Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Meil ka viisa käes, kuna ml oli varem olnud viisa siis minuga käis väga kähku ajasime rohkem niisama juttu:)) Elukaaslaselt küsiti rohkem asju,aga temaga ka kõik korras, saime mõlemad 10 aastase viisa. Kusjuures ka mina nägin juhust kui viisat ei antud. Tavaliselt on põhjueks nendepoolne kahtlus,et kavatsete sinna jääda( näitkes kui Eestis puudub kool või töö või lapsed ehk siis midagi mis seoks Eestiga), aga on ka muid võimalusi. To A.T: Võid saata saatkonda meili näiteks ,aga millegipärast arvan,et see ei lähe sinna alla kuna tegemist ei ole kriminaalrikkumisega. Aga igaks juhuks soovitan paberid kaasa võtta ükskõik, mis saatkond vasta

0
0

Irw, ma arvaks küll, et USA oma territooriumile kihutajatest "drink'n'drive" tüüpe ei taha, nii et jäta see parem mainimata.

0
0

Kas keegi oskab neid AA lennukeid kommenteerida? Kas teenindus norm., kas tel.ekraanid istmetes, toit norm? Ise pole selle firmaga varem sõitnud.

0
0
0
0

Mis tüüpi lennuk Londonist US-i läheb?

0
0

Viimati kui AA'ga sõitsin, siis jättis vähemalt teenindus lennukis sellise suht ligadi-logadi mulje. Aga see oli ammu, selle aja peale võivad asjad muutunud olla.

0
0

Ramtl, jesus christ, kas sa oma broneeringu pealt lugeda ei oska või?

0
0

Samuti viisa approved. Küsis natuke ettevõtte kohta, kus töötan - et millega tegeleb, palju inimesi, kaua töötanud. Siis küsis paar küsimust mu seniste reiside kohta. Küsimus elukoha ja reisikaaslase kohta ning oligi kõik. Eks näis kui pikk viisa kukkus.

0
0

Ahjah. pigem makske "riigilõiv" mitte rohkem kui päev-paar varem ning kontrollige, et summa oleks õige. Paar tüüpi saadeti tagasi, kuna nad olid vähem maksnud. Tegelikult meenub mullegi, et kui esimest korda viisainfot lugesin paar nädalat tagasi, siis oli ca 50 krooni madalam see summa. Ja taala kurss muudkui tõuseb.

0
0

Kas piisab internetipangast maksekorralduse väljatrükist või nõutakse saatkonnas pangast võetud panga templiga maksekorraldust?

0
0

Esitasin internetipanga väljatrüki --> viisa on passis :)

0
0

Lendasin AA-ga juulis-augustis 2008. Ei saa midagi ette heita. Teenindus ja toit ok (toidu maitse üle saab muidugi alati vaielda :). Ekraanid istmete seljatugedes, kõrvaklapid ka tasuta kasutamiseks.

0
0

Mina, taibu, magasin ikka maha piletite ostmise. Kui keegi ei saa minna või miski firma siiski veel müüb selliseid asju- lehvitage! :)

0
0

to mAnts: Siis sul vist vedas. Lendasin AAga paar nádalat tagasi, lennuk paistis olema 60nendate "originaal", st sisu polnud kúll vahepeal vist uuendatud, telekad oli ikkagi olemas - sellised suured virvendavad kastid vahekáigu kohal:) Ma polnud nii "vanaegse" lennukiga varem lennanudki. Samas teenindus oli ok ja lennukvaliteet super - mõlemad lennud olid úhes sujuvaimad, mida kogenud (võibolla ka peamiselt hea ilma teene), ruumi oli ka páris parajalt (turistiklass). See muidugi polnud úle Atlandi lend, ehk seal on váhe uuemad masinad kasutusel.

0
0

Kas on veel keegi, kes tahab Stockholmist Tallinnasse saada 07.märts 2009 õhtul?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased