Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Ahjaa, pagas. No mulle tunduski, et "too good to be true". Kuidas seda saavutada, et Londonis saaks pagasi kindlasti välja võtta? Vastasel juhul on tõesti kellad - mina jään Londonisse, aga minu pagas ringleb kuskil Stockholmi lennujaamas, kuhu mul pole plaanis isegi mitte hiljem seda ära võtma minna.

0
0

Pagasit võib alati paluda tagasiteel registreerida ainult Londonini, näiteks ettekäändega, et teil on keegi tuttav Londonis ootamas, kellele on vaja midagi pagasist üle anda (näiteks Napa valley'st veini vms).

0
0

kui palju on Eestis inimesi, kes ise reisil midagi teha ei oska ning on nõus võhivõõrastega oma plaanid kokku sättima. Ei ole muidugi midagi üleloomulikku, aga et suur enamus sellestki teemast on just reisikaaslaste otsimine on lihtsalt mulle võõras. Aga muidugi kui oleks ise üksik kuigi enamus otsijaid siin küll pole, siis äkki otsiks ka.

0
0

Mul on hea meel su p2rast Don_Gato:)

0
0

Don_Gato, kui sind ennast parafraseerida: kas midagi muud pole teha, kui siin eestlaste iseloomu üle virisemas käia? :)

0
0

Soovitan kõigil, kes otsustavad Londonist otse Tallinnasse tulla, jälgida, et Londoni lendude vahed oleks piisavada ja kontrollida lenujaamad üle. Tihti tuleb vahetada LHR LGW vastu või vastupidi. See võib koos pagasitoimingutega võtta aega ca 3 h.

0
0

Muidugi tuleb arvestada piisava ajavaruga. Minu lend jõuab Londonisse juba hommkul kell 07.50 ja ilmselt pole probleemi hankida ka soodsa hinnaga Easyjeti lend otse Tallinna. Seda pagasi asja peab jah täpsustama, äkki need kes ära käivad, jagavad oma infot hiljem ka siin. Mina lähen alles järgmisel aastal :)

0
0

(reisi)kaaslase otsimine võiks olla eraldi teema ja siin võiks rohkem erinevate sihkohtade ja nendega seonduvate reisikogemuste vahetamine ning selleteemaline arutelu toimuda.

0
0

Usun, et reisikaaslasi otsitakse suuresti ka raha tõttu (või igavlevad paarid?:)). Ehk siis mimekesi ööbimine on palju soodsam, rendid sa siis suure toa, apartemendi või lausa maja. Autorendist rääkimata! Nii et minu meelest siin midagi imestus- või taunimisväärset küll pole. Risk on muidugi, et satud mölakate otsa, kellest lahti ei saa. Kuid samas võid võita ka head sõbrad aastateks ja mitmekski ühiseks reisiks!

Kas avame ka loenduse, mitu inimest on viisast nüüd ilma jäänud :( ? Ise tean ühte.

0
0

Oskad sa äkki öelda, mis põhjus oli, miks viisat ei antud?

0
0

Njah, me just kodus eile arutasime, et naljakas see kaaslaste otsimine. Inimesed muidugi erinevad. Oma reisikogemustele tuginedes ... omaette ikka kõige parem. Jah ööbimine on kallim, aga asi on seda väärt.

Ahjaa ma ei tea veel ühtegi inimest kes oleks viisast ilma jäänud (mitte küll selle pakkumisega seoses, aga üldse), aga jah endal ka viisat ei ole ja natuke kõhe küll, et mis siis saab kui ei saagi. Samas kõik nagu peaks ikka korras olema. Mis põhjused üldse on? Tõesti tooge näiteid!

0
0

Aga kuidas see ööbimine odavam tuleb kambakesi, kas lasete lisavoodeid tuppa paigutada või küsite suure seltskonna soodustust? Seletage palun võhikule:)

0
0

Ööbimine on odavam apartmentide/majade vms "ühikute" puhul, mis otseselt ei sõltu inimeste arvust. Hotelli puhul vast peaks jah sada eestlast kokku ajama, et terve hotell ära bronnida :) . Ehh oskad sa öelda, miks viisast ilma jäädi?

0
0

Viisa käes! Kõigepealt seisad väljas elavas järjekorras. Telefonid paluti välja lülitada ja kui soovitakse minna kahekesi (või rohkem) vestlusele, siis esimene läheb sisse ja võtab kohe kõigi paberid endaga kaasa. Nb! Turvakontroll, sarnane siis nagu lennukisse minekul. Kui on kaasas kott vms, siis selle jätad kohe sinna maha. Edasi saadetakse sisse, kus suunatakse kohe esimese luugi juurde, sinna saab anda kõik oma paberid, ka kaaslase omad. NB! Võetakse ainult need paberid, mida on nõutud saatkonna kodulehel. Kõik ülejäänud paberid nt lennupiletid, laenulepingud, mis tõestavad seotust Eestiga, laste sünnitunnistused vms antakse kohe tagasi. Siis täidad ELS-i paberi, millega nõustud ise passi tagasisaamise eest maksma, juhul kui peaks õnneks minema ja viisa antakse. Ja nüüd istud ja ootad, kuni nimeliselt kutsutakse. Kes andsid paberid koos kaalsasega minekuks, siis neid kutsutigi kohe kahekesi. Ooteruumis on telekas ja lastele mänguasjakast. Alustuseks küsitakse, kas oled suuteline inglise keeles suhtlema ja siis võetakse näpujäljed. Esimene küsimus oli kohe, et kuhu me minna kavatseme ja mis on meie reisi eesmärk. Siis, et mida me siin Eestis teeme, millele vastasime lihtsalt ametinimetustega. Kuna mina olen lapsega kodune, siis ütlesin kohe ise, mida ma enne tegin. Selle peale küsiti, et kui vana on laps ja kui ütlesin, et väiksem on kahene ja suurem käib juba koolis, siis küsiti, et kas reisime üksi või koos lastega. Kuuldes, et kavatseme üksi minna, küsiti, et kas on keegi, kes laste eet hoolitseb senikaua kui ära oleme ja oligi vestlus läbi. Paluti ulatada see ELS-i paber ja öeldi, et saadame viisa Teile paari päeva jooksul koju. Seega kõik läks väga lihtsalt. Aga nägin ka ühte juhust, kui viisat ei antud.

0
0

Selline küsimus siis et- viisataotluses on küsimus kohtulikult karistatutuse kohta. Kas peab viima politseiregistri väljavõtte kui sulle on arest määratud (2 nädalat) rikkumiste eest liikluses (mitmed kiiruseületused ja alko joobes sõit)? Tegemist ei ole sel juhul kriminaalrikkumisega vaid väärteoga. Aga arest määrati kohtu poolt, seega oled nagu kohtulikult karistatud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased