USA reis - New York, Miami ja Puerto Rico

Kas keegi oskab soovitada mida toredat võiks nendes kohtades teha?
New Yorgis oleme kõigest 2 päeva ja tahaks käija ära lahedamates kohtades.
Miamis juba 4 päeva ja seal tahaks kindlasti ära käija kuskil lõbustuspargis :)

Puerto Ricos olen juba tegelikult leidnud päris palju toredaid asju mida teha.
Lähme vihmametsa matkama, öösel kanuutama, snorgeldama, ratsutama mägedesse ja on
veel igasuguseid põnevaid asju seal teha, aga neid me juba otsustame kohapeal. Leidsin sealt toredad majutused, kus omanikud ka igasuguseid tegevusi korraldavad.

Päikest!

PR-i ööbimiskohtade infot võiksid laiemaltki jagada =)

Mina leidsin www.expedia.com ja www.hotels.com
On veel palju igasuguseid ideid www.tripadvisor.com
Puerto Ricos on hotellid väga ülehinnatud kahjuks, nii et soovitan vaadata B&B'sid
ja kui lähed suurema kambaga siis www.perfectplaces.com aga seal ka palju selliseid kortereid rentida, kus saab ka kahekesi olla ja hinnad on täitsa normaalsed.

Puerto Rico jaoks oleks parim lahendus leida üürikorter otse omanikult, hotellid jahh mingil imelikul põhjusel kallimad kui New Yorgis Manhattanil. Ise leidsime korteri 2-le inimesele neljaks ööks saidilt www.VacationRentals411.com korter siis San Juanis Condado linnaosas,vanalinna kõrval, otse rannas, Ashford Imperial buildingus. Hinnaks 4 x 75 dollarit +60 usd cleaning fee. 100 usd pidi paypaliga reserveerimisel ette maksma, ülejäänud 260 sulas või paypaliga kohapeal.

mina leidsin midagi siit ja midagi expediast vist

http://escape.topuertorico.com/tour/lodmain.shtml

Meie lähme nädalaks aprillis ja võtame seal auto, seega võtsime elamised kolme saare otsa. San Juanis hotell Condado Plaza

siis Salinases
http://www.vacationrentalpuertorico.net/CARIBBEANVILLA.html 2 ööd
ja

Rinconis oli mingi varbad meres Whale Studio, aga paberid on kodus ja ei mäleta enam peast hotelli nime. 2 ööd!

Räägi jah lähemalt mida tegid ja millistest kohtadest infot leidsid. tahaks oma nädala võimalikult hästi veeta.

Ma leidsin väga hea pakkumise Puerto Rico's http://www.perfectplaces.com/15790
Väga ilusas kohas ja korter on piltide pealt ka igati ok. Ja mis selle juures kõige parem, omanik ei tõsta hindasid kuumematel hooaegadel. Nädal on $500, väga hea hind!
Meili teel omanik kinnitas hinda ja ei tule lisamakse.

Oskab keegi mulle Miami kohta head nõu anda :)?

Millisesse saare osasse oleks soovitav majutus otsida? Oleme ka nädala aprillis, janika29: millal aprillis pr-l olete? Meie kohe alguses.

Meie lähme 08-15 aprill ja ööbime siis igas nurgas :D

Kus te muidu Miamis ööbite, kas üürite korteri või hotelli? Me tahaks leida korterit, aga kuidagi ei leia sobivat:( www.VacationRentals411.com sellel lehel olen kirjutanud mitmele omanikule, aga vastus on jäänud millegipärast saamata, äkki oskab keegi veel soovitada taolisi lehti? :)

Ette tänades,

Birgit

Miamis kavatsen rentida auto, ringi sõita ja vaadata hotelle kohapeal. Olen uurinud ja tee äärest pidi hotelle ja motelle ikka jaguma. Arvatavasti broneerin esimese öö ära, et ei peaks otsima. Jõuame alles õhtul Miamisse.

No siin netis on olemas selline asi nt nagu sademete kaart. See oli suht erinev saare peale. Kõige punasemad kohad jäid saare alaosasse. Sellest hoolimata olen mina veendumusel, et seal all ma ei kavatse ööbida ;) ...

Kas kellegil on kogemusi PRs matkaautoga. Oleks 2in1, saaks ringi liikuda ja poleks öömaja otsimist. Kas on selline asi mõeldav? Kas renditakse selliseid ja mis hind võiks olla? Tegelikult sama ka Miami kohta.

ja sõida Key Westi, u 170 miili Miami'st lõunasse. väga lahe koht. Teekond ise on ka päris lahe - mööda tohutu pikki sildu ja väikseid saari. New York'is mine mõne kõrge maja vaateplatvormile, kui on hea ilm näed kogu manhattani korraga ära - palju põnevam, kui lõbustuspargis :)

Kõrge maja võiks olla Empire State Building(trellid piirdeks) või Rockefeller Center (klaasist piirded)

Ma ei saa enam aru. Perfectplaces.com, vacationrentals411.com - kas hinnad on siis ikkagi korteri/maja või inimese kohta?

Reeglina peaks olema ikka korteri/maja kohta.