Majutus Phi Phi'l - soovitused?

Kas keegi oskab soovitada mõistliku hinna/kvaliteediga ööbimiskohta Phi Phi'l? Ei soovi päris linnas olla, pigem ikka veidi eemal looduslähedasemas kohas ja ranna ääres.

1
23

Koh Phi Phi saarel ei olegi sellist varianti väga- eemal linnast, looduslähedast kohta. Phi Phi erineb teistest Tai saartest selle poolest, et kõike, mida sel saarel teha saad, pead tegema renditud paadiga. Ei ole teid, mida mööda motorolleriga sõita ja mis viiksid sind üksikutesse kohtadesse- randadesse, ei ole väga palju matkamisvõimalusi. Kui meie novembris seal käisime, oli saar pungil backpackeretest ja ööbimist oli üsna raske leida. Ja ega see saare ainuke asula ei olnud meeldivate killast- kuna saarel väga muud tegevust ei ole, siis kõik sinnasaabuvad suplevad alkoholimeres. See on selline peopanemise saar, üsna kallis ka. Aga pärast pingelisi otsinguid lõpuks saime mingi ööbimiskoha, mille eest maksime Tai kohta üsna uskumatu summa. Samas rääkisid kohalikud, et novembris polnud veel turismihooaeg avatud. Praegu võib Phi Phil majutusega raskeks minna.

0
0

Phi-phi on jah populaarne aga selleks, et veidi eemale saada, soovitan platseeruda kuskil mujal rannas, kui need mis sadama ja selle küla juures. Järgmine ida poole oleks Long Beach, kus juba olukord normaalsem jne, mida edasi liigud seda rahulikumaks rannad muutuvad, kuid jah ühest rannast teise saamiseks on long-tail paadid, kuid neid vähemalt Long Beachil ja siis külas on palju ja ootavad pidevalt kliente, ka öösel. Sõltub, mis sa seal teha tahad, pidutseda või niisama chillida rahus? Kui pidutseda, siis platseeru seal põhi külas, kui rahulikumat õhkkonda, siis liigu põhja poole. Mulle phi-phi väga meeldis, ise ööbisin 1 öö Viking Bungalowsis, mis on metsa sees Long Beachi ja küla vahel puuotsas asuvates bungalowdes ja siis ülejäänud ööd Long Beachil, koha nime ei mäleta. Hinnatase on jah kõrgem kui mujal Tais. Mäletan et long beachis oli lahe koht nimega PP Hill vms kui ma ei eksi, see asus mingi paarikümne meetri kõrgusel ranna kohal kalju otsas Long Beachil.

Kuid Phi-phi on jah selline saar kus soovitaks ennem bukkida ära majutuse, ise käisime märtsis ja maandusime praamiga kella 13 paiku saarel, suund kohe Long Beachile ja seal käisime kõik buungalow operaatorid läbi, osadel oli isegi silt väljas et "vaba ruumi pole" jne. Et paras möll oli selle majutusega, paar tundi hiljem maandusime siis Viking Bungalowdes keset dzhunglit, öösel olid päris kahtlased hääled ja sisinad seal :D (pool naljaga). Järgmisteks öödeks saime juba Long Beachil bungalow kui olime hommikul kell 9 rannal platsis.

Soovitaks kindlasti longtailiga minna Phi-Phi Ley juurde snorgeldama, Maya Bay on ilus aga paras tourist trap, mis päeval Phuketist tulnud turiste ja paate täis, kuid sellist liiva ja randa kui Maya Bayl tõesti iga päev ei näe.

0
0

Minule jättis Phi-Phi hoopis teise mulje kui muidu Tai. Teenindajaid palju valgeid (baaris valged kenad piigad, flaiereid jagavad valged,rootslasi palju-sukeldujad) kogu elamine ja olemine vaba ja sõbralik, ei mingit pealekäimist/sissekutsumist, masaazi karjumist (v.a. paadimehed) ja ei mingit vene keelega tülitamist.Kõigile kopleksivabadele peolembelistele soovitaks sealt läbi käia, saab ennast korralikult lõõgastuda. Ah-jaa, meil oli hotell enne sawadeest ostetud, juba sadamas oldi meil nimesiltidega vastas ja kärudega viidi kotid hotelli, sama oli tagasisõiduga. See kärudega sõidutamine on nende hotelli transfeer ja hinnas. Kõige rohkem oli seal "linnakeses" ehk Ton Sais minu arust tattoo salonge ja "buketite" müüjaid. Ja Ton Saist läksid kõvemad matkamehed jalgsi Long Beachile, ei olnud paati vaja.Kui juba kohal olete, võtke kindlasti tripp ümbruse külastamiseks, need tripid kõik sarnased, ainult pikkuse vahega kas terve või pool päeva.

0
0

Majutusega pole minu arust seal erilist probleemi (k.a veebruaris). Niikui sadamas maha saad on kai otsas kohe 3-4 kohta kes sulle hotelli müüa tahavad. Kaubelda saab nendega ka vabalt. Ise jalutasin ja otsisin endale hotelli. Soovitaks ise algul rigivaadata ning kui midagi head ei leia siis sadamasse tagasi. Saare põhiküla keskel on hea elada kui tahad iga õhtu pidu panna - rahu seal on raske leida. Oktoobris olin seal ja 500baht eest sain AC + telekaga toa (wifi) kyla keskel "A. H.(??) Anderson" hotellis. Veebruaris olin Long Beachile mineva tee ääres mäe jalamil "PhiPhi Ingapview(??)" bungalotes 1000 baht ventilaatoriga bungalows. Maja oli väga ilus ja korralik, kuid paarsada järsku sammu reseptsionist just peale õhtut väljas ei olnud toredad ega ohutud :D.

Otseselt ma ei ütleks, et Phi Phi on väga palju kallim sarnastest Tai kohtadest. Joogiturist saab seal pea suhteliselt uima miinimum rahaga. Odavate söögikohtadega on ainult suhteliselt raske.

Vähemalt oktoobris pidi põhiküla randa minema hommikul, et ujuda. Poolest päevast oli juba selline mõõn, et vees said ainult istuda.

Kui tahad rahu pead kaugemale põhikülast minema ning hotellide hinnad tõusevad :).

0
0

Ise just Krabis ja plaan paari paeva parast Phi/Phi poole suunduda. Kui keegi kohapeal, siis paluks infi anda olukorrast riigis, palve oleks, et kui vaga kurb seis vabade oomajadega, akki annaks teada( kui vaga kitsas kaes). Bronnitud pole midagi endal. Tanud ette ja sry tappideta tahtede eest.

0
0

Kui Phi Phi´le jõuad ja praami pealt maha astud, siis on juba kaugele kuulda kohalike karjumist, et kas vajad ööbimist?! Meie läksime ühe suvalise onukesega kaasa, kes lubas meile soodsaid hindasid. Antakse kataloog pihku, koos piltide ja hindadega. Kui midagi meeldib, siis helistab onu sinna ööbimiskohta ja uurib kas vabu ruume on. Nii lihtne selle ööbimise leidmisega seal ongi. Kui viitsimist rohkem, võib ka ise minna uurima saare peale, kas kuskil vabasid tubasid. Aga 36 kraadise palavusega meie ei viitsinud seda trügimist ette võtta seal väiksel saarel.

0
0

Kui mina käisin seal (oktoobris), oli öömaja lihtne leida mõistliku hinna eest, kuid mulle räägiti, et tipphooajal on hinnad kahekordsed ning võib ette tulla olukordi, kus inimesed tulevad hommikul praamiga saarele ja lahkuvad pealelõunat, sest lihtsalt ei ole võimalik leida öömaja...

0
0

Kohal nuud, oomaja leitud, kuigi jah mitte midagi eriti ilusat ega odavat(millega olin ka arvestanud).

0
0

Mis on mõitslik hind Phi Phi saarel bunalow eest maksta?

0
0

Käisime Phi-Phil käesoleva aasta jaanuaris. Panime paar päeva ennem saabumist internetis ööbimiskoha kinni - just selle sama asja pärast et ei viitsi oma pagasiga 36 kraadise kuumusega mööda saart ringi tühja ringi kõndida ja otsida. Ööbisime Ingphu Viewpointi A/C bungalows. Täpset hinda ei mäleta, aga see oli saare keskmiste ööbimishindadega võrreldes kõrgem.

0
0

Sain just Bangkoki öömaja välja valitud - sellega ühel pool. Nüüd siis PhiPhi. Arvasin, et äkki õnnestub Ao Nangist osta majutus PhiPhile - et siis oleks nagu transport ka olemas - pakutakse midagi sellist seal? Kottidega mööda saart küll ei tahaks ring sebida.

0
0

Soovitaks Viking'i Bungalosid, mõnus rahulik oma rannaga koht, tõeline saareelu nautimise paik.

0
0

Tulin just eelmine nädal. Kui Ao Nangis veel majutust ei ole, siis soovitaksin J Mansion. Väga hubane, sõbralik personal, 400 bahti tuba/öö - konditsioneer, telekas, külmik, toad avarad, ühesõnaga tip-top. Üldiselt saime igal pool 400-500 bahti toa eest öö. Phi-phi on üldiselt kallim, kui muu turistikas. Kui alguses plaanisime olla 2 ööd, siis põgenesime juba pärast esimest. Kuigi päeva snorgeldamise tripp ja Maya beachi külastus vast oli üks eredamid elamusi üldse, ahistas saar kuidagi oma olemusega. Phi phil maksime samuti J.J Guesthouse eest 400 bahti toa eest/öö, kuid tuba oli üsna kräpp. Toad olid niisked, võtsime faniga ehk ilma kondita siis, ei olnud ei külmikut ega telekat. Samas mõtlesime, et ühe öö kannatab ära. Käisime vaatasime ka J.Anderson vms hotelli tube, hind oli vist 500 bahti, aga tuba oli vaid grammi võrra parem. Vaatasime ka üleval Garden Bungalowsi (oli vist selline nimi) tube, olemuselt oli igati mõnus, sest iga toa ukse ees oli ka võrkkiik, kus võis õhtul uinuda, kuid hind oli üsnagi kallis ja seepärast loobusime. Lisaks veel, et Phuket Townis ei soovita kaua viibida, sest seal ei ole midagi teha. Kohe minna Patongi või kuhugile teise vaiksemasse randa. Patongis super hotell Wiev Inn, tuba 500 bahti, aga see-eest parim hotell meie külastuse ajal üldse. Sellised soovitused siis :)

0
0

Suur tänu Vafka, informatsiooni eest! Mis olid päevaste ekskursioonide hinnad? Kas ekskursioonid ja hotellid on fikseeritud hindadega, või peab kõikjal kauplema?

Ette tänades

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased