, kuid arvatavasti ikka läbi Bergamo tuli siis soodsaim. Oli planeeritud 2 suurt ja 2 väikest, hind jäi alla 800.- € kanti. Seega kui sellise hinnaga sobiva marsruudi ja sobiva ajaga leiad, on väga bro.

Ise lähen mais Palermosse, leidsin soodsaima viisi Ryanairiga tallinn- DÜsseldorf weeze(1 öö lennujaamas)-Palermo ja tagasi läbi bergamo. Kokku tuleb ka umbes 200 euri. Muidu läheks sinna ka läbi Milani aga kuna Ryanair lendab nii hilja, et nkn tuleb üks öö minnes vahepeatuses olla siis valisin Düsseldorfi kaudu mineku kuna piletid odavamad.

Proovige sobitada ka Varssavist Fizz Airiga.

Hei, soetasin siiski oma piletid ära seda kaudu nagu eespool kirjutasin. Ostu hetkeks oli hind veelgi kerkinud, nii, et lõpphinnaks tuli 1005.- 4 suurt ja 1 väike. Rohkem ei julgenud venitada. Oleks pidanud ostma 2 kuud tagasi, siis oleks saanud hea hinnaga. Järgmine kord jälle targem :). P.s kas autorendi peaks ka praegu juba bronnima või oleks see siiski mõistlik vahetult enne reisi teha? Kuna väikse lapsega minek, siis ma ei tahaks väga palju ootamatusi ja peaks asjad olema natuke rohkem planeeritud.

miraaz: sain ostetud juba sügisel, samaks ajaks,septembri lõpp-oktoober alg, kohe nagu Portus tagasi tulime, ja tuli edasi-tagasi, tallin-milano-Catania-milano-Tallinn 157€ näkku Ryanairiga. Auto ka bronnis, aga ikka vaatan - ehk kuskil midagi huvitavad kerkib, hinnad muutuvad, kampaaniad, aga simis pean, et autobronis loobumine peaks olema tasuta.

Tere

Plaan minna septembris Sitsiiliasse. Hetkel tsekkasin Ryanairi, pilet tuleks soodne, miski 85 € üks ots läbi Bergamo. Kuna Tallinnast jõuab Bergamosse 23:10 lennuk, siis kas saab öö olla seal lennujaamas, et siis hommiku Ryanair-ga 06.35 edasi lennata Cataniasse/Palermosse?

Terv. A.

Käisime 2015 oktoobris Riiast Palermosse ja tagasi Trapanist Riiga 100 € inimene edasi tagasi.Lühikeste ümberistumistega päevasel ajal. Muidugi tuleb arvestada, et kui tagastad rendiauto teise kohta , tuleb lisatasu, mis nullib odava lennupileti ära.

Lisatasu ei pruugi olla, kui samal firmal kontor mõlemas lennujaamas. Ise võtsin Palermost ja andsin ära Trapanis. Kasutasin Autoeuropet vist tookord.

Mina lendasin Sitsiiliassenii: Riia-Milano-Palermo. Minnes oli üks suund umbes 80 eurot ja tagasi tulles 50 eurot (ostsin kaks kuud ette pileti)

Praegu nt Tallinn-Catania-Tallinn 138 Turkish airlinesiga 18-28.06. Hinnas pagas, söök ja saab alustada/lõpetada kodumaalt.