Transport Phuketi lennujaamast Patong Beachi

Kas keegi, kes on hiljuti käinud Phuketis oskab öelda palju maskab taksosõit Phuketi lennujaamast Patong Beachile? kas seal lennujaamas on ainult taksod või ka tuk-tukid? Asi nimelt selles, et meid on 6 ja ühe takso peale nagunii ei mahu. Hotell, mille oleme valinud, pakub transfeeri 2200 BHT eest.

Eelmine kevad oli takso 600 Bahti, kaks taksot või üks minibuss on tõenäoliselt parim diil. Minibussid (tollal 180 Bahti nägu) on tüütud ja teevad ringe, võivad isegi mõnest büroost läbi minna.

Soovitaks ka võtta takso mis maksab 600 kohalikku (üks). 60 krooni nägu ei ole ju palju kui arvestada et sõitu Patongi on üle poole tunni.

Taksot pakuvad seal lennujaamas sees, 400-600 kohalikku on jah hind auto kohta. Void ka bussi võtta kuni 8 inimest.

600 bahti on vist ikka rohkem 200 eeku. Mitte erit odav ja Tai kohta ikka megakallis. Aga üldiselt on enam-vähem õige info. Kui ma eismest korda kuulsin hinda olles ise pigem pool-kohalik kui läänlane, siis tundus uskumatu. Helistasin pigem sõbrale, kes Patongi mind kohale tõi. Kui saate, üritage hiljem motikas rentida, eriti kui tahate ringi vaadata. Liikumine Phuketis na kallis.

Kui raha on oluline, siis võtke see minibussi variant. Kui kõik kuus ühte bussi panna, siis on tiirutamist vähem, kui kõik ühte kohta lähevad. ja ärge ehmatuge, kui teid korraks tee kõrvale viiakse ja palutakse sisse astuda :) see on nii naljakas :P kõigil on nägu ähmi täis, kuuldub saksakeelsed vandumist ja hirmunud näoga üritatakse öelda, et ei me ei taha midagi teilt osta.

Tegelikult lihtsalt on point selles, et buss lennujaamast kiirelt eest ära saada, sest rahvast voorib palju, korraks jäetakse buss seisma, et igaüks saaks bussijuhile seletada, mis hotelli ja kuhu vaja minna on.

Novembris oli Patongi 150 bahti inimene ehk 50 kronsa ja kuue peale teeb soodsam kui hotelli transfer. Kannatate selle jagelemise ära, see on nagu show, naudite aknast vaadet ja voilla.

Saan aidata transfeeriga Phuketi lennujaamast nii auto kui mikroussiga ja soodsamalt, kui hotellid või taksod pakuvad.

Terv,
Tarmo
adams@hot.ee
+66 854 729 792
+372 52 87 266

Mõned päevad tagasi oli Patongilt lennujaama minibussis 1 inimese hind 150 või 200 THB, sõltub kohast. Takso 600 THB. 2200 THB on ilmne ülemaksmine

Kas jälle sealkandis? Midagi uut ka kirjutad- ootan huviga.

Lugedes vastuseid tekib küsimus, kas 600 THB on auto(takso) või inimese (näo)eest?

600 THB on takso kohta (kuni 3 inimest), kõige soodsam on TaxiMeter.

Natke sai leevendust otsitud piinavale reisipisikule jah :)
Ja võib-olla mõned lühikesed, põnevamad hetked fikseerin ka.

170 baht maksab per nägu lennujaamast patongi minibussiga.

Marsruudist võiksid äkki kohe ülevaate anda?

500-600 oli Takso.

Minu enda arvamus Patongist on ikka väga negatiivne ning rohkem tagasi ma ei läheks raha eest :).

Takso oli meil 500.
Sama soovitus, Patongi ära küll mine. Must ja liiga rahvarohke. Läksime ka suure hurraaga sinna ja teisel päeval kohe minema.
Mine kasvõi Karonile või Katale, lähedal Patongile aga juba palju palju parem. Rand on ka puhas!!
Patongil kannatab käia öösel pidutsemas, ei muud.