Air Baltic reeglid

Homme nendega sõit ja siis ka pisut näpitud seda teemat ja leidsin koha mis pani kulme kergitama. Nimelt tsitaat:"

Nõuded vedelike ja nende koguste kohta käsipagasis:

Et nagu mis?- Kaasa on lubatud võtta vedelikke, mis ei ole suuremas anumas kui 100 ml.

  • Kõik käsipagasis olevad vedelikud peavad mahtuma ühte 1 liitri suurusesse läbipaistvasse taas- suletavasse kilekotti (mõõtudega umbes 20 x 20 cm); Vedelikega täidetud pakendid peavad kilekotti mahtuma vabalt ega tohi olla kokku surutud ning kott peab olema suletud.
  • Igal reisijal on lubatud pardale kaasa võtta ainult üks selline kilekott.
  • Vedelikud, mida ei saa taas-suletavasse kilekotti panna, tuleb pakkida äraantavasse pagasisse. Suuremas koguses vedelikke on lubatud vedada lennuki pagasiruumis." Et nagu mis mõttes - on enda lehele teinud copy-paste turvakontrolli lehest? Ei meenu, et oleks probleem olnud peale turvakontrolli ostetud vedelike või täidetud veepudeliga lennukisse minemisel,samas AB -ga varem reisinud ei ole

Ei ole esinenud neid probleeme ka Air Baltikuga. Hoia kott mõõdus/kaalus ja probleeme ei ole.
Isegi kaalumistel ei ole tähele pannud, et tuntaks huvi koti sisu vastu. Pigem ongi see kopeeritud turvaväravate eduka läbimise nimel, et sa ei kannaks oma viha ära võetud Vana-tallinna eest neile üle.
PS - Vana Tallinn endiselt Riia lennujaamas odavam kui Eestis mistahes poes, 0.2 maksab 4.90 ja liiter 16€. Pooleliitrist ei ole.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased