Taksoga Länsisadamast Vantaa lennujaama

Kas oskab keegi öelda palju maksab takso Länsisadamast Vantaa lennujaama päevasel ajal?Tänud!

Miks sa Bolti ei proovi? See pakub 35 euri. Uber ja yango sõidavad ka sellel maal

0
0

50, kui taksot soovid

0
0

Taksosõidu kalkulaator (Lähitaksi. fi lehel hintalaskuri) ütleb, et päevasel veidi üle 60 euro

0
0

Taksod jah 50-60 eur. Aga kui on aega (30 min asemel 1 tund) ja viitsimist, siis takso asemel saab nii bussi kui rongiga lennujaama. Suuremate kohvriteta saab kesklinna ka jalutada aga Läänesadamast lennujaama on suhteliselt mugav tramm+rong. Ühispilet vist mingi 5-6 eur, ise olen kasutanud HSL äppi, kui 1 suund maksis 4,20 aga vaatan, et tänaseks on ABC tsoonis hind tõusnud 4,60 eur peale.

2
0

4-5 aastat tagasi maksime 80€,  kas tõesti on hinnad alla läinud?

0
0

Jah, eelmisel aastal reformiti Helsingi taksomajandust, mis tõi kaasa rohkem konkurentsi ja hinnalanguse: https://www.helsinkitimes.fi/finland/finland-news/domestic/16243-taxi-fares-in-finland-fell-then-spiked-after-de-regulation-show-statistics.html

0
0

Kusjuures mõningate linnades küll väidavad, et vastupidi, hinnad on pigem kallimaks läinud. Aga eks ilmselt vastavalt nõudlusele, enne oli üle kogu maa sama hind, nüüd peavad vaatama, mis hinnaga taksosse istuvad.

0
0

Eks seda väidab ka see artikkel. Et algul hinnad langesid, sest kardeti konkurentsi, siis aga tõusid kõrgustesse.

0
0

 50 EUR. Kui kannatab, siis tramm ja rong. 7 euri vist oli ja rong otse lennujaama ja arvesta umbes 1 h

0
0

Variant on ka tramm ja Finnairi buss mis raudteejaama kõrvalt stardib.

0
0

2sept.Länsisadamast kesköö paiku küsisin kolmelt eri taksolt ja hinnad olid 50 ,40,30€.30 oli vana retro Saab.Bolt näitas taksode saadavust,kui vaatasin laevas, aga vahetult peale sildumist polnud enam ühtegi taxot vôimalik läbi bolti tellida.

0
0

4-5 aastat tagasi lennujaamast sadamasse maksis täpselt 50 eurot ja sõit võttis aega 30 minutit.Aega on, siis parem on kasutada rongi ja trammi. Tundub esmakordselt keeruline aga on lihtne ja mugav.

0
0

Kas see rong lennujaama ja tagasi käib 24/7 ?

0
0

Iga päev käib ja väga tihti. Öösel kella 1 ja 4 vahel on paus. I ja P linnalähirong -- tegemist on ringliiniga, üks rong sõidab ühtepidi ringi, teine teistpidi. Vahet pole kummaga sõita.Vaata ise sobiv aeg endale https://www.hsl.fi/en 

0
0

Ühistranspordiga sai vist 5 euroga hakkama, eelmisel aastal. Ostsin tunnipileti või midagi sarnast. Ma kindel ei ole kas kõik oli õige(tramm ja rong), sest ühegi kontrolliga kokku ei puutunud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased