Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

Kui minna läbi Phuketi sandboxi programmi ja tahaks olla Tais rohkem kui 30 päeva. On siis võimalik pikendada olemist kohalikus migratsiooni ametis nagu varem?

Või on jõus kunagi varem olnud süsteem,et võib olla kohapeal 45 päeva 30 päeva asemel ?

Ja kas peab tagasi lendama ka läbi Phuketi  või võib tagasilennu pilet olla ka näiteks Bangkokist ?

0
0

Tasub Helsingi saatkonna lehelt üle kontrollida, vist sai pikendada kuni 45 päevaks.

Peale 14 päeva kas Phuketis või Phuketis 7 päeva ja 7 päeva mujal lähiprovintsides võib Tais vabalt ringi liikuda. Seega saab tagasi lennata ka Bangkokist.

1
0

Saan aru ,et enne tagasilendu on ka vaja ette näidata negatiivne test mis tehtud mitte varem kui 72 h enne väljalendu.

0
0

Ei, enne tagasilendu pole eraldi testida vaja.

0
0

See 45 päeva on nö. viisavaba periood. Peale seda saab kohapeal taotleda viisat. Seda tuleb teha 15 päeva varem.

0
0

Tänan kõiki asjaliku info eest. Väga hea kokkuvõte @veigo ,ootan põnevusega juba järgmist osa

5
0

Võite mind tümitada, palju kellelgi soovi ja viitsimist, aga... Kui lähen puhkama, siis tahangi puhata. Mitte jätkuvat peavalu. Testid, sundhotellid. Millalgi tohin sinna, millalgi ei tohi, siis võin minna, kuhu väga ei tahagi minna. Saan aru, et tänaseks on maailm muutunud ja kas endine, vaba ning muretu reisimine tagasi tulebki. Sellegipoolest, ka praegu on kohti, kuhu ilma suuremate jamadeta reisida saab. Et keegi valesti aru ei saaks - Tais olen palju, palju kordi käinud. Tai on olnud selline koht, et kui parasjagu teised reisid ei sobi erinevatel põhjustel, siis sinna oli alati kindla peale minek. Soe vesi jne. Mina ei viitsiks seda praegust Taisse mineku kadalippu mingil juhul läbi teha. Rõhutan, et see on ainult minu arvamus, igaüks otsustab ise. Kui on soov Taisse minna, siis lähebki.

8
0

kellele ema, kellele...

aga tõesti, paneb imestama, et terve mõistusega inimesed tahavad praegu (või nov-dets) taisse "puhkama" minna, kui sama lennupileti hinnaga, aga ilma ühegi testita ega muude kulude ja peavaluta saab mehhikosse samasugust sooja rannailma nautima.

1
0

Phuketi reisikirjade sari ongi kirjutatud selle mõttega, et inimesed saaks teha informeeritud otsuseid. Kui pidev testimine tundub liiast, siis tulebki valida teised sihtkohad. Ja selge on see, et seda testimist on natuke liiga palju. Kuna kaks kuud on näidanud, et väga suurest hurraast on saabujate hulk kaugel, siis varem või hiljem peavad nad midagi lihtsustama. Irooniline on siin muidugi see, et probleemiks pole mitte saabuvad välismaalased, vaid aeglane vaktsineerimistempo kohapeal.

7
0

@BeforeSunset, seni kuni Tallinn-Cancuni otseliini pole avatud, pole mittevaktsineeritutel siiski testimisest mõlemal suunal pääsu, kuna enamik ümberistumiskohti nõuab neilt testi. 

Phuketi kadalipuga see võrreldav ei ole, aga Tallinnas ja Mehhikos tuleb neil lennule pääsemiseks antigeenitestid siiski teha.

2
0

Minu teada vaktsineerimisega ei tohiks meil enam probleeme olla -tahad vaktsineerida, teed ära. Kui ei taha, pole mõtet viriseda, tee aga teste. Miks vaktsineerida? Kui lastehalvatuse vastu poleks süsti tehtud, kaks võimalust: kas jookseksid (kui jookseksid) väga kõverate ja kehvade jalgadega ringi või ei jookseks enam ammu mitte, sest sind enam polegi. Maetud. Vaktsineerimine on juba väga ammu tulnud, et jääda.

5
1

Pigem huvitaks, kuivõrd piiratakse turiste kohapeal?

Näiteks olen oma heakskiidetud hotellis, tuttavad on teises - kas ma neile külla minna tohin, eriti kuna toidukohad suletakse vist varakult - või pole sinu hotelli lubatud kedagi teist kutsuda, et äkki toob koroona?

Tellin FoodPanda - kas kuller lastakse toa ukse taha toitu tooma või ka ükski kohalik ei tohi hotelli siseneda, maksimaalselt receptionini? (ok, ilmselt küll igal hotellil praegu ressurssi jätkub, et toit üles tuua)

0
0

Turistidele selles mõttes mingeid piiranguid pole, saab külalisi kutsuda, aga kindlasti mõõdetakse neil temperatuuri ja võimalik, et tahetakse seda MorChana äppi näha. Üldiselt turisti kallal keegi ei kobise.

Toitu saab kindlasti tellida, aga ilmselt tuleb keegi receptionist kulleriga kaasa. Ega kuller ei pruugigi ise õiget tuba üles leida, sest hotellid võivad olla päris suurel territooriumil.

1
0

Kui istud päriselt hotellis karantiinis, siis ise retseptsiooni oma tellitud toidu järele jalutamine on suur vaheldus ja seiklus.

0
0

@Veigo, Kas seekordsel reisil oli miskit mis kohe eriti meeldivalt üllatas ja miskit mis kohe väga negatiivselt häiris?

Ja teiseks, kas tänavatel oli ka võimalik raha vahetada?

1
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased