Millal osta Ryanairi pilet?

Soovin lennata koos kaaslasega juunikuus Barcelonasse. Praegusel hetkel näitab selleks kuupäevaks (millal minna soovime) pileti hinnaks 106 eurot (üks suund, Tallinn-Barcelona).

Mulle tundub see hind Ryanairi kohta veidi kallis.

Olen märganud, et Ryanairil on soodsamad pakkumised tihtipeale samaks, järgmiseks ja ülejärgmiseks kuuks, aga kui mitu kuud ette vaadata, siis ongi kallimad hinnad.

Kas tasub oodata hinna soodsamaks muutumist? Või peaks kohe piletid ära ostma, kuna võib juhtuda, et lend müüakse välja? Soovime just sellel kuupäeval lennata.
Tegemist on siiski populaarse sihtkohaga ning Tallinnast on Ryanair ainus otselend Barcelonasse.

Kuidas Teie toimiksite?

1
2

See Ryanair ja teised ei ole enm üldse odavad. Kui varem sai midagi planeerida ja soodsalt saada , siis enam selliseid asju pole (hooajast räägin ) . Turiste on meeletult EUs seega võid summer salesi oodata aga kas saad seal norm hinnaga - seda ei tea . Kui varem meil olid ikka norm soodukad sisi praegu on alati mingi 2-3 suunda ja kõik

0
1

Kui ikka kuupäevad-kellaajad klapivad, siis isiklikult ostaks ära. Suve peale ikka pigem lähevad kallimaks kui odavamaks.

3
0

Lufthansa jms võiks edasi-tagasi alates 120 olla. Vaata oma kuupäevi momondost. Ei usu, et soodsamaks läheb

#OK, juuli on teine teema, siis ehk polegi halb hind

0
0

Üritan lennupiletitega järgida enda kehtestatud reeglit, et kui hind tundub talutav, tuleb ära osta ja hiljem meelerahu huvides mitte enam vaadata, et mis nüüd maksab.

Kui hind tundub liiga kallis, siis seda ta ilmselt ka on.

Teine asi loomulikult, kui on tingimata vaja kindlal kuupäeval lennata, siis tuleb ka kallina tunduv hind alla neelata.

6
0

Ma "sportlikust huvist" ühe lennu hinda pikema aja vältel jälgisin, mingit lihtsat hinnamuutuse reeglit ei täheldanud. Ühe otsa pileti hind liikus edasi tagasi 40 euri ja 140 euri vahel. See, et nad näitavad, mitu kohta antud hinnaga alles on, kehtib ühe/kahe päeva kohta. Homme võib olla täitsa uus hind ja uus kohtade arvu näitamine, nii, et need "ainult x kohta alles", on ainult müügi trikk. Ma arvaks, et kõige odavam hind on piletitel sel hetkel kui nad müüki tulevad ja siis kuskil kuu varem enne lendu. Lennu hind püsib pea sama kuni 3 kuud enne lendu ja siis hakkab iga päev muutuma. Lendu müüdi 2 nädalat enne 40 euriga ja siis nädal enne lükati hind 140 euri peale. Ja lõpuks oligi lend pea 100% täis. Müüki tulles on kohe kallid meie koolivaheaegade aegsed lennud, sellega nad arvestavad. Piletid on odavamad üldiselt nädala keskel, nädala lõpus kallimad. Kindasti inglise keeles googeldades leiab põhjalikke "analüüse" hinna muutumise kohta.

2
0

Mõtle veidi mis hotellide hinnad selle ootamise ajal teevad - vbla saad hotellid praegu nii palju soodsamalt, et katab kallima lennupileti kuhjaga ära. Soodsad hotellid kipuvad kiirelt minema.

2
0

Täna nägin reklaami - Ryanairil olevat Flash Sale, -15%

0
0

Ma oleks paindlikum lennukuupäevade osas ja ostaks kohe ära. praegu vaatasin et nädal edasi-tagasi saaks 160 euroga, mis tundub juuni kohta suht OK hind.

Swiss näitas suvaliste kuupäevadega hinnaks 137, aga see ümberistumistega

0
0

Kuna endal ka juba pikemalt soov Barcelonasse minna siis jälgin Ryanairi hinda juba paar aastat aga selle suuna hind on tohutult tõusnud ilmselt populaarsuse tõttu, kui paindlik olla kuupäeva osas siis võib Tallinnas 80 eur ots saada aga suvel siiski pigem mitte siis on hinnad laes. Läbi Riia võib leida natuke odavamalt aga kas kokku tuleb odavam, siis see sõltub sellest mis linnast reisi alustad.

0
0

Barcelona piletid on kallid. Soovitaks pigem ära osta. Kuna mul on samuti plaan Barcelonasse sõita 2024 juuni lõpus, siis hakkasin jälgima Tallinna ja Riia Ryanairi ja AirBalticu hindasid kuskil eelmise aasta septembrist. AirBaltic ca 300 eurot edasi-tagasi, Ryanair edasi tagasi ca 200. Mul õnnestus küll AirBalticu suurkampaania ajal osta ära piletid Barcelonasse edasi-tagasi 80 euroga 2024 juuniks, kuid see on erandlik, praegu jätkavad nad samale lennule endiselt kampaaniahindadega piletite müümist ca 250-300 eurot edasi-tagasi.

Seega ostaks pigem ära selle Ryanairi.

1
0

Minu kogemuse järgi hakkab Ryanairil hinnasula 2,5-3 kuud enne lendu.

Erinevatel kuupäevadel erinevalt,aga kõik kuupäevad sulavad. :)

1
0

Ostsin eelmisel aastal Barcelonasse piletid veebruari alguses oktoobriks. Üks edasi-tagasi pilet koos suure kohvriga maksis 256 eurot. Lend täitus suhteliselt kiiresti, seega soovitan samuti ära osta. Soovitaks kohe ka rendiauto broneerida, praegu on häid pakkumisi saada. Ja NB! Barcelonas on uskumatult palju vargusi ja autodesse sissemurdmisi!

0
0

Kuni 250 eurot (tavalise 8 kg käsipagasiga) on suvisel kõrghooajal minu hinnangul väga hea hind. Kui kuupäevad ei ole paindlikud, siis ise ostaksin küll kohe ära. Seda enam, et mingit odavamat võrdväärset alternatiivi pole.

Mulle tundub, et kuna odavlennufirmad on vahest lennupileteid sisuliselt tasuta pakkunud, siis on nii mõnelgi tekkinud tunne justkui olekski need poolmuidu hinnad normaalsed, tavapärased hinnad, mis omakorda tekitab tunde, et 200 eurot on Ryanairi kohta palju. Ei ole. Saada 250 euroga otse teisele poole Euroopat, on objektiivselt võttes ikkagi odav.

Ise sain Ryanairiga 2016 juunis Barcelonasse 78 euro eest. Aga see oli mingi anomaalia. Ma pole kunagi hiljem ligilähedaseltski sarnast hinda suviseks ajaks näinud. Ja toona oli 78 eurot ikka märkimisväärselt suurem raha, kui praegu.

2
0

IMHO loogika ütleb, et kõrghooajaks loota hindade soodsamaks muutumist pole just kõige tõenäolisem. Muul ajal võib veel selle peale loota, aga no pole mina näinud oma praktikas, et lennupiletid ajas odavamaks muutuks, va. üks kord, kui sai aasta alguses Ryaniga juunis Billundisse piletid ostetud, mis paari kuu pärast kolmandiku võrra odavamad olid.

Ok, kampaaniad võivad hinda langetada, aga siis peab ise pigem lennuaegadega paindlik olema.

Tänane kogemus Ryaniga:

- ostetud Barcu piletid 2023 juunis 2024 veebruariks 5-le koos istekohtadega ja ühe ära antava pagasiga. Keskmine pileti hind 113 EUR

- paar nädalat tagasi oli sama hind ilma istekoha ja pagasita ca 150EUR

- täna mingi kampaania raames ilma istekoha ja pagasita kah ca 113 EUR

Kas ma kahetsen, et ilge aja ette ostsin ja täna sarnase hinnaga saab? Ei, kuna ainuvõimalikud lennukuupäevad olid paigas ja ole mul aega hiljem hädaldada, et "oleks oleks".

2
0

Kas piletite hind Küprosele juuli lõpus augusti alguses edasi-tagasi 145 eur on hea hind? Millal seal algab ja lõpeb hooaeg?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased