Reisiaasta 2016

Aasta lõpetuseks ja uue hakatuseks küsib Trip.ee oma lugejatelt:

  1. Kuhu reisiplaanid 2016. aastal viivad?  
  2. Kuhu ootad Trip.ee lendude sooduspakkumisi?

Tai-Birma kolme nädala pärast on paigas. Ülejäänud mõttes. Kolm aastat pole New Yorgis käinud. Absoluutne lemmik, sinna peaks minema. Peruu mõtet veeretan ka, praegu soodsaid lende sinna, aga kalendrisse ei ole veel suutnud mahutada. Suvel ilmselt ees taas Ida-Euroopa autoreis, eks ajaressursist sõltub, kas pikem või lühem. No ja eks paar sutsakat lennukiga Euroopase tuleb ka ilmselt. Ning vähemalt üks mõnepäevane rattamatks Eestis. Mis soodukatesse puutub, siis praegu on lennuhinnad nii soodsad, et oleks patt päris muidu lendamist soovida.

2
0

Plaanime minna aasta lõpus paariks kuuks Taisse, sestap ootan ja kiikan sooduspakkumisi just sinna. Olen selles suunas täiesti algaja, aga loodan siiski midagi leida :-)

2
0
  1. Kevadel Filipiinidele, suvel Saksamaale, sügisel Rhodosele.
  2. Kõik sobib, selle aasta piletid on just tripist leitud, keep up a good work!
3
0

Aprillis Lanzarotele, aga plaan on veel külastada Ameerika idarannikut. Huviga ootan pakkumisi Miamisse.

3
0

Suvel tahan kaia Prahas. Tavaliselt reisime autoga.

3
0

Paari päeva pärast sõidan mõneks päevaks San Fransiscosse. Jaanuari lõpus tulen paariks päevaks Eestisse. Ei ole veel otsustanud kas minna veebruari lõpu poole 5-6päevaks Filipiinidele, kiusatus on sees. Märtsis tulen Eestisse, et lennata sealt kohe edasi Itaaliasse lumelauatama. Itaaliast saabudes kohe paariks nädalaks Londonisse tööd tegema. Sealt Prantsusmaale, et paar päeva sugulastega veeta. Südamest loodan, et Prantsusmaalt viib tee tagasi Sydneysse läbi 2-nädalase peatuse Iraanis! Ma olen juba mitu aastat unistanud... Aasta teises pooles tahaks Uus-Meremaal ära käia. Eeldatavasti tuleb veel aega Londonis veeta. Resideerudes Sydneys tahaks aasta teises pooles auto soetada et mööda Austraaliat ringi vaadata. Lennumiile peaks piisavalt palju kogunema et mõne neist reisidest tasuta lennata.

2
0

Jaanuaris Veneetsia, veebruaris Riia, märtsis Praha, aprillis Tartu. Kurioosne on see, et kui Malpensas, Veneetsia Püha Markuse katedrali ligidal, Riia toomkiriku kõrval, vanas Prahas on 3* või 4* hotellid tubli hommikusöögiga 39-61 eurot öö, seejuures valitud mitte kõige odavamad, siis Tartu vanalinnas algab hind 91 eurost ja Tartu kesklinnas algab 61 eurost. (Kas keegi oskab soovitada mõnd asutuse apartmenti 2 magamistoaga?) Tripile soovin õnnelikku uut aastat, olen siit palju abi saanud! Toredat reisiaastat kõigile foorumi lugejatele!

3
0

Head uut reisiaastat kõigile Tripikatele! Sel aastal plaaniks reisi Filipiinidele ja Hiinas tuleks ka käia ilmselt. Sooduspakkumistel hoian silma peal.

2
0
  1. Märtsis läbi Pekingi Taisse. Suvi-sügis tahaks Viini külastada.
  2. Sooduspakkumistel hoian samuti silma peal ning loodan saada mõne idee planeerimaks järgmist reisi. Ilusat ja edukat uut aastat kõigile!
2
0

Uue aasta võtsime vastu Hongkongis, jõulud Filipiinidel. Suvel plaanis Portugal ja detsembris sooviks Kariibi mere ümbrusesse...

1
0

Head uut aastat Trip.ee tegijatele ja suur tänu soodukate jagamise eest! Olen kasutanud. Alanud aasta toob reisi Londonisse ja sügisel Indiasse. Soovide nimekirjas on Bali, Sri Lanka, Mehhiko ja Kuuba ning alati USA.

1
0

Head alanud reisiaastat ja tänud tegijatele ehk lennupiletid algavale seiklusele saime tänu trip.ee jagatud vihjele! :)

  1. Teele, teele, mu tallad hakkasid sügelema ja saapad nurgas vilistama, seljakott jooksis esikusse ning magamiskott bronnib netist pileteid ehk minek veebruari lõpus Filipiinidele (Legazpi-Caramoan-Siquijor-El Nido-HK)
  2. Trip.ee lendude sooduspakkumisi ootaks võimalusel kõikvõimalikele Vaikse ookeani kurrunurruvutisaartele.
1
0
  1. Sel aastal kahjuks ei reisi kuhugi, kuna turisti roll asendub ema rolliga. Panustan 2017.aastale, et siis saaks mõne lühema reisi tehtud.
  2. Sel aastal tahaks võimalikult vähe sooduspakkumisi näha, sest igakord neid nähes mu hing nutab sees. Aga teistele häid reise ja nagu näha, siis trip.ee seltskond juba reisimisega ei koonerda.
2
0

Ostetud on Hispaania, Itaalia ning Valgevene. Esimesed kaks siit leitud soodsaid lennupileteid kasutades. Kindlasti hakkan paari kuu pärast jälgima, kuhu saaks aastavahetuseks mõistliku hinnaga minna. Soodukaid ootaks Madeirale ja/või Assoridele.

1
0

Head uut aastat! Jaanuaris on reis Puerto Ricosse, edasi hetkel plaane veel pole. Lennupiletite soodukat ootame Tenerifele :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased