Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

Ja testid maksad ise kinni kohe juba saabudes riiki.

9000 bahti oli hind (kui mu mälu ei peeta) kokku kolme testi eest.

0
0

8000 THB ja enne kõik makstud.

Teen lähiajal ülevaate reaalsest reisipraktikast.

4
1

Paar kommentaari eespool oli küsimus, et kas 3x teste peavad Taisse sisenemisel tegema kõik või ainult vaktsineerimata reisijad... 

Ja allpool leidus hiljem ka üks kinnitus, et peavad tegema siiski kõik, sh. ka vaktsineeritud. 

Teeksin siiski ühe täpsustuse - nimelt riiki pääsevadki vaid vaktsineeritud isikud (teisi variante polegi) ja 3x testid jm. kadalipp on siis neile kohapeal lisaks. Ja nagu Veigo hetk tagasi mainis, eks siis tuleb sealt peagi tagasisidet reaalsest kohalikust praktikast, ootame huviga.

5
0

8-9 tuh.sai varem paariks nädalaks korteri.Tehke siis ise järeldus.Kõige mõtetum riik kuhu reisida lähiaastatel.

Käidud 20 x.

3
1

20x käidud, siis on arusaadav, et selline kulu on suur. 

Ja mis seal imestada, tüüpiline Taimaa. Valge inimene on põhjatute taskutega, tooge ainult raha.

1
0

Aitäh! Ja ülevaade on väga hea, aitäh @Veigo.

2
2

Väga põnev kokkuvõte tõesti @veigo poolt, ootame järgesid ja ehk tilgub varsti mingit infot ka teiste sandbox piirkondade kohta :)

Mida mina aga jäin mõtlema - igal pool kirjutatakse vaktsineeritud turistidest ja korduvate testidega koroona välistamisest. Aga huvitav, kui kellelgi reisiseltskonnas peaks test lõpuks kohapeal positiivseks osutuma - olgem ausad, meist keegi pole selle üllatuse eest kaitstud -, mis siis saab? Siis oled järsku nagu paaria võõras riigis, kus sa siis oled, kas arstiabi on vajadusel tagatud ja kuidas/millal tagasi koju lootust saada? Loodan, et keegi ei leia end sellisest olukorrast, aga paratamatult paneb see pool ka mõtlema.

2
0

Sellega peab arvestama tõesti. Mina olen vaktsineeritud, tegin testi nii ennem Eestist väljalendu kui kaks päeva peale kohalejõudmist soojale maale. Mõlemad olid negatiivsed. Teise testi järgsel õhtul tõusis palavik ja oli tunda sümptomeid. Järgmine test oli juba positiivne. Õnneks haiglaravi ei vajanud ja isolatsiooniga sain ka ise hakkama, aga kõigil ja igal pool ei pruugi nii hästi minna. Tunne oli küll selline, et kui see on nüüd vaktsineeritud inimese kerge põdemine, mis siis raske korral veel on.

4
0

Q: If I test positive, what will happen?

A: You will be sent to a healthcare facility for appropriate medical treatment, for which the expenses must be covered by the required insurance.

Please note that if you are travelling as a group, the rest of the group must also be transferred to an alternative quarantine (AQ) hotel for 14 nights, and they will be responsible for the AQ expenses.

1
0

Täpsustavalt, millest olen ka varem kirjutanud. Kui istud lähedal lennukus isikule, kes annab positiivse testi, siis kuulute ka sinna gruppi ja tuleb AQ hotelli karantiini minna. See on juba 3-4 korda kallim kui tavaline majutus ja 14 öö asemel öeldakse, et hoitakse 15 ööd või sõltub siis see sellest, mis kellaaeg oled saabunud või testi tulemuse kätte saanud.

0
0

Kõik Phuketile reisimisega seotud paberimajanduse detailid on lahti seletatud siin.

1
0

Karm värk….neli testi vajalik, kui plaan viibida üle 14 päeva Tais?

0
0

Selle nädala lõpul peaks Tai valitsus otsustama, kas alates oktoobrist muudetakse/pehmendatakse Taisse sisenemise reegleid tavaturistidele, kehtestatakse mujal regioonides (BKK ümbrus, Põhja-Tai jne) mingid oma sandbox piirkonnad vms. Ootan ise ka huviga uut  infot aga arvestades senist olukorda, eriti optimistlik ilmselt ei ole, ....kahjuks.

0
0

Kui tahaks kohapeal olla 60 päeva

0
0

Siis on vaja taotleda viisa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased