Turkish Airlines'iga lennates ümberistumine Istanbulis

Kellel on kogemusi Turkish Airlines'iga Tallinnast Bangkoki lendamisel? Kas 1 h on piisav aeg ümberistumiseks? Kuna piletid ühes broneeringus koos, siis vast ei tohiks probleemi olla või kuidas? Pagasit ju kuskil välja ei ole vaja võtta, saab otse Bangkoki saata. Piletid broneeriks otse nende kodulehel.

Tuttav läheb paari päeva pärast sama moodi Bangkoki 1h ümberistumisega Istanbulis. Kui lennud ühel piletil, siis mahajäämise korral saad järgmisele lennule. Pagasit pole tõesti vaja välja võtta, vaata ainult, et Eestis kohe lõpp sihtkohta saadavad (loogiliselt teevad seda nad naguinii). Ükski lennufirma ei müüks pileteid nii, kui see ümberistumise aeg poleks reaalne.
Minu jaoks on Atatürki lennujaam olnud alati lõpp sihtpunkt, seega ümberistumist kommenteerida ei oska, aga ma ise ei muretseks bronnides.

Jaa, pole probleemi. Meie eeline aasta läksime nii. Kui maha peaks jääma, siis panevad teid järgmisele lennule.

Ok, väga hea teada. Tänud vastamast :)

Kes on käinud, kas pagas on ka ilusasti kaasa tulnud? Inimestega tõenäoliselt probleemi ei teki ja kui peakski, siis Turkishi mure. Samas, arvestades kaua olen Atatürkis pidanud pagasi kättesaamist ootama, tekitab selle jätkulennule jõudmine küsimusi.

Mõtekas oleks pagas ikka otse saata, mitte vahepeal välja võtta. Meie olime käsipagasiga.

Pidasingi silmas otse saatmist, aga kui kätte toimetamine võtab kaua, siis ei pruugi ka jätkulennule liigutamine kiirelt minna. Alternatiivina kaalungi käsipagasiga minemist, sest Bangkokist läheme sama päev edasi ja see teeks mahajäänud pagasi kättesaamise keeruliseks, kui mitte võimatuks.

Käinud Turkishiga kaks korda nii Mumbais, et ümberistumisaeg oli alla tunni. Jõudis kenasti, olime igaks juhuks käsipagasiga.

Käisime ka Turkishiga Mumbais, ümberistumine oli vägagi ok, pagasit välja ei võtnud, kõik toimis kenasti. Üldjuhul ei tohiks pagasiga probleeme olla aga juhus on pime :)

Käisime Turkishiga Oshis, üle Istanbuli. 16 inimest. Aega kahe lennu vahel 20 tundi. Sellest hoolimata jäid kaks ära antud kotti Atatürki lennujaama paremaid aegu ootama.

S.t. te ise võite ümber istuda, aga pagasi osas on šanss veidi väiksem. Kui võimalik, lennake ainult käsipagasiga.

Aega võtab Istambulis turvakontroll kui mitu lendu korraga sees aga muidu lihtne lennujaam. Probleeme ei tohiks olla.

Mulle ka see lennujaam meeldib, kuigi on suht suur. Ootasin seal oma jätkulendusid 5 ja 5,5 tundi. Ära antav pagas jõudis ilusti sihtkohta. Turvakontroll võttis küll kaua aega. Vaatasin just, et kui järgmine lend oleks väljuks tunni pärast, siis oleks väravad juba suletud olnud.

Ümberistumisega ei tohiks probleeme tulla kuid endal on kogemus kus pagas jäi ikkagist maha, eks see natuke selline vedamise värk ole, aga Teil läheb kindlasti kõik hästi :)

Ikka võib juhtuda, et pagas jääb maha, Istanbuli Atatürk suuruses lennujaamas pole see väga suur ime. Endal jäi sinna lennujaama üks äraantav pagas ja sellega oli küllaga jama. Õnneks saadeti see järgmiste lendudega Eestisse järgi ning sai Tallinna lennujaamast kätte. Muidu suurusele vaatamata pole Istanbuli lennujaam üle mõistuse keeruline, siltisid ja teeviitasid jagub, nii et suurt probleemi orienteerumisega ei tohiks tekkida :)

Käisime Turkishiga nii Bangkokki kui dehlisse, kummalgi korral ümberistumise aeg 1,5 tundi. Istanbulis maha tulles oli lennufirma esindaja uksel vastas ja juhatas jätkulendudele minejad isiklikult ja võimalikult kiiresti järgmise lennu väravateni.

Tere head reisijad. Kuna lähen esimest korda Tallinnast üle Isatnbuli Bangkokki (pardakaardid saame mõlemad Tallinnas), kas lennukist väljumine ja jätkulennule minek on samal korrusel? Lennufirmaks Turkish airlines. Küsin sellepärast et leida kiiresti üles jätkulennu värav kuna läheme suurema pundiga ja kõik ei peaks sabas jooksma. Tänud vastamast.

Atatürki lennuväljal saab lennu värava numbri teada tabloolt hiljemalt 30 minutit enne väljalendu, heal juhul tund varem. Võtke enestele rahulik isteplats mõne tabloo lähedale, siis pundiga lihtsam õige väravani minna. Viidad on korralikud, eksimise võimalus puudub.

Max - ei ole samal korrusel.

To Tripp. Kus siis ? Teisel , esimesel ?? Ole hea kirjuta. Tänud.

Ma olen lennanud nii, et ühel korrusel tuled maha ja seal on ka igasugu kontrollid, mingil teisel korrusel on söögi-oote-šoppamissaal ja sealt edasi leiad ka väljuvate lendude info ja väravate suunised. Kui tahad Istanbuli lennujaama skeemi pähe õppida, siis küllap on see netis olemas, googelda. Aga üldiselt on seal kõik lihtne ja loogiline, ära eksida ei ole kuhugi, lennujaam on pigem kompaktne. Ärge muretsege!