Viimased kommentaarid

Aprilli lõpus Tallinn -Riia-Berliin lennul kontrolliti Tallinnas kõigi käsipagasit. Berliini lennujaamas ei huvitanud kedagi, kui palju kaalub või kui suur on .  

Ma olen kasutanud nii pakettreise kui ka omal käel reisinud. Kui on soov minna sukelduma, siis ma soovitaks ehk Egiptust. Veemaailm on seal tõeliselt ilus- võib sukelduda või snorgeldada! Egiptuse puhul kasutaksin pakettreisi. Nagu ka eelpool mainitud, siis soovitan jälgida trip.ee lennupakkumisi ( https://trip.ee/odavad-lennupiletid) ja ka näiteks www.tui.fi viimase hetke pakkumisi. Väga soodsalt on võimalik leida lende Mehikosse, Taisse või miks ka mitte Sri Lankale, kuid enamasti eeldab, et oled valmis paari päeva jooksul lendama. Kaugreiside puhul on lennud suhteliselt pikad, siis ei näe mõtet sinna minna kui reisi pikkus pole vähemalt 2 nädalat (minu kogemuste põhjal). Kuna Te olete pärit Valgast, siis miks mitte vaadata ka lende Riiast. Mulle meeldib lende otsida www.momondo.com ja www.skyscanner.net kaudu . Head reisi planeerimist! :)

Lendasime detsembris Ukrainast Sri Lankale. Hind soodne, toit pardal maitsev, teenindus suurepärane, lennuk nagu lennuk ikka :) Ainsaks miinuseks oli mõlemal suunal see, et ekraanid olid vaid ridade keskel laes (oli väga ebamugav filmi jälgida akna alt) ja muusikakanaleid oli võimatu kõrvaklappidest kuulata kuna sahises/ragises kõik. Seega tasub kaasa võtta huvitav raamat lugemiseks või oma filme laptopist vaadata. Lennukis olid olemas fliistekid ja komplekt mis koosnes kõrvatroppidest, silmaklappidest, sokikestest. Lend oli kokkuvõttes meeldiv. Head reisi!