Maksimaalselt 1200 kr

Tahtsin küsida siit abi. Ehk oskab keegi öelda kas on võimalik saada maksimaalselt 1200 krooniga itaaliasse kui on siis ehk ka millega ette tänades joonas.

1200 krooni on Eesti Panga kursi järgi 76,57 eurot. Selle raha eest võid veeta päeva Läti Vabariigis, noormees. Või veel parem, mine ja palka omale koduõpetaja, kes sulle natuke eesti keele grammatikat pähe taoks.

Päris hirm hakkab, kui mõtled, missugused analfabeedid tahavad sõita Euroopasse Eestile häbi tegema.

kled tonlist sa parem õpi suhtlema! Sulle kuluks üks hea tisitpliini koolitus ära. Nii et mõtle! ja teiseks lennukiga saab sinna 1200 krooni eest nii et kui sa ei tea midagi siis pole mõttet lampi sõnu visata.

Mastersync, on olemas sellised imeloomad nagu odavlennufirmad. Näiteks algusega Riiast võid sa leida väga soodsaid pakkumisi. Palun kasuta oma lugemis- ja otsimisoskust ning piletid on sinu ;)

Saad sa küll, poja.

Air Balticu pilet Tallinnast Rooma üle Riia on 76 eurot küll, aga igasugused lisamaksud tõstavad hinna 139 euro peale.

Ryanairiga Riia-Milano võib ju pileti hind tõesti sobival päeval 39.45 LVL olla, nagu reklaamitakse - aga pane sinna kohe otsa igasugused check-ini tasud ja administreerimistasud ja pagasitasud, kui seda olema juhtub (üks kott NB: mitte 20, vaid 15 kilo 10.80 LVL) ja Eestist Riia lennujaama jõudmise kulud, ning oledki oma eelarvega puntras.

Muuseas, Itaalia on piisavalt suur, nii et seal on rohkem kui üks rahvusvaheline lennujaam. Enne, kui endast oluliselt vanemate inimestega siia klähvima tulla, õpi esitama küsimusi. Foorumi postitusreeglite läbilugemisest on ka mõnikord kasu, kui osata funktsionaalselt lugeda.

Lisaks pakuks välja võimaluse hääletada Itaaliasse! Selle rahaga peaks küll toime tulema.

Olgu, nali naljaks, aga vahepeal oli RyanAir`il paari päevane kampaania, kus jagati miljon odavat lennupiletit teatud sihtkohtadesse Euroopas, kuna minust minejat kahjuks sel korral polnud, siis väga põhjalikult end teemaga kurssi ei viinud. Küll aga mäletan, et Pariisi sai Stockholmist edasi-tagasi pileti umbes 50 SEK-iga (mis teeb umbes 80 EEK-i). Itaaliasse oli ka minu mälu järgi samalaadne hind. Kui pakkumisi jälgida, siis ehk leiab midagi ebareaalselt odavat.

P.S. Paluks mindki uudishimulikku inimest kursis hoida, kas siis said 1200 EEK-iga Itaaliasse, kuhu täpsemalt ja kuidas. :)

Vaakin siin seda kenjaalset küsimust siit ja sealt ja enesetisitpliini kaotamata pean nenttima, et parim viis 1200 eekiga itaaliasse saamisex olex tõukeratas. Vt ka ateena-orissaare tõukeratamatk :)

Pileti hind võib ka 0.- olla, aga lennujaamade maksud ajavad hinna väga kõrgeks. Kui on siis ehk ka millega ette tänades joonas?

Huvi pärast otsisin paar minutit ja Tallinnast Milaanosse jõuaks suisa 625 krooniga (buss + Ryanair, incl administration fee, ilma äraantava pagasita). Aga pärast suvalisel kuupäeval suvalises Itaalia linnas maandumist võib küsimusi, et kuidas x krooniga saavutada y tulemus, veel tekkida, ning siis ei pruugi vastused enam nii meeldivad olla.

Mastersync, aga sa pidi ju jalgrattaga Itaaliasse minema. Mingi nõrk oled või, et lennukipiletit otsid? Üldiselt soovitan ma kõikidel huvilistel Mastersynci nime peale klõpsata ja lugeda ka varasemaid pärleid.

Suhtumise ja esinemisisu pärast. Mastersync on siin foorumis käinud alates 2008 a detsembrist ja ta palub ennast suunata 2010 a veebruaris Ryanairi kodukale. Arvestades tema järjekindlust teatud teemade puhul ning ehk ka mõningast lugemisoskust, siis...

Kas oleks võimalik kallil tonlistil veidi vähem sõna võtta?

Kui kehva grammatikaga postitusi on kohati raske lugeda, siis tonlisti postitused on reeglina ebaviisakad ja mõnitavad ning lisavad teemasse harva midagi sisuliselt olulist. Ma arvan, et oma paha tuju võiks mujal välja elada kui trip.ee foorumis.

On olemas üks ilus eesti vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi.

Kuid kavatsen edaspidigi olla mõnitavalt ebaviisakas kõikide taoliste kirjutajate suhtes, kes ei austa oma emakeelt ja tekitavad avalikus ruumis reostust.

On olemas terve rida toredaid lehekülgi, nagu näiteks lastekas.ee, rate.ee, delfi.ee ja ohtuleht.ee, kus võib piiramatult laduda kümme hüüumärki lausesse, lasta viis rida jutti ilma komade ja punktideta, kirjutada suurtähtedega (=võrgus karjuda), jou-joutada, mitte kasutada suurt algustähte ja nii edasi. Kellele taoline stiil meeldib, mingu läbustagu seal.

Algpostituse juurde naastes - lugege see veelkord läbi. Itaalia on 6,6 korda suurem kui Eesti. Kuhu täpselt on vaja jõuda? Või õigemini - alustagem juba sellest, kust minema hakata? Hiiumaalt tuleb kõigepealt sõita praami või lennukiga Tallinnasse, enne kui saab üleüldse Itaalia poole startida.

Postitus on naha ja karvadega tükkis puudulik, ja kui sellisele postitajale jätta pasunasse andmata, trügib ta järgmine kord siia ja teatab, et tahab hästi odavalt Venemaale sõita. Saa siis sotti, kas huvitab Ivangorod või Kamtšatka...

Ikka on. Odavlennud, hääletamine... Ehk võtab mõni tuttav perekond, kes sinna puhkusele läheb, su üheks otsaks peale? Või turismibuss? Kui aega palju ja ajad lahtised (võid minna nii nüüd kui sügisel), siis mingi variandi ikka leiab.

Omaette küsimus muidugi, et mis sa seal siis peale hakkad. A loodetavasti on sul keegi ees ootamas.

Kas tisitpliini koolitusele on veel võimalik registreeruda või on rühmad juba täis?

Tisitpliini koolitusel on jah kõik täis juba:)

Täpselt 1200.- eest oleks 05.02 välja ostes saanud Air Baltic kampaaniaga edasi-tagasi Euroopasse sh. Itaaliasse Valentinipäeva nädalavahetuseks aga jah hetkel seda hinda ei pakuta.

Ma vaatan, et siin on tõesti lasteaed mitte abisaamise veb. Tänud nendele kes on andnud üht, teist informatsiooni.

Ma olen ka tähele pannud, et siin on jube nõme seltskond koos. Mul on juba ammu plaanis uus reisifoorum teha, kus saaks ka normaalset teksti panna, mitte ei targutataks niisama.

Aru ma ei saa, et miks käesolev teema n.n. autahvlile on riputatud. mastersync küsis konkreetse küsimuse mis on üheselt mõistetav ning suures-piires ka lauseehituslikult korrektne! Lugesin siin eile mingit teemat kus postitustest selgus, et Euroopas on võimalik lausa pikka aega sisuliselt rahata kolada. Kindlasti on see miskit moodi võimalik, kuid teemasse oleks oodatud ka postitused konkreetsete märksõnadega selliseks (puhkuse)reisiks. Riputaksin sellise teema kohe kõigile eeskujuks vähemalt masuajaks autahvlile...

parimat, aare