Booking.com genius programm

Kas keegi sagedane booking.com lehe kasutaja on edukalt saavutanud ''geniuse'' staatuse ning oskab öelda, kuidas see aktiveerimine vms täpsemalt välja nägi? Mul ei tahtnud ta esialgu nagu arvesse võtta telefoni teel tehtud broneeringuid (need ei kajastanud seal üleval loetelus) ning nüüd sai hiljuti juba 6. broneering läbi (kirjade järgi vajalik 5-te). Mingit muutust või viimase linnukese ilmumist ma seal ei näinud, nüüd kui viimati vaatasin olid linnukesed lihtsalt ära kadunud ja kogu programmist enam mitte üht sõna. On kellelgi kogemust, kas tõesti on tegu vigase süsteemiga või tegin mina midagi valesti?

Sulle lohutuseks võin öelda, et see genius programm on vist suhteliselt väljamõeldud teema. Arvasin ise ka algul, et ohohh, äge, saab soodukaid ja nii edasi, aga reaalsus tundub olevat selline nagu näiteks kaup24.ee kus kõik tooted on "VIIMAST PÄEVA -33%!!!". Et see igast soodukate asi on pigem loodud illusioonina ja sellist hinda näevad kõik. Ole sa siis genius või dumbass. Ja veel, see early check in ja late check out ka 90% olukordadest ei toimi kuna kui ikka hotell on tihedalt mingiks ajaks täis bronnitud, siis ükski hotell järgmisi kliente ukse taha ei jäta kuna ühed geeniused tahavad 2h kauem magada :D Aga kui tõesti tunned, et miskit mäda, siis kirjuta klienditoele. Meil peaks isegi siin Eestis booking.com esindus olema, seega ka eesti keelne abi on olemas.

Aga lükake keegi mind ümber, kui asi on teist moodi. Mulle lihtsalt mulje jäänud, et ega erilist panust see genius olemine juurde seal ei anna.

4
2

Ma pakun küll, et üle 90% klientidest on seal Geniused. See ei anna midagi juurde. Genius hinnad on näiline hinnalangus, mis lubab näidata suuremat allahindlusprotsenti. Hotelscombined võrdluses on igale dumbassile kindlasti needsamad Genius hinnad.

1
0

Kinnitan. Genius hind on vahel kallim olnud, kui päev hiljem ilma sisselogimata sama majutust vaadates. Varase ja hilise check in`i teema ka ei kehti muidugi, majutusasutused elavad enda, mitte mingi booking.com reeglite järgi.

1
0

Milleks pead vaevata: Booking Eesti tel. 6694905, 6694900. Tallinn, Laeva tn 2.

2
0

Minule see geenius meeldis ainult late checkudi puhul , toimis hästi ja vastati kiirelt. Pikkendasin paar korda 3-4 tundi

0
0

Ei mäleta, et oleks selleks pidanud midagi tegema. Olen mõned korrad broneerinud (enamasti kasutan Agoda't) ja ühel hetkel tekkis mulle sinna päisesse kiri Frequent Traveller .genius.

1
0

Genius annab mingit väikest soodukat (5-10%, ei ole näiline) ja/või muud nipetnäpet nagu hiline checkout vms. Selle saamiseks ei pea pingutama, piisab teatud hulgast bronnidest järjest.

1
0

Ma ei tea kas sellel "Geeniusel" on ka erinevad tasemed või mitte, aga mul on küll bookingus alati soodsaimad hinnad olnud. "Geeniuseks" saab vist tõesti siis kui on tehtud 5 broneeringut. Mul on bookingu kaudu tehtud ca 200-300 broneeringut, võibolla siis ongi see "geeniuse" allahindlus natuke suurem? Ei tea, pole väga süvenenud sellesse.

1
0

Olen võrrelnud seda genius värki nt Tais. Soodustus jäi samaks aga äsja geniuse saanule näitas 15€ eurot kõrgmat hinda. Seega pakun, et enamus super pakkumisid tulevad vastavalt sellele palju üldse bookid. Hotels.com iga on olukord olnud, kus hotellist helistati lehe haldajale, et nad vaataks pakkumise üle kuna oli ajuvabalt odav.

1
1

Siin põhimõtteliselt kattuv teema https://trip.ee/foorum/uldfoorum/mida-eelistate-broneerimisel-kas-agoda-booking-voi-hotels-com-tai-hotelle-broneerides

Tegin seal hinnavõrdluse ja vähemalt sel ajahetkel ja konkreetse hotelliga oli Agoda kõige soodsam. Just mõned päevad tagasi. Ma ei arvestanud maha veel seda sooduskupongi, mis iga broneeringuga kaasneb. Kogu neid kuni saab umbes 100 € täis ja siis kasutan korraga ära. Olen seoses tööga kolmveerand aastast reisil viimased 5 aastat ja Agodat hakkasin kasutama 2009.a. Ei kujuta ette, kui palju seal neid broneeringuid võib kokku olla. See ilmselt ka mõjutab.

0
0

Töötades ise hotellis ning tiheda reisijana võin öelda, et Geenius programm täitsa töötab. Üldjuhul annab see tavahinnast 10% soodustuse (nende hotellide puhul, kes on sellega liitunud). Olen ka ise võrrelnud neid pakkumisi, mis mul on Geenius hinnaga ning siis välja logides vaadanud, kas on hinnavahe või mitte. Alati on see tavahind olnud kallim kui see, mida pakub Geenius.

2
0

Olen eelkirjutajaga sama meelt! Aastaid "geenius" ja tõesti 10% soodustust, lisaks hilisem väljakirjutus - tavaliselt võib olla seal kella 12-ni. Olen saanud veel mingeid tasuta teenuseid, kohvri võib hommikul kohale viia ja varem saab ka asjad sisse viia, kui eelnevalt teatad ja midagi taolist veel veel. Vahel ilmub teade, et kasuta oma "geeniuse" soodustusi, aga ei ole leidnud otseselt vajalikku. Lisaks "geeniusele" on mul veel seal "logimise" juures tiitel - "sagedane reisija" Kas see ka midagi juurde annab, ei tea!

2
0

Jah kui keegi teab mis see "Frequent traveller" tähendab võiks infot jagada

0
0

Uus katse. Kuupäev 19.01, Baiyoke Boutique Hotel. Booking.com hind koos maksudega 44 € (sisaldab "geeniuse" -10% ja lisaks on see veel "great value today". Agoda telefoniäpp näitab kohe koos maksudega 33 €, lisandub kinkekaart 1 € tuleviku tarbeks. Läbi hotelscombined.com ja arvutist sisse logides oma Agoda kontole, tuli hind koos maksudega 33,39 €. Päris suur vahe ühe öö kohta, arvestades seda, et olen "geenius". Ega siin pole muud, kui tuleb lihtsalt iga kord võrrelda läbi hotelscombined'i. Ei loe see, et oled "geenius" või mingi muu tegelane mistahes saidil

1
2

nii :) vaatasin just teie tehtud bronni . Sama kuupäev hind on agoda 33 + 6 hotel service fees see teeb 40 euri :)

Bookingus näeme hinnaks 44 ja free cancelation , ja pay on property .

Mõtlesin kuidas nii , töesti agoda on odavam või ? EI ole sest see esimene tuba mida annab Agoda on ROOM ONLY shared batchroom . Ja kui meie vaatame agodas samat duba DELUX siis hinnakas on meil 46.30

Ja bookingus on 44 :)

Seega väidan et booking on hea , agodas ei ole isegi võimalust ( mina ei näinud ) maksa koha peal .

Bookingus on võimalus kohe ellimineerida imelikud asjad , siin aga esimene hind on odav küll aga toa tüüp on P..sk

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased