Autorent Miamis

Mida tähendab täpselt see lisakindlustus(Collision Damage Waiver) autole ja kas peaks võtma kui oleme nädal aega ning sõidame marsruudil Miami-Key West-Miami-Orlando-Miami. Lisamaks selle eest päevas 22 USD.

22 dollarit lisamaks?! See tundub küll väga kallis! Mine vaata www.rentalcargroup.com
Mina sain 4 päev all inclusive(koos kindlustuse) hinnaga. Kokku läks vist umbes 100 dollarit. Ma ei tea kas enam see pakkumine on...

Mis algsesse kysimusse puutub, siis TÄPSET tähendust peaks kysima pakkujalt. Aga yldjoontes peaks olema nii, et CDW tasub võtmata jätta juhul, kui oled piisavalt rikas, et auto varguse või avarii tegemise korral täies ulatuses välja jõuad maksta.
Muudel juhtudel mina võtmata ei jätaks.

Definitsioone leiab ka pakkujate FAQ'dest. Näiteks siit:
http://faq.ebookers.com/cgi-bin/ebookers_uk.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=4102&p_created=1160150874

See tasub võtta, endal oli umbes aasta tagasi sama juhus, et norm auto rendi hind oli kuskil 27$ päev, tundus rumalusena topelt maksta selle eest, aga siis sai veidi mõeldud ja kaalutud ja ei tahtnud riskima hakata. Ja nii juhtuski, mingi eelviimasel päeval üks neeger sõitis tagant sisse mulle ja poleks seda olnd, siis oleks pidanud kogu auto remondi kinni maksma, mis oleks läinud kordades kallimaks.

Kui keegi teine sõitis sulle otsa ja avarii ei olnud sinu süü, siis poleks midagi pidanud maksma. Sina maksad rendifirmale ainult siis, kui oled ise põhjustanud avarii.

Tõstatan teemat.

Soov oleks rentida autot jaanuari lõpp-veebruar 4 päevaks auto Miamis 8-le inimesele. Otsingud on hetkel näidanud tulemusi kas 7-le või siis juba suurt bussi 12-le inimesele. Kas äkki oleks mõistlikum rentida 2 autot hoopis?
Kellel kogemusi rentimisega suuremale seltskonnale.
Muidugi peaks kohvrid ka mahtuma autosse.

Me olime 7kesi ja oli ka 2 autot. Palju vabam sõita ja 7 inimese kovrid pole just kõige pisemad:)