Viimased kommentaarid

Hei

uuri seda blogi :) http://andruspilt-vietnam.blogspot.com

kui vajad lisainfot, siis võta julgesti ühendust andrus@sportlove.ee PS! Phu Quoc jättis mulle unustamatu mälestuse. Võtke seal koha peal rollerid ja avastage saart. Seal võiks olla 3-4 päeva :)

Aitäh kommentaaride ja soovituste eest roop ja andresk :)

aitäh magistritydruk nende kommentaaride ja blogide eest. Peale esimest kommentaari tekkis korraks väike paanika, et kas tõesti panime jaanuari osas täiesti puusse. Kuid ega me päris huupi ka ei otsustanud. Sirvisime LP korralikult läbi. Kambodža kõlab alternatiivina väga hästi. Kui põhjas tõesti nii külm, siis tasub ehk kunagi hiljem seal ringi kolada hoopis Lõuna Hiina tripi raames.

Aja osas oli veel valikus oktoober, aga selleks ajaks ei leidnud soodsaid lennupiletetid. Ilma osas tegime enam vähem endale asjad selgeks.

Kui põhjas on tõesti jahe ja külm, siis vbl tasub meil Phu Quocil isegi kauem olla kui kaks päeva või siis jätta saarele minek hoopis reisi lõppu. Korra oli ka see plaanis, aga natuke pelgame aastavahetust. Päris selge veel ei ole, kas sellel ajal keegi seal turistidega ka tegeleb :)

Tera: tänud soovituste eest. Nha Trangi osas oli ka endal kahtlusi, vaatame värskema pilguga reisikava üle :)