Tai

Tere, on plaan Veebruari lõpus või Märtsi alguses Taisse minna. Vaatasin küll siinseid Tai teemasid, kuid osadele oma küsimustest vastust välja ei lugenud.

Kuna mu eelarve väga ei priiska siis isiklikult sooviksin kuulda võimalikult odavatest variantidest, kuid oodatud on kõik vastused. Ehk saaks sellest hea koondteema.

Igatahes mina tahaksin teada:

  1. Kohti kuhu soovitate minna, ja ehk isegi mitte neid kõige popimaid variante. Võrdlus kalli ja odava vahel.
  2. Meelelahutus, mis oleksid kõige vägevamad elamused Tais. Kuna mul pole veel kindlat sihtkohta valitud oleks huvitav kuulda kõigist. Mis on teile kõige pareme elamuse andnud?
  3. Kas olete ehk ise käinud Veebruaris/Märtsis Tais? Kuidas mulje oli?
  4. Hinnad, mida tasub osta mida mitte. Kas oleks mõtekas võtta hotell milles on kõik sees, või annab parema elamuse kohalikes kohtades söömine?
  5. Viisa....jah ma lugesin neid teemasid...kuidas sellega siiski on? Kui kaua sellega max läheb ja kas on vaja pilti?
  6. Üritused/vms mida võiks külastada

Andestage mu võhiklikkus ^^

0
0
1
2

Küsimused on nii üldised, et tuleks hakata kirjutama uuesti kõigest, mis Tai teemade all on juba kirjas. Soovitan osta reisiraamatu.

  1. Paaditurg
  2. Ping-pong show
  3. Ei ole.
  4. Maitseelamus? Mulle meeldib söömas käia erinevates kohtades.
  5. Ikka. Kuni 15 päevaks saab viisat taotleda ka piiril.
  6. Ühisaeroobika, Lumphini park, Bangkok, tasuta.
0
0

Jees jees, mul on ka plaan veebruaris minna. Lugesin siin foormutesse eelmise aasta postitusi. Sooviks leida võimalikult odava ent hea pakkumise Taisse puhkama miekuks. Kas kellelegi on silma jäänud midagi? Kuidas nende finnmatkat-dega on? Kahenädala paketi hind?

Tänud ja Päikest :)

0
0

Mina ka tahan Taisse, Kambodzasse ja Vietnami minna. Olen paari kuu jooksul koostanud lingikogu lennuvõimaluste, ööbimiskohtade, soovituste jms kohta, ostnud LP Kambodza ning isegi veebruari lõpus alanud ca 8000 kr lennuvõimaluse kirja pannud (Riia, Hong Kong, Bangkok, Saigon ja Bangkoki kaudu tagasi, tänaseks on see juba aegunud). Võib-olla oleks pidanud Tripis pakkumisi ootama? Jess, jess.

0
0

Pärnakas, sulle piisab Vilde tee salvestusest ka ;)

0
0

No näe, millised ühised huvid meil on.

0
0

Uuri trippi ja tee kodutöö ära. Siis küsi täpsemalt, a´ la kust saab parimat pingpong showd või krokodillifarmi näha. Nii on raske soovitada. Alusta siit www.bangkok.com ja räägi eelarvest lähemalt.

0
0

Kui Phuket huvi pakub, siis infot saab siit: www.phukest.com

0
0

Kavatseme elukaaslasega veebruari lõpus Phuketisse sõita. Reisima.net kodukal pakkumine 2 nädalat kolme tärni hotelliga 11900.

0
0

Pane otsingusse reisima.net ja loe viimaseid kommentaare.

0
0

Iga korraga järjest ebameeldivamaks see muutunud jaoks. Viimase aasta jooksul lausa kuude kaupa seal oldud ja läbi lennates veel paar nädalat. Enam ei tahaks sinna kunagi minna. Otsi mõni rahulik rand. Vaiksem linnake. Ja ära lase endale igalpool kotti pähe tõmmata. Pattaiast hoiua üldse eemale. Bangkokis ei ole kah midagi vaadata. Kirjutatakse siin paadi turust ja templitest. Mine soida paadiga parem kuskil mujal ja templeid näed kah igal pool. Väga negatiivne postitus, aga ma arvan, et paljud, kes on Tais mitmeid kordi käinud ja esimene kord võis jääda 10 aasta taha siis teavad, et Tai on ennast ammendanud.

0
0

Hmm, täpselt minu mõtted... Kui saabusin Taisse Phuketile 10 aastat peale eelmist korda sellel sügisel. Et "miski", mis Tais toona oli on kuhugi kadunud. Või seda Phuketil lihtsalt pole. Põhja-Tais ehk on olukord siiski parem.

0
0

Mis masu- ja pupumõtted siis nüüd äkist inimestele kallale on tormanud ?? Ma isiklikult arvan küll, et see "miski" on ikka igaühe enda peas kinni. Tais on minu hinnangul kõike, mida üks inimeseloom võiks üldse elult ja/või puhkuselt tahta ja kui konkreetselt Phuket võrdluseks võtta, siis on ka seal seda Kõike väiksemates mastaapides olemas. Ilmselt on vast ikka põhjus meeleolus, hetkevajadustes/võimalustes jne jne. Ise käisin esimest korda Tais 1991 aastal ja loomulikult on selle aja jooksul palju muutunud aga ma ei leia, et miskit just nüüd halvemuse poole, ....noh turiste on rohkem ja hinnad cipa tõusnud aga kus siis poleks samad muudatused toimunud? Võib olla oli seesamune tädi, kes mul 2008 sügisel palus topsi sisse mõned mündid poetada seesama miss Pattaya 1991, kellega sai tookord koos ühes vähestest rannabaarides kaerajaani tantsitud ?? Aga noh, see on minu isiklik filosoofia, ....

0
0

Ma soovitaksin lugeda raamatut Karin Dean ja Mai Loog "Tai-naeratuste maa". Ise olen käinud Phuketil ja Samuil. Eelistust ei oskagi anda, sest kohad on väga erinevad-oleneb eesmärgist, mida otsid. Viimases ajakirjas(dets.2009)Estraveller on Samui nii kiidetud-et koht on nagu muinasjutt. Olen suures osas nõus kirjutajaga. Tean ka inimesi, kes käivad seal puhkamas koos terve perega aasta-aasta järel - ja ikka seal-Samuil. Rendivad auto, sõidavad ringi, käivad kalal jms. Samuil asub ka väidetavalt maailma ilusamaiks tunnistautd lennujaam. Lennujaam on tõesti eriline - seinu hoonetel pole- peale viimast remonti pidi see veel ilusam olema. Samuil pole tsunaamiohtu erinevalt Phuketist. Samuilt 2-3h sõidukaugusel on ilusad saared. Neid fotosid võib näha siin: http://nagi.ee/photos/tugg/1619629/in-set/30145/

0
0

to yllen. Väga kenad pildid Samuilt! Kas tead öelda, kas sellel saarekesel, mis pildil on, asub hotell? Ja äkki mis hotell?

0
0

Minu teada, seal konkreetsel väiksel saarel, mis pildil näha pole hotelle- on vaid söögi-ja puhkekohad. See on eraomanduses ja sinna paadiga minnes ei tohi isegi plastikpudeliga vett kaasas olla- et ei tekiks prügi jms. Kõrval saarel on ka hotellid jms. Kui on väga konkreetne huvi, siis uurin googlist järgi, sest käisime kõrval saare juures ka snorgeldamas ja seal olid ka hotellid olemas. Seal fotol, kus on näha valged ribad vees-sai kuni põlvini vees teisele saarele liikuda ja see oli väga eriline. Ka saare tippu tõustes oli vaade vägev-samas suure palavusega oli see muidugi suht raske. Käisime jaanuri kuus. Võib kirjutada [email protected].

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased