HelLed

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab öelda, kuidas leida Malagasse soodsat lennupiletit? Azairi kaudu näitab RIX-AGP-RIX 240 €, aga kas taolise hinnaga on võimalik leida ka Tallinn-Malaga-Tallinn? Skyscanneri kaudu oli Tallinn-Malaga-Tallinn kõige odavam 307€. Reisiperiood vahemikus 17.07.2015 - 30.07.2015 (10 päeva võiks olla).

Finnmatkat kandis neile 1430€ tagasi 19.01, mille nad oleks pidanud mulle tagastama, seda aga ei ole nad siiani teinud. Niiet Hanno & Co. me ootame, natuke veel :).

Mina jäin haigeks, selle tõttu ei saanud reisi ja raha ka ei ole tagasi saanud, ootan praegu veel.

Et kõik saaksid rahuloleva lõpptulemuse osaliseks, tegeleme hetkel reisidega tähtajalises järjekorras. Palume mõistvat suhtumist ja kannatust oma klientidelt! Minu reis oleks pidanud toimuma homme, aga täna oli veel pagas ja toitlustus ning hotell maksmata. Millal nad minuga tegelema oleks hakanud? Olin valmis need juba ise ära maksma, et mitte puhkust raisku lasta. Nüüd olen aga põskkoopa põletikuga kodus ja istungi oma puhkuse toas antibiootikume süües.

Mina jätkuvalt ootan, et hotell tasutuks saaks ja lend on 15.01! Pagas ja toitlustus on ka veel maksmata. Lisaks kõigele jäin haigeks ka veel.

Minu seis on praegu selline, et Tallinn-Helsinki-Tallinki piletite kohta ütles Finnair, et need on olemas. TuiFly Nordicu kodulehel valisin istekohad ära ja sain check-ini ka teha. Printisin boarding passid välja. TuiFly Nordicusse helistades selgus, et pagasit ja toitlustust ei ole, reisikorraldaja ütles, et need lisatakse 4 päeva enne reisi. Seda kinnitas ka Tallinna Lennujaama üldinfo, et reisikorraldajate puhul nii on. Praegu ootan veel hotelli kinnitust, et broneeringuga on kõik korras.

Kuldnoka 3A kuulub Hanno Kivisillale, kinnisturaamatus on see olemas.

Minu jaoks jääb reis nüüd ära, 38,2 palavik :( Arst ütles, et kui reisile lähen, siis omal riisikol ja kindlustus siis enam ravikulusid ei hüvita, kui mul halvemaks läheb.

See info on Tarbijakaitsest.

Noh, hotell ütles mulle, et bookingut ei ole, see olevat eile tühistatud.

Ja liisu1980 ehk seletad mida siin kadetseda on?

Tinku160, ma ei ole Sinuga nõus. Mis Sa tõesti arvad, et ma oleks rahulikult 14.01-ni pileteid oodanud, et need päev enne reisi võib-olla kätte saada? Minu närvirakud oleks siis alles jäänud, kui ma oleks need piletid saanud kätte KOHE peale arve tasumist ja nendega poleks mingit probleemi olnud. Esimese Finnairi bookingu kohta öeldi Finnairist üldse, et sellist broneeringut ei olegi! Ja võttes arvesse seda, et Reisiks Kaugele esindaja ei vasta minu kõnedele täna alates kella 16:00-st, siis olen ma juba nagu pingule tõmmatud kummilint!!! Pole mõtet siin minu poolehoidu otsida.

Siberihunt, kas võin sõnumi saata?

Tänud! Teen seda kindlasti :)!

Finnairist kontrollisin ma Tallinn-Helsinki-Tallink pileteid. Ei olnud üldse rumal tegu, sest nende piletite broneering on Finnairi lennule. Vaadake, ma saan aru, et siin on koos mingid kõvad reisigurud ja algajatel ei tasu siia mitte kui midagi kirjutada. Ma olen varem ainult Egiptuses käinud ja selle reisi ostsin Turismimessilt Reisieksperdi kaudu. Nõme suhtumine teil igatahes.

Tommasi - kust Sul see info, et Riina Lepalaan on selle firmaga seotud?

Mina ei ole selle firmaga seotud, kes kahtleb võib mulle sõnumi saata siin. Ma ei hakka oma täisnime siia panema. Lisan vähemalt pildi :) Jõudsin alles täna oma pileteid kontrollida, Finnairi helistades sain teada, et sellist broneeringut ei ole. Ootan hommikust saadik lõpliku vastust Reisiks Kaugele esindajalt. TuiFly Nordic lehelt kontrollides on mu Helsinki-Phuket-Helsinki broneering olemas, homme helistan ka sinna, et 100% kinnitust saada. Tundub, et igaksjuhuks pean ka hotelli broneeringu üle kontrollima. Jah, enne kui ma piletid ostsin kahtlesin ja kõhklesin ma palju. Kuid ostu tegin lõpuks ära, sest nägin nende FB lehel, et minu vana kursaõe tuttav oli sinna kommentaari jätnud tänudega heast reisist. Palusin oma vanal kursaõel küsida, kas kõik sujus neil hästi ja sain vastuseks, et kõik sujus probleemideta. Vastasel korral poleks ma seda ostu teinud. Kuid tõsi ta on, et kui ma oleks reisi mujalt kallima hinna eest võtnud, siis oleks nii mõnigi närvirakk kulutamata jäänud.

Mina sain täna oma piletid kätte, esmaspäeval kontrollin need üle.

Mulle ütles ta, et toitlustus on peale 6 h lendu ja 2 h enne maandumist antakse ka mingi võiku vms.

Eks ma siis homme hakkan helistama :D Nad ütlesid, et töötavad igal päeval :)

Kui kaua teil piletite kättesaamisega läks?

Minul läks 863.- per inimene, mille sees on ka Tallinn-Helsinki-Tallinn lennupilet, Helsinki-Phuket-Helsinki lennupilet, transfeer lennujaamast + hotell.