Tai

Olen kuulnud, et majanduslanguse tõttu on ka Tais hinnad langenud. Kas keegi teab täpsemalt, on see siis nii või ei? Kas majutus jms on odavam?

1
234

Ei oska kyll hindu voorelda, sest käisin Tais eelmise aasta esimest korda, aga hinnad olid seal väga odavad ja kui eelnevalt sai reisifoorumitest ja reisikirjadest loetud, et osadesse kohtadesse on peaaegu kohustuslik teha broneering, sest muidu ei pääse öömajale, kui koik kohad väljamyydyd, siis tegelikkus oli see, et ööbimiskohtade valikuvoimalus oli väga suur, koikjal oli ruumi ja ööbida sai poolmuidu. Bronnisime netist moned kohad ette ära, pärast sai kahetsetud.

0
0

Eks Tais on väga palju erinevaid piirkondi ning hinnatase on ka seetõttu väga erinev. Ühes piirkonnas on hinnad kõvasti odavamad, kui teises kohas. Põhja piirkond on üldjuhul odavam kui lõuna piirkond. Üks kallimaid piirkondi on kindlasti Phuket, mille hinnatasemetest on võimalik infot saada siit: http://www.phukest.com/palju-maksab-elamine.html

0
0

Phuket on tõepoolest üks kallimaid piirkondi Taimaal, kuid samas ka üks ilusamaid puhkuse veetmise kohti. Suurem osa sellel paradiisisaarel käinutest jätavad oma südame sinna, et siis taas kord tagasi naaseda. Phuketi majutuse kohta käiva infoga saab tutvuda siin: http://phuket.alviine.com/est/Majutus.php

0
0

Arvestama alati sellega, kas soovite puhata kõrghooajal, või siis nn. vihmaperioodil. See nn, vihmaperiood on kindlasti suhteline-kuskil Pattayal sajab ikkagi kordades vähem, kui meil sügisel. Kõik tundub suhteline olema. Ja neil seal peale vihma tuleb jälle soe -päikesepaisteline ilm, siin pole see üldse kindel. Selles mõttes, et võib jätkuvalt paar päeva edadi sadada, lörtsi-rahet tulla, ning isegi hakata lund tuiskama... Nii et seda nn. vihmaperioodi pole ka väga mõtet peljata. Aga loomulikult hinnad on sõltuvuses hooajast. Seda on võimalik vaadata mingi suvalise hotelli koduleheküljelt; kus erinevus on must valgel kirja pandud. Aga põhimõtteline hinnavahe tekib ikkagi lennupiletitest, mis võivad kõrghooajal olla kuni 2-3 korda soodushindadega ostetutest kallimad. Näiteks aastavahetuseks. Siis ei päästa ka varasem broneerimine, kuna ka lennukompaniid tahavad teenida. Turumajandus, seda ei saa nüüd kellelegi pahaks ka panna?! Olen Tais käinud nii aastavahetuse, kui ka nn. vihmaperioodi ajal---hinnavahe on märgatav. Aga see ei ole omane Taile üksi, see on ju igal pool nõnda. Aga selle jaoks ongi Google üks väga hea asi!!!

0
0

Tuleb muidugui meil, mitte Tais---vabandan väära lauseehutuse eest. Loodan, et taipasite!

0
0

Käisin pea 2 a tagasi ja bronnitud oli vaid 1 öö ehk et saabumise öösel kuskil magada oleks. Ülejäänud sai võetud nö käigu pealt ja olid igatahes odavamad, kui see bronnitud värk. Hinnad ka üldiselt olid odavad nii, et ei kujutagi ette, et veel odavam oleks :)

0
0

Kas kaks kätt taskus ja rahaklamber rahaga oleks piisav, et mis oleks mõistlik Eestist kaasa võtta? Kui seal ühest linnast teise sõita ja ringi vaadata. Ja kui 20. jaanuar minna, kas peaks Eestist hotellid ette bronnima?

0
0

Eestist võta kaasa üks teesärk ja vana tallinn, mille lennukis ära jood, muidugi kohaliku raha võiks olla mingi 5000 tonni, sest kui oled öösel kohal, pole kuskil raha vahetada,hotelle on kõik kohad täis ja bronnida pole mõtet.Igat hinda saab ära rääkida.Phuketilt Patongile taksoga 500 -600 bht, mitte rohkem ,sest esimese hooga must küsib 1500.Rahaautomaate on iga nurga peal, nii et rahaga kah ei peaks tulema probleeme.Viisa tegemine võtab aega mõned minutid, peasi et pildid on,arvan et mida vähem asju kaasas seda parem.

0
0

Hambahari, hambapasta, paar paari aluspükse ja paar t-särki, muud vist seal esimese hooga vaja ei lähe. Habemeajamisasjad võid ka kaasa võtta, sest kohapeal tahavad 100 bahti saada ühe korra eest, kuradi kallis ju :D Shampoonid jms saab koha pealt osta. Raha jaoks on kõige mugavam pangakaart, ei kao ära ja kindlam, esimese reisu ajal võivad esimesed päevad päris käest ära seal minna :P

0
0

Mis oleks soovitused.Saabun Phuketisse 27.jaan kell 22:45 ja tahan kohe sõita Krabile Aonangi. Kas on mõtet enne transfeer kuskilt netist ära bronnida või saab kohapeal sellisel kellajal ka? Mis oleks soodsam ja mõtekam. Bronnides netist on hinnaskaala umbes 2500-4000THB. Inimesi on 3

0
0

2500-4000 on ikka mega kallis, taksoga tahavad üldiselt 3000, aga annab ka 1500 peale rääkida.Bussiga peaks olema umbes 400 nägu.

0
0

Huvitav palju maksaks ööbimine 14 ööd kokku? Kui liiguks ringi ka ja poleks vaid ühes hotellis.... Ei otsi 4 ja 5 tärnikaid, peaasi, et magada saaks :)

0
0

Olena näinud öömajasid alates 200 bahti. Aga väga ok koha saab olenevalt piirkonnast 800-1000 bahti öö. Et siis keskeltläbi 300 eeku öö (ka kahesed toad).

vaata ka: http://www.sawadee.com/ http://www.asiarooms.com/

0
0

Soovitan Krabis ühte super head kohta. Öö on vaid 700 bahti (kõrg hooajal) ja ööbimiskoht on ise 4* tasemel. Novembri kuus sai seda kohta külastatud ja siis sai just hotell valmis: http://baanhavaree.com/ kindlasti pole mõtet läbi neti seda kohta bronnida, sest läbi neti on kirves, aga kui kohale minna, öeldi hinnaks 700 bahti. Asub Ao Nangi põhirannast (seal ujuda nagunii ei saa) ca 2km kaugusel, ehk siis pole täpselt turisti keskpuntkis vaid 5minuti kaugusel (kui rolleriga sõita).

0
0

Hotelle seal palju ja kui soovite soodsalt väga hea klassi majutust, siis kohati mõtekas ära broneerida...Meie lähme nüüd 13.11 Taisse ja soovisime majutust Phuketil Kata beachil hotellis...Mom Tri's Villa Royal..oli 40 päeva varem võimalus broneerida 209 USD-iga öö. Nüüd ikka üle 300 USD öö. Ja olen kindel , et kui lähen kohale, siis 200 USDiga öö nad mulle ei müü. Olen varem proovinud parimate hotellide puhul ja olen peaaegu alati jäänud pika ninaga...See kehtib ainult, siis kui hotell ei ole suutnud end välja müüa ja ei ole väga populaarne. Soovitan vaadata www.agoda.com või viimsel hetkel 24 päeva varem www.latestays.com Kui Phi- Phile lähete võite üldse kohast ilma jääda kui ette ei broneeri. Mõtekas oleks veel kontrollida, mis teised arvavad hotellist http://www.tripadvisor.com

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased