Tai massaaž Phuketis/Krabis

Tere,

Palun soovitage Phuketis ja Krabis häid massaažisalonge, kus ei peaks kartma, et massöör muutub pealetükkivaks ja tahab “happy ending”ut pakkuda. :D olen lugenud, et selline oht on olemas, seega sooviks seda vältida.
Ja kas kuskil on võimalik massaaži ka paarina koos nautida ühel ajal ühes ruumis? :)

Ette tänades!

2014 aastal nii Krabil kui ka Phuketis käies nö. tänavalt sisse astudes mitmetesse erinevatesse salongidesse ei olnud meil küll sellist juhust ja ei pakutud ka. Nii minul, kui naisterahval ja ka elukaaslasel.
See happy endingu kartus on ülearune ma arvan :)

Päästavad ainult kiired jalad. Massaazi saate nautida ka oma hotellitoas. Tellige massöör sinna ja siis nautige kahe või kolmekesi.

Eriti ettevaatlik tuleb olla "unhappy ending-u" pakkujate suhtes:)

Aastal 2015 käisin mehega nii Phuketil kui Krabis. Tänaval tehti pakkumisi. Korjasime pakkumiste lehed kokku. Mõnega ajasime ka juttu. Huvitav ka kohalikega suhelda. Siis hiljem laksime valitud kohta. Ei pakkunud mehele keegi miskit lisaks. Äkki naisega koos minnes siis teine teema.

Kust sa nii täpselt tead :)

Mingite Tai teemade osas tundub olema liigsed eelarvamusi. Õnneks Tais siiski nii pole, et koledat ööelu ja häppiendinguga massazi on praktiliselt võimatu vältida. Turismipiirkondades on massazisalonge piisavalt palju, ühest väljudes paistab kindlasti vähemalt veel 3, seega konkreetne soovitamine on keeruline. Päris keset Bangla roadi või selle vahetus läheduses massazisalongi külastades võib tõesti olla tõenäosus üsna suur, et meesterahvaid üritatakse kallutada massazi käigus ka vallatustele kuid vägisi siiski keegi midagi korda ei saada, ei tasu muretseda.
Rusikareegel võiks olla see, et kui salongi ees istuvad tibid/tädid on värvitud ja miniseelikutes, võib olla oht ahistatud saada suurem.
Kindlasti ei teki ka mingeid probleeme ühise massazi osas, lihtsalt tuleb minna ja küsida.

No Patongis on üks massaazisalong, kus uksel lausa kirjas NO SEX. Kui rannani välja kõndida, siis tükk maad paremale kõndida ja lõpus veel kord paremale (tänavale) keerata. Kahjuks jäi pilt tegemata.
Küll aga tänaval ühest m-salongist möödudes astus juurde naiseriietes kena "naine", kes kahtlaselt jämeda häälega pakkus massaaži.
Tasub külastada erinevaid salonge, kvaliteedil võib olla suur vahe.

Igalpool tehkse tavalist massaazi ja kui ise küsima ei hakka seks teenuseid, siis neid sa ka ei saa.Tavaline tunniajane tai üldmassaaz maksab keskeltläbi 400-500 THB. Aga kui keegi neid lisateenuseid peaks tahtma, siis suuremjagu kõigil niiöelda salongides on see võimalus, ainult küsimise ja lisa maksmise vaev. Nii see juba paraku seal on.

Massöör saab sellest 400-500st massaaži hinnast ca 40% ehk umbes 150 bahti, muu läheb salongile. See selgitab ka õnneliku lõpu pakkumise populaarsust - mõneminutilise vaeva eest kasvab teenistus 150+500. Aga keegi seda pulli pärast tegema ei hakka, seega kliendipoolne märguanne, et raha ei maksta, on piisav. Muidugi on ilus jätta 100-200 bahti tippi igal juhul, juba 100 põhimõtteliselt kahekordistab massööri sissetuleku.
Kõige inetum on minna eelpool mainitud värvitud tüdrukutega ilmselgesse seksmassaažisalongi ja seal ainult massaaž võtta. Nendes kohtades tüdrukud saavad massaaži eest null bahti, see raha jääb 100% salongile, ja kogu tüdruku teenistus tuleb õnnelikest lõppudest. Seega ainult massaaž seal tähendab, et massöör töötas tasuta.

Mulle tundub, et teemalgataja on minemas esimest korda Taisse. Võta rahulikult ja ära tekita paanikat. Ei saa sa seda "happy endi" kuskilt niisama. Kui just muidugi kuskil öösel go-go baaris tütarlapse või poisiga ei sebi.

Ao Nangis soovitan soojalt rannas jalutada praktiliselt lõppu ja seal on Nr 1 (sellise nimega) massaaži katusealune. Koht kuulub ühele perele, sealne manager on vahva rõõmsameelne naisterahvas, kes kuuldses, et oleme Eestist meile rõõmsalt meie keelse"Tere" ütles. Olime 2,5 nädalat Tai erinevates kohtades ja kuna Ao Nangis olime nii saabudes kui ka lahkudes Taist, siis seal kohas nautisime kogu seltskonnaga massaaži ca 6 korda. Kogu seltskond oli väga rahul nende tööga, parim mida Kui alguses tingisime hinda alla, siis hiljem tahtsime juba ise vabatahtlikult maksta hinnakirja hinda ja andsime ka tippi lisaks. Lisateenustena pakuti jalgade hooldust ja näohooldust. Omalt poolt soovitan näohooldust, väga mõnus. Lisaks Tai massaažile meeldis ka õlimassaaž. Kuna asukoht oli ranna lõpu poole, siis oli väga nauditav kuulda mere kohinat. Pärast massaaži sai kingituseks puhastatud ananassisektori ja vett. Lisaks ostsime samast kohast ka kohalikud reisitripid ja paadipiletid Phi-phile (palju soodsamalt kui sadamast), küsida Sasha't.

Vot mina ei ole aru saanud nendest inimestest kes lasevad rannas endale massaazi teha. Ise käin ennem hotellis dušši all ja siis lähen konditsioneeriga, rahustava muusika,heade lõhnadega massaazi salongi.
Rannas oled liivane, higine, viskad käntsti sinna kõigi silme alla.

aga mulle meeldib just rannas sageli massaazi saada, mõnus tuuleke, ehe ookeanikohin, väga mõnus

syrtsu, palju seal nr.1 maksis 1h massaazi?

Lisan syrtsu postitusele, et meie külastasime mite kuu jooksul massaazimaja nr 3, seal oli massöör nimega Li v Lu (ei mäleta täpselt) super tegija. Kuid alati võid peatädiga vestelda natuke ja lõpuks pakub sulle ise hea tegija välja väikse raha eest :) Massööre on seinast seina ja te pole seal niikaua, et see õige leida. Tasu oli 350 v 400. Jäta palun ka jootraha, nad on väga vaesed ja see anna otse tegijale ca 100. Seal oletegi kõrvuti ja teised veel lisaks.
Kõik sõltub eelarvest või palju oled nõus kulutama. Ao Nangis on super salong väga tasemel teenindus, kuid hind kolm korda kallim. Seal on kõik iluteenused. Olen viibinud Puhketil ja Krabis natuke pikemalt, tean ühtteist. Reeglina tundmatul massööril ei TOHI lasta teha Tai massaazi, see on ohtlik. Tehke klassikalist. Kui on usaldusväärne tegija siis on ok. Puhketil sõltub, kus peatute. Soovitan minna Patak rd, seal hinnad teised. Kata rannast üles. Sealt leidsime parima söögikoha, massööri ja muud. Kui naine on mehega kaasas, siis reeglina ei pakuta mehele midagi :D
Kuid eelkõige nautige puhkust ja külastega min 2 päeva PhiPhid.
Samas on kohti mis on must külastada, kui oled tais ;)

Nagu öeldakse, et kellele ema ja kellele tütar :) Käisime ka erinetaves massažisalongides sees ja oli samuti meeldiv aga meie seltskonna jaoks oli parim kogemus siiski eelnevalt kirjeldatud kohas. Ühes massaažisalongis sees sain ennast korralikult ära külmetatud kuna konditsioneer oli timmitud ikka väga jahedaks ja teenindajad ise seal ka turtsusid ja olid nohused. Siseruumides on ka tihedamalt olukordi kus pakutakse "spessial lisateenuseid" :D Seal hinnakirja järgi maksis thai massaaž 300bahti, alguses sai tingitud mäletamist mööda 200bahtile, ga lõpuks meeldiva kogemusena olime hinnakirja hinnaga vägagi nõus!

Jah me kasutasime 1,5h massaazi, seega hind natuke kõrgem.

Deep thai massage on omaette kogemus,kuidas püsti sinu peal jalgadega tallutakse.Paris julm,korra voib kogeda aga mitte teist korda.

Ma ei saa aru, miks sellest nii suurt probleemi peab tegema?
Alati on ju võimalik öelda "sorry, I'm not interested" ning sellega ongi kõik.
Ega Tai ei ole Egiptus, kus tüütust pakkujast enam kuidagi lahti ei saa.