Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Mina lendasin AA-ga Londonist New Yorki ja lennuk oli taitsa tutikas. Nahast istmed, piisavalt ruumi jalgadele ja sook oli ka hea. Stjuuardessid olid keskmisest vahe vanemad aga nendega ma ei suhelnudki.

0
0

Rääkisin Maarjamõisa nakkuskabinetiga. Puerto Ricol levib A-hepatiit ja tüüfus. A-hepatiidi vaktsiin kestab 1 aasta ja maksab ca 400.-, tüüfuse oma kaitseb sind 3 aastat ja maksab natuke üle 200 krooni. Soovitan kõigil aeg kinni panna ja end vaktsineerida!!!

0
0

Peaks ikka eluaegne olema (no 25 aastat). Mõtekas on teha pigem AB koos (kolm süsti). http://www.vaktsiin.ee/hepatiit/vaktsineerimine

Vaktsineerimiseks võib perearsti juurde ka minna :)

0
0

A-hepatiidi kaitse (25 aastat)on siis kui oled teinud 2 süsti. Kahe süsti vahe võib olla maksimum aasta!

0
0

Tere kõigile USA-sse reisijatele. Saabusin just tagasi sellelt esimeselt kampaaniareisilt mis hõlmas endas kolm sihtkohta kuid üle mandri ehk siis valisin Miami, N.Y, L.A. L.A st võtsime auto ja käisime ka mitmepäevasel Mehhiko tripil. Kuigi meie reis oli väga super, siis peaaegu oleks see kõik vastutaevast lennanud. Siinkohal soovitan kõigil, kelle reisi alguspunkt on kas Berliin või Stockholm arvestada piisava varuajaga, et juhul kui lend algkohta peaks hilinema või ära jääma on teil olemas PLAN B. Meil oli algkohaks Berliin ja plaanisime jõuda eelneval õhtul Berliini Easyjeti lennuga Tallinn- Berliin. Lendu lükati edasi, lõpuks juba tühistati ja paigutati meid ülemiste hotelli, et hommikul lennata, seejärel taas uudis, et lennupersonalil on lennutunnid täis ja ei saa ka lõunaajal järgmisel päeval lennata jne. Ma olin juba õnneks oma kogemustele tuginedes nii taibukas, et öösel kell 5 lennujaamas Estraveli büroos jätkulennupiletid ümbermuuta / sest edasi lennud olid veel toimumata ja sai seda teha - läbi raskuste, kuid see on seotud lisakulutustega ning Easyjet ei võta endale mitte mingeid vastutusi ega kompenseerimist. Seega sellega peab edaspidi arvestama. Aga kogu selle tulemusena vastab siiski tõele ütlus, et sa pole nii rikas, et lubada endale odavaid asju.

0
0

Aga kuidas muidu asjad sujusid seal? Mingeid lisatasusid maksma ei pidanud?? Kõik läks muidu hästi jah?:) Kas broneerisite eelnevalt ka lennukis istekohad nagu estravel soovitas? Kas keegi sinna minejatest üldse seda teinud on???

0
0

Kuidas see istekohtade bronnimine lennukisse käib? Kus ja millal seda tehakse? Mulle küll keegi ei soovitanud... :)

0
0

USAs ära käidud selle kampaaniaga NYC -> Miami -> Puerto Rico -> tagasi koju läbi NYCi.

Minnes tuli pagas võtta välja Stockholmis ja kätte sai NYC'is. Londonis maandudes tuli AA leti taga uuesti ära käia ja pilet ette näidata, aga see on tavaline USA reisidel. Igas linnas olin 3 päeva. Kaasas üks kohver ja üks käsipagas. Mingeid pagasi lisatasusid maksma ei pidanud, kui õigesti mäletan, siis check-in automaat ütles lausa, et saan kuni kaks ühikut pagasit anda tasuta. Kohalikud maksid aga esimese kohvri eest $15 ja teise eest vist $25. Üldiselt võib end tunda täisväärtusliku kliendina, sest need AA teenindajad leti taga ja lennukis on nii pisikesed mutrikesed, et ei tea kütuse lisatasu mittemaksmisest midagi.

Nii Miami kui ka Puerto Rico lend startis 1,5h hiljem mingitel tehnilistel põhjustel, st tuli lennukis istuda ja passida see aeg.

Ööbisin hostelitest/dormides http://www.hostelworld.com jms sarnaste kaudu, keskmiselt $35-45 öö, ei kurda - tingimused väga head.

Istekohtasid lennukitesse saab bronnida http://aa.com

0
0

Ma leian sealt selle enne lendu tehtava check-ini, mis max 24 tundi varem teha saab. Seda peategi silmas? Või jäi mulle midagi leidmatuks :S Ja kas seal peab siis veel regama hakkama?

0
0

Istekohti soovitab Estravel bronnida oma sellel USA teemalisel nö. nõustamise lehel www.estravel.ee/usa Ma arvan,et seda saab teha ka Estraveli kaudu, tahtsingi küsida,et kas keegi on seda juba teinud või ei ole see nii oliline??

0
0

mina broneerisin istekohad Estraveli kaudu, kuna reisime lastega, siis tahtsin kindel olla, et saame kõik kõrvuti istuda. Kuigi meie reis toimub alles jaanuaris, siis nt. NY-London tagasilennu istekohad saime kahekaupa üksteise taga mitte neljakesi üksteise kõrvale.

0
0

Käisin minagi täna Estravelis oma kohti bronnimas. Mõni lennuk oli päris täis juba... Ja üllatas see, et Washington - NY lennukil oli istmeid ainult 3 rea jagu (1-2 jaotusega) ja ja niimoodi kokku umbes kümmekond rida... Sinna saimegi ainult neli üksteise taga olevat kohta kahestes pinkides... Aga muidu sai ülejäänud AA lendudel istekohad bronnitud - BA lendudele seda teha ei lastud.

0
0

Peaks ka siis bronnima minema, ei viitsi küll 8 tundi kuskil üksinda istuda.Aitäh vastuste eest!:)

0
0

Bronnisin ka täna istekohad ära, sõit järgmise nädala lõpus. Kohad olid suhteliselt täis, kõrvuti sai veel ainult keskele, kus on 5 kohta kõrvuti. Nii et suht vara tuleks ikka kohad ära bronnida, et head kohta saada.

0
0

Äkki jagate ka seda, kuidas plaanite (või käinutele, kuidas läksite) Stockholmi jõuda. Meil on lend eriti tobedalt, et laevaga ei jõua ja Estonian Air ei lenda laupäeviti. Tagasitulekuga täpselt sama jama. Ja pealegi lendu (ükskõik mis firmaga siis) isegi eriti ei usaldaks, et mitte oma Londoni lennust maha jääda (nagu juba siin kirjutati eelpool). Ise oleme Turu-Stockholmi mõelnud, sealse laevaga jõuaksime lennule ka piisava varuga. Päev varem minnes Stockholmis ööbimine ja kohapealne transport on jällegi omakorda paras kirves (tundub, et kallimgi kui NY). Nii et hea ideed on oodatud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased