Turkish Airlines ja veidrused

Turkish Airlines tegi triki ja liigutas ilma igasuguse selgitusega lennu Tallinnast 2 päeva varasemaks, jättes aga Istanbulist mineva jätkulennu samale ajale, luues sellega olukorra, kus justkui tuleks 2 päeva Istanbulis kuidagi ära sisustada.


Kliendituge kätte saada ei õnnestu, ei telefoni, Facebooki ega meili vahendusel.

On kellelgi sama asjaga kogemusi, mis oli tulemuseks?

Turkishi lehe järgi katavad nad Istanbulis kuni 24h, nende trikitamise tõttu oleme meie seal aga ligi 36h.

Samuti, täna küll Tallinna Lennujaama Turkishi kontor kinni, aga kas ka nemad oskavad sellist probleemi aidata lahendada, või on nad valmis vaid pileteid müüma?

Tallinna Lennujaama Turkishi kontori inimesed on väga abivalmid. Pigem tundub, et kusagil on tehniline tõrge ja kuupäevad läksid sassi süsteemis. 36 tundi ei ole mingil juhul normaalne vahepeatus. Nii reisiti 100 aastat tagasi:)

Endal oli sarnane probleem paar nädalt tagasi. Tallinn - Istanbul lend tõsteti päev varasemaks ja jätkulend jäi samaks. Põhjuseks olevat Boeing max 8 lennukeeld ja sealt tekkinud lennukite puudus. Suhtlesin Tallinna Lennujaama Turkish Airlines esindusega. Sealt sain uue broneeringu ka jätkulennule. See jäi siiski järgmisele päevale kuid õhtu asemel hommikul. Ise jäin rahule, trensfeer, hotell, toitlustus - kõik toimis. Suhtlesin TLN Lennujaama esindusega algselt telefoni, hiljem e-kirja teel. Kuna polnud varem Istanbuli sattunud siis lisaõhtupoolik seal oli päris mõnus lisa.

Vaata välja sobivad lennuühendused ja helista Tallinna kontorisse ning anna kohe sobiv normaalne ühendus ka neile teada. Teevad asjad korda.

Kummaline. Minul kogemus 1,5 a tagasi. Ostsin piletid tyrkishi enda kodulehelt pikalt ette. Mingi aeg pärast seda tuli Tln esindusest vabandav kiri, et lennuaegasid Tln-Istanbul on muudetud ja ma pean kinnitama, et kas see mulle sobib. Muutus aga oli miskit u 20 min ainult. Vaga sobralik suhtumine oli jne. Suhtlesime nii kirja kui telefoni teel. Hiljem lennul lõhuti ka kohver ara. Kogu suhtlus kais Tln esinduse kaudu Eesti keeles. Kohver kompenseeriti. 

Üks võimalus oleks Türgi kööki nautida ja Istanbuliga tutvuda.

Noh, mõnel inimesel aeg maksab piisavalt palju et see Turkishi  käitumine võtab vanduma. Õnneks pole kunagi olnud vähimatki soovi nendega lennata.