Wizz Air ja kõik lennud tühistatud veebruar ja märts Veneetsia

Hei, andke palun nõu - nädalrohkem kui kuu enne reisi on Wizz tühistanud piletid. Vaatan, et ka kõik lennud TLL-Veneetsia veebruar ja märts. samas on majutus juba makstud ja tasuta majutuse tühistamine pole võimalik, tuleb maksta kogu ööbimise eest. Millist nõu annate? Kindlustus ilmselt ei kata sellist viisi (nii majutust kui lennupiletite vahe) kui lennufirma tühistab lennud ja ümber bookida sama ettevõtte lennule ka ei saa kuna lende pole.

1
234

Wizz ilmselt mingil kujul tagastab lennupiletite maksumuse, aga Lufthansa, Swiss, AirBaltic, LOT, Ryanair ju lendavad. Kui tahad Veneetsiasse minna, siis osta uued lennupiletid.

3
2

Uute piletite ost on alati alternatiiv, aga kui piletid on nüüdseks juba kordades kallimad? Lihtsalt kuidagi nii ebaõiglane, kuupäevad said ka valitud WIZZi graafiku järgi. Kurb. Kindlustus vist selliseid reisitõrkega seoses kulutusi majutuse osas ei korva? Teab keegi?

0
0

Oleneb kindlustuslepingust, mis sul tehtud. Loe enda oma läbi ja pöördu kindlustusandja poole, saab täpse vastuse.

6
0

Ryanairi piletid veebruar-märts ju vägagi odavad. Kui kuupäevad ei klapi, siis küsiksin majutusest, kas saab kuupäevi nihutada, niipalju paindlikkust ehk ikka on, sõltub majutuskoha suurusest muidugi. Kui plaanitud ja mõeldud, siis reisi ära küll ei jätaks.

3
1

Mina soovitan teil oma reisikindlustuse tingimused läbi lugeda või pöörduda otse küsimusega kindlustuse poole. Seesami laiendatud reisitõrke puhul läks meil sarnane olukord reisitõrke alla.

3
0

Wizzairi rahatagastus käib õnneks kiiresti. Mulle kanti 5 päeva jooksul tagasi.

Tahaks seda Wizzi oma lendamisega toetada ju, aga selline vaiba alt ära tõmbamine on paganama häiriv. Nende kaudu näikse toimivat vaid lühike ettebroneering.

2
0

Edaspidiseks, broneerid ALATI tasuta tühistamisega majutused,Wizziga kohe päris kindlasti. Selleks korraks sellest soovitusest kahjuks abi ei saa, hea kindlustus ehk päästab.

0
0

Kas kellelgi on õnnestunud ka tühistatud pileteid ümber broneerida? Annab valida ainult tagasituleku kp ja siis saan veateate, et mineku lend tuleb ka valida, kuid valida seda ei saa. Varasemalt olen korra ümber broneerinud ja sai ilusasti kp valida, nüüd aga enam mitte

0
0

võta 120% refundi ja osta selle eest uus pilet.

2
0

Ääremärkusena mainin, et Wizz tühistas ka kõik Rooma lennud alates veebruarist. Ehk sarnaseid hädasolijaid on arvatavasti hulgim.

Jääme siis ootama, kuni Veneetsia otsale ka vesi peale tõmmatakse. Milano vast jääb ellu, see on selline piisavalt popp koht.

0
0

Ryanairiga milanose ja sealt rongiga Voi bussiga veneetsiase

0
0

Meil tühistati Tallinn-Rooma märtsi keskpaigas, Rooma-Tallinn märtsi lõpus on veel confirmed. Samuti näitab lende aprillist edasi. Helistasin klinditeenindusse. Pakkusid rebookingut, et saaks vahetada ka sihtkohta või raha tagasi krediitkaardile. Võtsin viimase variandi kuna uued piletid tuleksid kordades kallimad.

0
0

Ryanil on otselend Tallinn-

Treviso, näiteks. Sealt saab rongiga poole tunniga ja 4 euro eest Santa Luciasse.

4
0

Kui on normaalne reisitõrkekindlustus, siis peaks lennugraafiku muutumine (ka lennu tühistamine) minema katte alla. Just siis muudatus, et ostad ise kallimad uued piletid, küsid Wizzilt tagastuse tühistatud lendude eest ja nende kahe summa vahe katab kindlustus. Terve reisi tühistamine koos majutuse kulude katmisega on vist väiksema tõenäosusega.

1
0

Ave3006, ma ei tea, kas me kasutame erinevaid allikaid, aga minul näitab must-valgelt, et Roomaga on alates veebruarist asjad ühel pool.

Ning ma ei näe loogikat, et kõik TLL->Rooma on tühistatud, aga Rooma->TLL on ikka jõus. Nende kodukas ka seda ei kinnita.

1
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased