Viimased kommentaarid

Küll on inimesel ikka tahtmine esineda.

Just, lihtsalt puhata.  Ja Eesti on kõige koroonahaigem riik.

Il Sentiero degli Dei, see kõlab hästi. Tänan juhatamast!

Miski nagu piirab minu tungivat huvi Caprile maabumise vastu, aga seda miskit tahan ma kohapeal kontrollida. Paistab, et just sama põhjus oli Teil, Kaia.

Just seda teekonda tahaks mõnel  kaunil kevadpäeval rollerdada, algusega Salernost. Liikluses peaks seis soodne olema ;) Ja küllap panen ka Caprile oma jalajälje maha.

Uurikski, kust ma seda eelinfot olukorrast riigis saan sobivalt  jälgida?

Mulle tundus, et olin võõral pulmareisi teemal. ;)

Centralesse, Milano Centrale.  Seal lähedal hotelle ootamas  piisavas valikus.

Bergamost  Centealesse saab öösel bussiga, otse lennujaama välisukse ees oodatakse.

Meil aasta aega väike matkaauto olemas ja olen vaadanud võimalusi sellisega ka just seal matkata. Öömaja arvel saab ju osta bensiini ja kõik muud mugavused 24h. Elu nigu ernes!

http://rv.turtle-travel.com/resultsod.html?search_uuid=1964%7Csan-francisco%7Csan-francisco%7C20160404%7C20160418%7CEE%7C63%7CZ%7Cen

Kui seal enne väiksemas liikluses kohaneda ei saa, siis kohe Londonis läheb raskeks... Kui sealt puhtalt välja tuled, siis koju jõudes teed ikka mõlgid ära:)

Olen isegi plaaninud matkautoga reisi ja rehkenda kuidas tahad aga Püreneedest üles ja allapoole peaks olema eraldi reisid.Mingi probleem pole "automatkata" 1000 km päevas aga siis pole see just puhkusereis. Mina siis tõmbaks joonelt Gibraltari poole või uudistaks siinpool Püreneed. Pikkade(1000+) ülesõitude puhul tuleb lihtsalt sõita... ja ei mingit kohvitamist. Et siis soovitan võtta teekonnal näit 3 puhkuse punkti ja ülejäänud jääb meeldivaks automatkaks.Istud ja vaatad televiisorit...:D

Tenerife on just nii suur saar, kus autoga jõuab kõikjale ja on tõeliselt vaheldusrikas. Soovitame võtta väike auto vähemalt 5päevaks ja teha saarele kohe mitu tuuri peale. Tankisime uuema 1,2 Opel Corsa paagi täis ja sõitsime ennast higiseks! ...ja veerand paaki jäi üle ka veel! El teidelt sõitsin alla 25km vabakäiguga, 100-ga... lääne suunda. Kas see imeilus männimets seal mägedes tõesti põles!?