Sinu reisiaasta 2012 - ja plaanid aastaks 2013

Aasta 2012 on peatselt lõppemas ja eks aasta viimased päevad ole kokkuvõtete tegemise aeg. Ja ka uute lubaduste aeg:)

Milline oli Sinu reisiaasta 2012? Kas said reisida, kus käisid?

Kas oled hakanud juba tegema (või oled võib-olla juba pileteidki ostnud?) järgmiseks aastaks?

Kuidas üldse tavaliselt oma reise planeerid - kas pikemalt ette või ootad pigem viimase hetke pakkumisi?

4
0

Oli huvitav aasta :) Alustuseks sai omal käel seigeldud Indias, mis oli äärmiselt põnev. Lennupiletid Lufthansa sooduspakkumiselt ja varakult ette. Suvi möödus üle pika aja Eesti saari külastades. Kõik olid spontaansed minekud. Mõned korrad Soomes. Kruiis Gotlandile muinasjutulise vanalinnaga Visbysse. Ja uue aasta esimene reis ka juba ostetud. Viimase hetke pakkumine, 15 min mõtlemist ja olidki piletid Mehhikosse olemas :)

0
0

Aprillis sai käidud Portugalis ja suvel Gruusias. Lisaks veel natuke tööreise Riiga,Palangasse, Malmösse ja Kopenhaagenisse. Väga tore oli ka suvine reis Setumaale.

Kevadeks on pikalt ette ostetud piletid Pariisi. Midagi tahaks ka suveks korraldada stiilis lennukiga kohale ja seal siis auto rentida ja ringi sõita aga see alles plaanimisjärgus. Mõttes on olud kas Holland-Belgia-Prantsusmaa tuur või sis hoopis Iirimaale. Kui kellelgi mõni hea kogemus võib soovitusi jagada. Igatahes ilusat reisiaastat kõigile.

0
0

Mulluse "tööga rikkaks ei saa, väsinuks küll" aasta ainsaks tõeliseks reisiks jäi kevadine Pakistanis-käik, mis ajas hamba tõsiselt verele. Seal võiks veeta pikki kuid ja ikka jõuaks näha vaid murdosa sellest, mida tol riigil on pakkuda. Ühe sutsaka tegin Frankfurti ja paar korda hüppasin läbi Soomest, aga need elamusreiside hulka ei kvalifitseeru. 2013 aprillis lendan Londonisse lühikesele tööreisile ja sealt edasi kaheks nädalaks Iirimaa läänerannikule puhkama. (Kõrisõlm teeb juba spetsiifilisi klõnksatusi.) Sügisel tahaks teha ühe pikema reisi, tõenäoliselt Aasiasse ning ilmselt tuleb paar lühemat sõitu ka Euroopa piires. Head uut reisiaastat kõigile!

3
0
  1. Hong Kong, Filipiinid, Põhja-Itaalia, Kreeka saar Kos, Küpros, Soome, Rootsi, London.
  2. algab jaanuaris Kariibidega ja edasi tuleb lasta uutel reisidel ennast üllatada :) Kindel on, et ees on ootamas reisirikas aasta :) Palju reise kõigile!
0
0

Kevadel aprillis oli Hollandisse Keukenhoffi lillenäituse reis ja meelde jäid minnes veel Bremeni lähedal Walsrode linnupark, Afsluitdijki sild, Hollandi väikelinnad ja suured tulbi põllud. Amsterdam oli ka hea.

Jaanipäeva paiku sai käidud läbi Moseli oru Luxemburgis, seal sai süstaga matkatud ja riigile tiir pealetehtud, siis Reims, Pariis, Mont Blanc, Baden Baden ja Praha.

Suve lõpetas Rumeenia, Bulgaaria, Kreeka, Albaania. Kõik need olid autoreisud.

Sel aastal on mõttes kas Lõuna Prantsusmaa ja Barcelona ümbrus või läbi Türgi autoga Gruusiasse.

0
0

Minul oli reisimise osas rahulik aasta. Tänu eelmine aasta sündinud uuele ülemusele mind Bekaa orgu ei lubata. Seega piirdusin Olsztyni ja Clermont-Ferrand linnadega.

Aga oma uut ülemust ühegi reisi vastu ei vahetaks :-).

2
0

Jaanuar- Peruu, Inca Trail muud kohad Veebruar- USA tööreis,põllundus Juuli - Norra, Nordkapp autoga August - Venemaa Peterburg töö Oktoober- Taani töö, põllundus - Hiina, ratta- ja mägimatk November- Saksamaa Hannoveri mess

2013: Märts- rattalaager Hispaanias ?????????????????????????????

0
0

2012 Rooma, Vatikan, Helsingi, Pariis, Kihnu, Neringa poolsaar Lõuna-Leedus, Kaplinn, Hea Lootuse neem ja korduvad Riias käigud. Olen rahul, töö ei võimaldaks rohkem eemal ollagi.

2013 sõltub pakkumistest - ideena on sihtideks Barcelona - Malaga, tagasi Pariisi, mandritest Põhja-Ameerika või Austraalia, kuna nendele "saartele" pole veel trehvanud.

Samas, kui juhtub mõni paarisaja eurone vigane hind Lõuna-Ameerikasse, läheks ikka ja jälle.

Soovin kõikidele tripikatele meeldejäävaid reisielamusi alanud Mao aastal!

0
0

2012 aasta tipphetked olid Bosnia-Montenegro aprillis ja Nizza-Monaco augustis. 2013 on juba planeeritud Singapur. Teine idee on seotud mõne vähem populaarse, aga see eest huvitava sihtkohaga - Armeenia näiteks.

0
0

Mao aasta algab tegelikult 10. veebruaril :)

0
0

:) võtan teadmiseks, pole suurem asi astroloogia ja tähtkujude kummardaja. Keegi siin mainis Armeeniat - seda maad väisaks isegi.

1
0

Tip: "Milline oli Sinu reisiaasta 2012?"

Naabrmees: "Tänan huvi tundmast. Minu möödunud reisiaasta oli minimalistlik."

Tip: "Kas said reisida?"

Naabrmees: "Jah, natukese sain."

Tip: "Kus käisid?"

Naabrmees: "Ma käisin põhiliselt naaberriikides - Rootsis, Lätis, Leedus ja Soomes. Noh Leedu on küll peaaegu naaberriik."

Tip: "Kas oled hakanud juba reisiplaane tegema selleks aastaks?"

Naabrmees: "Aasta just hakkas. Ma nii kiiresti ei jõua plaanida. Enne tuleb säästetud raha üle lugeda. Eks siis vaatab, kas jagub midagi plaanimiseks või mitte"

Tip: "Või oled võib-olla juba pileteidki ostnud?"

Naabrimees: "Oh, sa ei saa ikka aru. Ei ole ma midagi ostnud. Mul küll ühed piletid juba olemas, aga need ma võitsin. Nii, et need ei lähe arvesse."

Tip: "Kuidas sa üldse tavaliselt oma reise planeerid?"

Naabrimees: "Kui säästetud raha on üle loetud ja kui siis reisimiseks midagi jagub, siis tuhlan sooduspakkumistes ja sihtkoha valin nende seast."

Tip: "Kas ostad pikemalt ette või ootad pigem viimase hetke pakkumisi."

Naabrimees: "Oh, küll sa oled uudishimulik. Ikka pikemalt ette. Ma ei saaks siit hopsti ära karata. No minust siin ikka natukese midagi sõltub. Mille jaoks sa seda küsid?"

Naabrimees: "Auu, kuhu sa kadusid?"

8
0

Head uut aastat kõigile! Kuna perele meeldib olla võimalikult palju vees siis aasta 2012: veebruaris nädal Hurghadas; juunis autoga Horvaatias, Sloveenias, Ungaris; oktoobris nädal Kreetal. Aasta sisse mahtusid ka Jurmala, Helsingi ümbrus ning Hiiu- ja Saaremaa. Aastal 2013 on kirja pandud autoreis Šveitsi ja Itaaliasse - tsiteerides Naabrimeest: “Kui säästetud raha on üle loetud ja kui siis reisimiseks midagi jagub" :)

2
0

Kaunist ja reiside rohket alanud uut aastat! Et reisil käimise otsustab tõesti suures osas rahakoti paksus, siis olen otsustanud reisida eelkõige Euroopas ja kasutada selleks odavlennuliine. Tänu Ryanairi pakkumistele sain olla 2012 aasta jaanuaris 10 päeva Fuerteventural ja Lanzarotel ning septembris 14 päeva surfata Kosi saarel. Selleks aastaks liiguvad juba mõtted aprillis Menorcast ja sügisel taas kuskile surfama. Riiga satun kord kuus ning seda ei nimeta enam reisil käimiseks! Rääkides Eestis reisimisest, siis Ida- Viru ja Hiiumaad saab ikka pea 6 korda aastas külastatud.

1
0

Head uut aastat ja palju põnevaid reise! Minu eelmine aasta oli päris huvitav. Veebruaris-märtsis käisime kolm nädalat Birmas. Oli väga huvitav reis. Mais käisime Estonian Airi sooduspiletitega Nizzas ja rändasime seal nädal aega ringi. Septembris olime Lõuna-Portugalis. Selle aasta esimene reis algab 08.02.2013 ja jälle kolmeks nädalaks Aasiasse. Alustame Põhja Taist ja jätkame teed mööda Mekongi Laosesse. Plaanime minna kuni 4000 saareni ja sealt Taisse tagasi ja väheke rannamõnusid ka enne koju naasmist.Augustis plaanime minna Gotlandile keskaja päevadele. Ilmselt tuleb ka mais mingi lühem reis Euroopasse.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased