Ukraine international airlines

Kas keegi on lennanud selle lennufirmaga? Kas soovitate või pigem ei?

Oleneb kuhu ja millises klassis?
Ja mis on alternatiivne variant?
Kauglende BKK jms küll ei tasuks teha.
Seevastu kuni viietunniseid ja äriklassis vast ikka teeks.

Inimeste taluvuspiir on erinev. Aasia otsad on nendega tihti kõige odamad. Paljud lendavad nendega Bangkoki ja usuvad, et kokkuhoitud 50-100 eurot on seda väärt.
Ja raha väärtus on erinev, seega 100 eurot rohkem maksta natuke parema lennukitoidu, meelelahutuse ja istme eest on mõnele loomulik asjade käik, teistele mõttetu raiskamine.
Ütleme nii, et ukrainlastel on hinna-kvaliteedi suhe paigas. Odavama raha eest saab odavama teenuse ja kvaliteedi. Maksad täpselt selle eest, mida vastu saad.

No miski kolmeliikmelise perekonna lendude hinnavahe võib teha terve puhkuse hotellide maksumuse kokku. Isiklikult nendega lennanud pole, kui tuleks mingi superhea pakkumine kaaluks kindlasti. Kehva söögi ja puuduva meelelahutuse elaks üle, rohkem teeb muret kas see kogu kupatus ikka toimib veel, kui lennuaeg käes.

Lendasime detsembris Ukrainast Sri Lankale. Hind soodne, toit pardal maitsev, teenindus suurepärane, lennuk nagu lennuk ikka :) Ainsaks miinuseks oli mõlemal suunal see, et ekraanid olid vaid ridade keskel laes (oli väga ebamugav filmi jälgida akna alt) ja muusikakanaleid oli võimatu kõrvaklappidest kuulata kuna sahises/ragises kõik. Seega tasub kaasa võtta huvitav raamat lugemiseks või oma filme laptopist vaadata. Lennukis olid olemas fliistekid ja komplekt mis koosnes kõrvatroppidest, silmaklappidest, sokikestest. Lend oli kokkuvõttes meeldiv. Head reisi!

Pigem on hoopis oht, et kas reis hoopis toimubki.

Ise ostsin UIA-ga eelmisel aastal Riia-Teheran piletid. Paraku ca kuu enne reisi lend tühistati. Sain küll raha tagasi, aga ainult nende lennult. Mul olid juba Iraani siselendude piletid ja Tallinn-Riia piletid ostetud, nende eest enam raha ei saanud. Lisaks olid ka hotellid broneeritud (ei olnud küll veel maksnud).

Pigem on hoopis oht, et kas reis hoopis toimubki.

Sai eelmise aasta lõpus ostetud UIA-ga lennupiletid Küprosele. Seejärel broneerisin ka juba villa Ayia Napas. 1, 5 kuu pärast tühistati lend, raha sain küll tagasi aga kuna olin juba villa broneerimis/tagatisraha maksnud ja et see raha (350€) raisku ei läheks- siis pidin hakkama otsima analoogseid kuupäevi ja kokkuvõttes sekeldust kui palju + kokkuvõttes ka kallim ka. Ja järgmine kord juba mõtlen, et kas lendan UAI- ga

UIA enda lennud on mul alati toiminud. Küll aga on nad AirBalticuga koodi jagamas ja võimalik, et need ära jäänud lennud on põhjustanud AB.

UIA probleemid olid mul pagasiga - alati Riias on kotid "juhuslikult" katki ja just seal, kus kaod kõige suuremad.

Lendasin paar aastat tagasi Tallinnast üle Kiievi Bangkokki. Isiklik kogemus kinnitab eelpool mainitud: hind oli soodne, lennuk vana, teenindus kehv ja nõukogulik. Teistele ei soovita, ise pigem enam ei kasuta, aga tagantjärele ülearu ei hädalda ka. Kuu aega tagasi lendasin Kiievist Harkovisse. Polnud häda midagi.

Lendsin veebruaris Bangkokki. Ei soovita mitte kellegile. Täielik piin. Kuigi oli väga odav, ei ole see seda väärt.
Samas lühemad otsad täitsa ok.

Polnud nii hull midagi, kui ikka €200 eest sai Riiast alla 15h Bangkokki, siis kannatas ära.

Mina lendasin 2016 märtsis UIA'ga Bangkokki. Kahjuks oli kogemus väga halb, 11-tunnisest lennust seisin pool püsti, sest jalaruumi ja üleüldist ruumi oli ikka väga vähe, kui istuda neljaistmelise istumisrea keskel. Ja ma pole 2-meetrine ega väga suuremõõduline. Lisaks oli lennuk puupüsti täis ning oli väga palav. Oli küll odav pilet, kuid edaspidi valiksin siiski kallima ja eeldatavasti ka kvaliteetsema variandi.