Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

London-Boston-Miami - kas pagas läheb otse Miamisse või peab veel vahepeal välja ka võtma?

Pead esimeses USA lennujaamas välja võtma. Tõenäoliselt pead sa selle ainult lähedal olevas transfer baggage check-in-is uuesti sisse andma.

Viimati püüti mind Tallinna lennujaama check-in-is veenda, et mu pagas läheb otse sihtkohta (lend oli Helsinki - JFK - LasVegas) ja mina seda vahepeal ei näe. Õnneks ei uskunud ma neid ja hästi tegin, muidu tiirutaks mu kohver siiamaani JFK-s lindi peal.

0
0

vt. EE artikkel: kas ma võin nüüd öelda - et "I TOLD YOU" :D:D:D Ise ma jumaldan broneerimissüsteemi auke, aga ma ütleks Estraveli käitumise kohta - lüpsa lolli, aga ära reklaami seda. :P

0
0
0
0

Viimasel ajal oneworldil kuidagi kahtlaselt tihti neid auke, oli ju alles nädal tagasi algusega Londonist lääneranniku linnad (SFO,LAX jms.) edasi tagasi 130.- naela. Täiesti juhuslikult on tavaliselt aukudest väljas tipphooaeg ja pühad.

0
0

Isaac, see oli Skyteami oma. Muide, mu saksa agent saab endiselt neid BA/AA odavpileteid väljastada, kuigi Estraveli "sooduspakkumine" on läbi. Imelik värk, magic... :P

0
0

Minu meelest tegemist ei ole mingi auguga, lennukompaniid on ise süüdi, et tõstavad kütusemaksud piletitariifist välja ja liigitavad neid maksude hulka. Kuna aga tegemist ei ole ametliku riigi- ega lennujaamamaksuga, siis ei ole keegi teine peale maksu sätestanud lennufirmat ennast kohustatud neid sisse nõudma. Sellepärast kui pileti peal on rohkem kui ühe lennukompanii lennud, käib kütusemaksude arvestamine vastavalt selle lennufirma reeglitele, kelle stockil pilet parasjagu valideeritakse. Kui BA ei arva ennast olevat kohustatud AA kütusemakse sisse nõudma, pole ka agendi asi selle üle und kaotada.

Ning nagu selgub, on paljudel BA kaudu väljastavatel transatlantilistel lennureisidel võimalus küsida endale mitu tasuta stop-overi võimalust, mida Estravel ka oskuslikult ära kasutas oma müügikampaanias, pakkudes kaks stop-overit enne Miamit ja kaks peale, samas tariif oli STO-MIA. Nii et kui edaspidi osta BA-ga lennupilti näiteks Los Angelisse, tasub alati reisiagentilt pärida, kas äkki saab vahepeal tasuta peatuda näiteks New Yorgis ja Bostonis.

0
0

Kiss, Estravel teadis väga hästi, et nad kütuselisamaksust ennast välja libistavad. Agent ei pea selle üle "und kaotama", aga ilmselget VIGA oma reklaamikampaanias ära kasutada, natuke imelik ma ütleks. Räägi oma parimatele klientidele sellest või paku neile, kes anyway USAsse lähevad, aga ära korralda suurejoonelist lüpsi oma partnerile. Mõtle, kas Expedia teeks seda üle kogu USA: "300 USD super NYC-LON offer, only for Expedia clients"? Estravelil sai see nii kaua kesta seetõttu, et ei Britishil ega AA'l pole vist mingit esindust Eestis. Või arvad sa, et American Airlines heameelega müüs neid pileteid 4000 EEK eest? et neil oligi see plaanis, n-ö underground reklaamikampaania? ma ei usu:) Jama Estravelile sellest tuleb, ma ütlen...

0
0

Nagu öeldakse, julge hundi rind on haavlikuule täis, aga rasvane.

0
0

Ei usu seetõttu, et pühad jäeti kuidagi osavalt välja ja teiseks, neid hindu ei müüdud ainult Eestis. Kohe kui mõni suurem Rootsi reisibüroo oleks avastanud vea ja kahelnud selle seaduslikuses, siis oleks seda teada antud. Kuid kampaania kestis 10 päeva, selle aja jooksul oleks ammu selgunud tõde. Viimasel ajal pakutakse palju soodsaid lennureisi, see hind ei olnud nüüd midagi nii üllatavat ka (on ju olnud 1-dollariliste lennupilete kampaaniad)

0
0
0
0

Snoop, olen nõus, et esitleda asja kui eripakkumist Estraveli sünnipäeva puhul oli eetiliselt väga kahtlane samm.

Mulle meeldis nende turunduse inimese huumorimeel, kes muuhulgas kirjutas: "Hind sisaldab kõiki makse seisuga 19.08.2008 ja võib pakkumise kehtivusajal muutuda tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustest."

0
0

Estraveli kaitsekõne: "Estravel ei ole ära kasutanud ühegi lennufirma "näpukat" - pakkumise hind oli õige ja kooskõlas lennufirma poolt hinnareeglites sätestatud tingimustega. Kuna kütuse lisatasu saab võtta vaid see lennukompanii, kelle piletid on väljastatud, siis, ehkki antud kampaania lendudel on enamikel lendudest vedajaks American Airlines, lubasid reeglid valideerida pileti British Airwaysile, mida reisibüroo ka tegi. Erinevused kütuse lisatasu arvestamisel tulenevad lisatasu ülekandmist reguleerivate lepingute puudumisest lennufirmade vahel ning ei mõjuta reisija õigusi."

Tõlgin: "Me teadsime, et teeme oma äripartnerile kena lüpsi, aga kuna kõik on JOKK ja see tõi meile kõvasti reklaami, siis on meil suht pohhui."

0
0

Ei tasu olla kadedad. Kui sooduspileti ostjatel nüüd viisade või piletitega mingid jamad tulevad, siis kahjurõõmsaid parastajaid oleks palju.

Ja küll lennufirmad jõuavad meid aastaringselt lüpsta.

0
0

Jutt pole kadedusest vaid eetikast, üldiselt ei ehitata kampaaniad üles partnerite vigadele. Piletitega vaevalt jama tuleb, vähemalt pole kuulnud küll, et kelleltki oleks hakatud lisaraha nõudma eelmiste selliste juhuste puhul kui juba E-Ticketi number on väljastatud lennufirmade poolt. Arvatavasti tulebki järelturule hulga pileteid, huvitav palju maksab näiteks selle kampaania puhul nimevahetus, Estraveli lehelt ei leidnud kahjuks. (Tavaliselt pole see kütuse lisatasuta piletitel võimalik olnud)

0
0

Meie Reisigraafik selline

10APR STOCKHOLM ARN 2 - LONDON LHR BA 773 09:20 11:00 10APR LONDON LHR 3 - NEW YORK JFK AA 107 18:30 21:20 14APR NEW YORK JFK 8 - SAN JUAN SJU AA 1639 17:10 21:05 21APR SAN JUAN SJU D - MIAMI MIA AA 588 14:15 17:05 24APR MIAMI MIA - ST THOMAS STT AA 775 11:55 14:25 30APR ST THOMAS STT - NEW YORK JFK AA 412 12:40 16:35 30APR NEW YORK JFK 8 - LONDON LHR AA 132 21:20 09:25+1 01MAY LONDON LHR 5 - STOCKHOLM ARN AA 6529 11:15 14:50

Kas samal ajal veel kedagi Puerto Ricol või neitsisaartel liikumas?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased