Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!
1
23
...
20

On see ikka edasi-tagasi?

0
0

Kõik toimib.

0
0

WOW-effekt.

0
0

Ei tea midagi.Saatsin neile hommikul maili,siiani vastust pole.Vöib olla ka sellepärast et laupäev.

0
0

Soovitan ise kohale minna, huvilisi on nii tohutult palju ja meili teel on võimatu kogu reisi klappima saada. Meil läks 2 tundi kohapeal, aga piletid käes nüüd:) JUHHUUUUU!

0
0

jah, selliste pakkumiste puhul on päris palju klapitamist ja jama. Meilidele vastuseid saab ilmselt piisavalt hilja, et seks ajaks enda jaoks huvitavad reisiajad otsas võivad olla. Mina ei saanud pileteid vahetult peale aastavahetust, nagu soovisin. Ma käisin eile ka büroos(ehkki saatsin ka meili), et mõnigi pilet kindel oleks. Piletid käes, TLL-Sto-TLL pilet lisab umbes 2400.-. Siiski tundub, et see on vägagi hea tehing. Natuke nigel oli see, et Miamisse peab esimesel korral kohe lendama-stoppi minnes süstem teha ei lubanud.

0
0

Raske kohale minna olen ise Norras. Aga jätsin neile vabad käed, st.kahe kuu piires mängimisruumi ja linnade järjekorra vöivad panna nagu parem on.

0
0

Panin sihtkohad ka kaardile, et geograafiliselt parem hallata oleks. Ehk kellelgi teiselgi abiks. http://www.egea.ee/fail/pakkumine_us_0808.jpg

Keegi võiks selle teema ka sooduspakkumiste rubriigi alla tõsta.

0
0

Kuna tundub uskumatuna, siis küsin igaks juhuks üle, et kas 3999.- eest saab kuni 5 sihtkohta või on ühe sihtkoha hind 3999.- ehk siis 5 linna oleks ca 20000 per nooze?

0
0

Ei. 1-5 sihtkohta on kokku 3999.- Seda hinda ei uskunud Estraveli töötajad ise ka, kuid broneering sai ometi tehtud.

0
0

Nagu tingimustes on öeldud, ei tohi lennata Londonist otse Miamisse. Sestap nimekiri American Airlinesi sihtkohtadest, kuhu neil on otselennud Londonist: Boston, Chicago-O'Hare, New York-JFK, Raleigh/Durham. Reisi planeerides tuleb esimene linn valida neist. Muidugi ei pea seal aga peatuma, võib kohe edasi lennata, küll peab Miami olema hiljemalt kolmas linn. Ning Miamis tuleb viibida vähemalt 24h. Seejuures ei tohi Miamit läbida kaks korda, ka mitte vahemaandumiseks. Soovitan enne Estravelisse minekut reisi võimalik marsruut ning ajakava (sh lendude kellaajad) paika panna, nii kulub reisibüroos vähem aega. Seda saab teha leheküljel www.amadeus.net (kliki Air Availability), aga ka www.aa.com ja www.britishairways.com.

0
0

Kas keegi oskab öelda, mis ilm Miamis on sept. lõpus-okt alguses? Ja kuidas leida võimalikult odavat ööbimist? Äkki keegi sel ajal seal kohapeal ja teab/oskab soovitada?

0
0

Keegi oma reisiplaane ka jagab? Koos segasem ja hotellid odavamad :)

0
0

Tahaks minna märtsis vöi aprillis siis vast ilmad ka juba soojemad,kui muidugi kontakti nendega saan ja pileteid veel jagub.

0
0
1
23
...
20
Lennupakkumised
Reisikaaslased