Wellton Centrum Hotel & SPA Lätis.

Wellton Centrum Hotel & SPA  Lätis. Kas olete olnud rahul ja spa hinnad. Kas restoranis maitsev toit? Parkimine?

Ühekordne SPA külastus on hotelli külalisele toa hinnas, muidu sissepääs 1,5 tunniks 20€, Centrum hotelli külalisele 12€, lapsele 7-12a 7€. 

Eraldi hotelli parkimist ei ole, parkimine Riia vanalinna parklates 10€/päev kella 14 kuni järgmise päeva kella 14-ni, sellest üle 3€/h. Sobivate parklate skeem hotelli veebis olemas, 4 erinevat parklat mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Restorani söögid on maitsvad ja kenasti serveeritud, hinnatase meie restoranidega võrreldav. Hotelli hommikusöök rikkalik, aga hommikusöögi ruum on kitsavõitu, tippajal probleemid lauas koha leidmisega.

0
0

Mulle meeldib Wellton Riverside oluliselt rohkem.

SPA suurem ning jõevaatega toad võrratud.

Hotell ka uuem.

Hetkel minuteada Wellton Centrum hotell kinni ka.
Vähemalt 2 nädalat tagasi oli.

Broneerida saab aga siis tõstetakse Wellton Riversidesse ringi.

1
0

Centrumis pole olnud aga Wellton Riga Hotel & SPA-s küll. Spaa pärast sinna kindlasti ei soovita minna. Tilluke ruum, hämmeldunud nägudega inimesi täis, kes on pettunud selles spaas. Tõsiselt tuli pahvakas naeru kui sinna ruumi sai astutud, ca 50 ruudul oli umbes sama palju inimesi.

0
0

Oleme Riversides olnud, spa on väike ja tagasihoidlik, saksa turiste oli tookord palju ja nemad riideid saunades ei kanna, teismelised ei tahtnud eriti paljaste inimeste keskel olla.  Muidu oli spa hubane, aga kui korraga on rohkem kui paarkümmend inimest, siis saunades on üsna kitsas.

1
0

Spa Lätis on meie ujula. Nad lihtsalt nimetavad seda spa'ks,  kuigi see kaugelt ei ole nii

0
0

Noh, ujula mõõtu see 8,5m pikkune vannike paari veejoaga nüüd küll välja ei anna, lisaks on seal 1 mullivann, soome saun ja aurusaun. Ongi vist kõik ja võrdlemisi pisikesse ruumi topitud, nagu kõik muugi seal majas. Paras kuni 20-le inimesele. Lisaks saab mõningaid SPA-protseduure, nagu massaaž ja vast veel midagi, aga kuna kõik on nii kitsas, siis külastus ainult etteregistreerimisega. Seega jah, kuidas võtta, pealegi pole SPA külastus just odavamate killast. SPA pärast ma sinna ei läheks.

1
0

Spaa pärast Riiga minna ei tasu, vahet pole mis hotell. Siis juba Leetu (erinevad linnad), nende spaad kannatavad juba spaa nime. Kuigi pean tõdema, et spaa nime kannavad baltikumis Eesti spaad kõige paremini. Sellest subjektiivsest hinnangust on hinna kategooria välja jäetud.

4
0

Olen peatunud nii Wellton Centrumis kui Riversides. Kuna liikusime mõlemad korrad bussiga (just kalli parkimise tõttu ja niikuinii polnud plaanis autoga Lätis liigelda), siis juba see oli Riverside puhul plussiks, et bussijaama on tõesti sisuliselt üle tee minna. Centrum on ka iseenesest bussijaamale lähedal, aga kuna igalt poolt üle tee ei saa, siis pidi rohkem tiirutama. 

Riverside on ilusam ja uuem, aga spaa on mõlemas võrreldes sellega, millega eestlane on harjunud, suhteliselt mõttetu. Mõlemas spaas on mullivann, väike bassein ja kaks sauna (või oli Riversides kolm?!). 

Sõime mõlemas ainult hommikusööki, valik rikkalik ja hea mõlemas.

Kui otsustad Riverside minna, siis soovitan võtta jõevaatega toa. Meie käisime vist siis kui nad olid üsna alles avanud, siis olid veel kõik toad ühe hinnaga, aga nüüd viimati jäi silma, et jõevaatega toa saab eraldi valida ja hind on kallim, aga arvan, et tasub igati ära, sest tõepoolest jõevaade on ilus, eriti pimedas kui see rongisild on tuledes. :) Eelmine aasta oli spaa külastus ka peatumise ajal piiramatu, aga nagu siin keegi eelpool välja on toonud, siis nüüd vist saab spaa sissepääsuga toa puhul ainult 1x peatumise ajal tasuta kasutada?

1
0

Just eile ööbisin. Väike SPA, aga tunnike hea enne ōhtusööki mulistada. Hommikusöök korralik. Teenindus väga hea. Auto ōnnestus parkida 10 euro eest hotelli ette parklasse. Asukoht super. Mina julgeks küll veel ööbida :)

0
0

Merle, kas praegu saab hommikusööki ise võtta või näitad näpuga ja teenindaja tõstab?

0
0

Ise saab vôtta ja söök  oli korralik. Kui hotelli regad, siis on vōimalik valida, mis kell hommikust sööma tahad minna. Ilmselt vajalik, et rahvast hajutada, sest hotell oli täiesti täis.

0
0

Äsja  tulime sealt. Väga korralik hotell, midagi pole ette heita. Saime toa koos hommikusöögiga 47 euro eest. Hotellis peatusid enamuses eestlased ja soomlased. Terve Riia on eestlasi täis. Ümberrringi palju tänavakohvikuid ja söögikohti. Hotelli restoran oli lahti kell 19-ni ja ei külastanud ning kommenteerida ei oska. Spasse lasti sisse hajutatult korraga 15 inimest. Spa on väike. Hommikusöögi uksel toimus hajutamine.  Enne uusi sisse ei lastud, kui keegi lahkus. Hommikusöök rikkalik ja kõik olemas. Pakuti alustuseks soovijatele vahuveini ja valget veini. Osad võtsid karbiga toidu tuppa kaasa, selline võimalus oli ka.

1
0

Hommikusöögi alustuseks vahuveini ja valget veini? Vau.

Riverside'ist täna tulles arvan, et keskpärane, kuid makstud raha eest täitsa soovitaks. Aga tõsi ta on, spaa Lätis on nagu paroodia päris asjast. Ega nad ise naljapärast Saaremaal käi. 

Ööbimiseks ja hinnatasemeks väga hea just praegu Riia, eestlane kodumaal juba küsib mõnuga, ei kannata ka jõukale inimesele pikemat peatumist kui kolm päeva. "Toeta kodumaist ettevõtjat pärast koroonakriisi!", tänan pakkumast, aga ei soovi! Teil läheb juba päris hästi. Pange edasi!

5
0

@Willem_K

Olen täiesti nõus Eesti hindade osas. Vaatasime majutust augusti lõpuks Hiiumaale, kuudi saaks 150.- öö, pole ei korralikku pesemise ega wc võimalust. Nimetati seda aga ühe magamistoaga appartmendiks. Vähe korralikumad olid 200ringis öö (5-e liikmelisele perele). Palangal maksis korralik uus korter basseini kompleksiga majas juulis 75.- öö. 

Ei näe samuti põhjust maksta ei tea mille eest.

5
0

Wellton Centrum Hotel & SPA - https://www.booking.com/hotel/lv/wellton-centrum-amp-spa.et.html Meeletult puhas, mugav ja ilus hotell, hea asukoht, maitsev hommikusöök ja õhtumenüü, viisakad teenindajad, kõik rääkisid inglise keeles. Spa oli hubane, soe, mõnusalt tilluke.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased