Air baltic käsipagas

Kas keegi on viimasel ajal lennanud airbaltikuga? Kui hoolega nad jälgivad käsipagasit ja kas nad kaaluvad ka neid?

1
23

Viimati Vilniusest tagasitulles kaaluti. Samas minnes läbi Riia ei pööratud tähelepanu.

0
0

Hiljuti lendasin Riiast Amsterdami ja hiljem Zürichist Riiga. Ei pööratud kordagi tähelepanu sellele.

0
0

Käsipagasit kaalutakse ja pannakse "raamide, raudade " vahele liiga harva. Käsipagasi jaoks on olemas reeglid, millest osad reisijad välja ei tee ja vilistavad sellele. Igal reisil näen milliste suurte "põrsastega" lubatakse salongi. Tihti ei piirduta ühe käsipagasiga. Salongis olev pagasikoht peaks olema ka numbritega, e. sama nr. kui istekohal. Miks mina pean otsima lennukis oma käsipagasile kohta, sest teised on selle juba hõivanud.

7
1

Eks ta üldiselt üks õnnemäng ole jah, kuid kui teha online check-in ja äraantavat pagasit mitte võtta, ei tunne keegi tõenäoliselt huvi. Kui kott ka lubatust natuke suurem satub ei juhtu ka midagi, vähemalt selline oli minu viimane kogemus Amsterdamis.

1
2

Kas värskemat infot AirBaltic-u käsipagasi kontrollist lennujaama(des) kellelgi on? Lennufirma enda FB lehelt loen mitmeid nurisevaid kliente, kellel osadel isegi mõõtmetes pagasi eest raha nõutud - kas tõesti on see võimalik? 

0
1

Neljapäeval Tallinnast Vilniusse lennates lasti mul käsipagasi kohver raami sisse panna. Riia lennul pole seda veel ette tulnud, reisin koguaeg sama cabin size kohvriga. Rahva seast silma jälgi valiti inimesi ja paluti neil kohvreid mõõta. Kellelgi probleeme küll ei olnud, kõik said rohelise lipiku külge.

4
0

Tallinnas kontrollivad päris usinasti ja lasevad kontrollraamide vahele tõsta, kui on kahtlus.

4
0

Lendan päris tihti ja aegajalt ka AirBalticuga. Viimasel ajal on nad käsipagasit hakanud väga hoolikalt kontrollima. Mitmel lennul (nii Riias kui Tallinnas) on palutud eranditult kõigil kohver raamide vahele panna. Kaaluma pole pidanud. 

3
0

Eranditult? Ka pehmed kotid?

0
0

Saabusin just nädalavahetusel Sitsiiliast (Catania) Riia kaudu (sama marsuuti mööda ka lendasin), ei kontrollitud mitte kellegi kotti kummalgi suunal.

0
0

Aprilli lõpus Tallinn -Riia-Berliin lennul kontrolliti Tallinnas kõigi käsipagasit. Berliini lennujaamas ei huvitanud kedagi, kui palju kaalub või kui suur on .  

0
0

Ma olen ka kuulnud, et ennekõike just Tallinnas on keegi ekstra usin kontrollija toimetamas, samas mujal Euroopas on asi vabam. Sellepärast tahtsingi värksemat infot, kellel mis kogemused viimasel ajal on ja kas lisaks raami pistmisele ka kusagil kaaluvad enne lendu käsipagaseid? Lubatud on ju lisaks pagasile veel ka üks isiklik ese (käekott, vihmavari, foto-arvutikott), kas mõõdetakse (mingi ekstra raam?) ka neid kuskil? 

0
0

Kaalumist ja "isikliku eseme" lisakontrolli pole Tallinnas, Riias, Berliinis lähiminevikus kogenud. 

1
0

Kas keegi oskab soovitada, kus üldse hankida kohvrit, millega võimalikult vähe probleeme oleks? Igal pool, kus hinnad vähegi alla 100 või nii, on täiesti idiootsed mõõdud. Ega kellelgi pole kogemusi, kas Jyski 41x24x58 cm Milan läheb sisse? Ilmselt mitte?See lisaraam muidu minu mäletamist mööda oli mõõduresti teisel küljel?

0
0

Lähiminevikus mitmel korral airBalticuga Tallinnast Pariisi lennates olen täheldanud väga tihedat käsipagasi kontrolli. Väiksemagi kahtluse korral palutakse pagas enne pardale minekut resti sisse toppida. Kui ei mahu, tuleb hakata €$¥ jagama. Ühel naisterahval ei mahtunud pagas resti sisse, kuna pagasi rattad olid veidi suuremad ning jäid takistama, järgnes taaskord €$¥ välja käimine.

2
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased