TopTours probleemides?

TopTours on järgmine reisifirma, kes pillid kotti paneb? Nädal tagasi toimunud Sitsiilia reisi tagasisõit lükati üle 10 tunni edasi, reisijatele mingit konkreetset põhjust ütlemata, ainult hämati. Neid, kes ainult lennu ostsid, ei informeeritud üldse. Saime alles hommikul kaasreisijate käest teada, et lisaks hilinemisele tuleb veel läbi Egiptuse sõita!!! Kellelgi õnnestus ühendust saada firmaga, kust anti mõista, et kui nad ei oleks 2 reisi kokku pannud, oleksid nad juba omadega pankrotis. Neil on nii kitsas käes, et pole isegi raha, et klientidele helistada ja informeerida muutustest ning elementaarselt vabandada ebameeldivuste pärast. Arvata võib, et selline plaan oli neil juba algusest peale tehtud, sest palju kohti oli jäänud välja müümata - inimesed on juba kursis nende ebameeldiva teenindusega.

1
23
...
9

Sa peaks mingeid ravimeid võtma.

0
0

Orgunni see pankrott juba kuidagi ära :D. Sa pole esimene muuseas! Siis ei pea iga päev uut nutulaulu siia üles panema!

0
0

Kui midagi asjalikku ei ole öelda, siis ei tasuks sõna võtta! Selliseid kasvatamata süljepritsijaid on kahjuks meie ühiskonnas liiga palju! Võiks natuke viisakust õppida! Teie käitumine on analoogne TopToursi omaga, äkki oletegi sealt!

0
0

Kes vähegi siin foorumis ringi lehitsenud, teab ju ometigi, et see "reisikorraldus" teenuse kvaliteet Eestis alla keskmise (vähemalt jääb virisejate abil selline mulje). Nüüd, teades et teenindus kehv, ikka võetakse reis, makstakse roppu raha, et siis tagasi tulla ja nuriseda kehva ja untsuläinud reisi üle. No aga kes see tänapäeval keelab ometigi ise natukene rohkem vaeva näha ja aega kulutada, et veidi internetis asju ajada omal käel, et mitte JÄLLE korraldajate käest petta saada. Teha endale täpselt selline reis nagu vaja ja rahad lubavad. Miks nuriseda, lähen reisile ja leian et ilusalt pildilt nähtud hotell on hoopis mitu aastat vana sara ja kukun korraldajaid kiruma, lennukid lendavad nagu jumal juhatab, eks ikka sellepärast, et korraldusfirmad võtavadki kõige odavamaid lennupakkujaid, et kasumit teenida. Kui olen elusalt - tervelt kodus tagasi ja tükikest maailmagi näinud siis ju kõik hästi.

0
0

Muidugi olles petta saanud korraldajalt (sinna hulka loen ka tahtlikult info puudulikkuse tekitamist, ehk laiskusest või niisama), siis tasub pisut nuriseda küll. Kuid siiski vaid selleks, et ehk märkavad korraldusfirmad, et nende teenusega ei jäetud rahule ning parandavad selle kvaliteeti kui võimalik.

0
0

et Eesti korraldajate kvaliteet on nõrk, on selline suhteline. Ma käin reisil bussiga. Ise juhin. Bussi, mitte reisi. See aasta vast 10 reisi. Mitte ühegi reisi kohta sel aastal pole nagu kommentaari olnud. Ei head ega halba. Inimesed saage aru, et Trip.ee on selline koht, kus käib kindel kontingent. Ma arvan, et sellest 400-500 reisijast teadis tripist kümmekond. Siia pole keegi kirjutanud.

0
0

Vabanda, aga ei saanud mainimata jätta, et iga reisifirma soovitab kliendil endal kontrollida üle millal lennuk väljub. Nii Tallinnas kui ka kusiganes maailmaotsas (tagasisõidul)!

0
0

Hm, huvitav mismoodi peaks tsarterreisija kindlaks tegema selle, et tagasisõiduaega on muudetud? Selgeltnägijalt küsima või? KUI kindlaksmääratud aega muudetakse, siis on reisifirma kohustus sellest klienti informeerida, liinilennu puhul on teine asi, siis saab igaüks ka ise infot hankida.

0
0

Tegelikult oli Toptoursi kodulehel juba enne reisi väljumist üleval info, et tagasilend tuleb läbi Egiptuse. Jäi silma kui tuhlasin seal ja jäi ka meelde, sest tundus üsna kummaline tulla Sitsiiliast Tallinna läbi Aafrika.

0
0

Jah, selles sul õigus. Kui aus olla siis ei tohiks see eriti raske olla ise üle kontrollida reisi väljumisajad. Kui seda ei tee, siis võib öelda et ka ise süüdi et laisk oled. Ise olen teinud kaks reisi ning igaks juhuks veidi päev-paar enne väljalendu kontrollinud interneti abil üle väljumisaja. Seda siis muidugi enne reisi kodust, kus nett saadaval vabalt. Tagasilennu eest hoolitses kohalik reisikorraldaja Novatoursist kes kontrollis üle et me ikka teaksime millal meid hotelli eest peale korjatakse. Usun et kui oleks olnud mingeid muutusi oleks seda ka operatiivselt teada antud. Samas kui oled võtnud ainult lennu siis tasub võtta ka selle lennu korraldanud firma kontakttelefonid. Siis saab kindluse mõttes vahel üle küsida kas lend väljub kokkulepitud ajal.

0
0

Ma olen nii aru saanud, et kui inimene ostab tsharterlennule, millel on lõviosa paketireisijaid, ainult lennupileti, võtab ta ka enesele vastutuse saada iseseisvalt hakkama. See tähendab vastutust leida ise majutus, toitlustus, mitte sattuda ekstsessidesse ja hoida kontakti paketireisijate korrapidaja-giidiga, kel on 24h tegemist haigete tittede, nende kuraasis papade ja mammade kantseldamisega ja mööda maad ekskursioonidele vedamisega. Ei tohiks ju olla ülearune vaev küsida saabumisel giidi telefoninumber ja äralennu eelõhtul lihtsalt väike kõne teha. Ju ei olnud Sitsiiliast ega Egiptusest tellitud piisaval arvul tagasilende (viimases just algas hooaeg ja kogu staff läheb reegina üheotsapiletitega.

0
0

Tsharterite puhul on olemas hotellides infokaustad, kuhu pannakse kirja tagasilennu kellaaeg, või siis infotahvlid. Ka ainult lennupileti võtnud saavad käia tshekkamas. Jutt praegu tagasilennust, mitte lennust sihtkohta. Väljalennust- kammajaad igasuguste kellaaegade mitteteatamise või muude prohmakatega olen kohanud näiteks ka brittide suurimate reisikorraldajate puhul.

0
0

Aga kuidas sa tead, kui on elus esimene reis, et on olemas infokaustad?! Ma esimesell päeval nägi küll kausta Toptoursi sildiga ja lappasin ka seda. Oli informatiivne ses suhtes, et kirjeldas saart ja pakutavaid ekskursioone. Meie neid ei kasutanud ja ma ei arvanud, et igaks juhuks peab sinna iga päev vaatama, et sinna tekib veel mingit infot peale selle üldise ja muutumatu. Ise olen loll?! ju vist

0
0

Kas siis inimestele Toptours infolehti ei jaga, kus on peal kirjas: Infotund: Soovitame osa võtta hotellis toimuvast infotunnist, kus saate esmase info sihtkoha kohta. Samuti saate ainult infotunni ajal osta ekskursioone. Infotunni kellaaeg täpsustatakse teel lennujaamast hotelli. Infokaust Hotelli fuajees asub ....(N firma) infokaust, kust leiate mitmekülgset informatsiooni sihtkoha ja ärasõidu kohta. ???? See on küll kummaline, et pakettreisi inimesed seda ei tea... Kes ei tea, see võtke teadmiseks, edaspidi lihtsam... Võtke osa infotunnist ka siis, kui olete mitmendat korda sihtkohas, ekskursiooni müügi ajaks võib ju ära minna juba, kui ei soovi midagi... Küsige infolehte alati juba oma reisibüroost või kohale jõudes esindajalt! Ei pea ju oma reisi võtma korraldaja firmast, meie pere võtab Aves Travelist, kena väike firma ja müüb kõiki ja kõike reisidega seonduvat, kõik asjad saab ühest kohast kätte, pole vaja erinevates firmades asju ajada.. tahad puhata, vaja laeva või lennukipileteid vms. Meie saime juba Tallinnas oma infolehed kätte ja oli hea lennukkis lugeda ja tutvuda... Iniesed lugege ja kuulake infot natuke ja puhkus on probleemivaesem... Häid reisielamusi!

0
0

Õige jutt. TopToursi kohta muidugi ei tea, kuid ka neil peaks ju infotund olema. Novatoursiga reisinud ning mõlemal korral ka infotundi nina pistnud. Paar kasulikku asja ikka sealt saadud kaasa kasvõi näiteks kohaliku agendi kontakttelefoni, et kui häda käes saaks kedagi tüüdata.

0
0
1
23
...
9
Lennupakkumised
Reisikaaslased