trip-krainetrip-ukraine-dark
Otsin kontakte Eestis elavate nigeerlastega

Tere, kas keegi tunneb Eestis elavaid Nigeeria riigi kodanikke? Olen igasuguste kontaktide eest tänulik!

Soovitan võtta ühendust "Tagamõtteta Eestlasega Abiellumise Ühingu" liikmetega, hetkel on nad küll Soome vanglates, aga küll varsti välja tulevad Eesti elu uueks looma!

Võin küll anda kontakte kirjavahetuseks. Koos "business proposal'iga"...

Nigeerlasi liigub trip´i portaalis kah tihti, tuleb lihtsalt vahet teha eestlasel ja nigeerlasel. Pole tänu väärt!

Ma üht tean...aga nüüdseks on ta eesti riigi kodanik, seega ei saa kahjuks aidata :(

Mina olengi see Nigeeria kodanik, kes nüüdseks on Eesti kodanik, seega jah, kahjuks ei saa aidata.

Kontakteeru justiitsministeeriumi vanglate osakonnaga: http://www.vangla.ee/6464

Oot, mis nali see nüüd on? Miks te kõik teemaalgajat mõnitate? Ehk tahab ta korralda mingit kultuuriõhtut vms, kuhu oleks vaja kedagi Nigeeriast rääkima. Või midagi muud taolist. Ärge olge sellised kitsa maailmavaatega inimesed, keda siin portaalis eriti käima ei peakski. Hale lihtsalt.

SL Õhtulehes oli hea küsimus: K: Kes on Maailma kiireim loom? V: See kes terve nahaga suudab läbi Nigeeria joosta.

See kuidas reageeritakse sõltub küsimuse esitamisest! Kui teemaalgataja oleks andnud mõne põhjenduse, siis oleks ka vastused tulnud teistsugused. Ma ausalt ei kujuta ette kultuuriõhtut, kuhu kutsutakse suvaline ja esimene ettejuhtuv esinema!

Kultuuriõhtu a la swingersparty?

See oleks ju unistuse õhtu :)!

Olen Paldiski mnt. 145 kunagi kohanud, aga võib olla on vahepeal Nigeeriasse või Kongosse tagsi kolinud... Ahjaaa...Mike Emelai oli ka üks diskostaar ju...irw

yahoo-aadressis ei näe küll mõtet mingit tonti otsida. Aga teemaalgataja võiks ju valgustada omi motiive?

Millegipärast aafriklastega seotud jutulqimud kipuvad läbuks minema ja autahvlile sattuma. Teemaalgatajale soovitan kirjutada mingisigusel Nigeeria foorumil, et ta otsib sealt ärikontakte. Kohe kindlasti kirjutavad talle vastu mqned kqrgtaseme endised ja praegused Nigeeria poliitikud ning ametnikud, a la endise riigipea lesk ja Nigeeria keskpanga president, kes kqik soostuvad rqqmsalt Eestisse tulema ning lisaks pakkuvad vqimalust palju rikkamaks saada. Vqimalus missugune!

Tere kõigile! Olin täiesti kindel, et minu küsimus siin tekitab selliseid reageeringuid. Väga kahju! Väga kahju, et suurem osa inimesi niivõrd kitsarinnalised on. Ei, ma ei planeeri abielluda nigeerlasega ega mõne teise aafrika päritolu kodanikuga ega taha ajada nendega ka mingit äri. Otsisin kontakte Eestis elavate nigeerlastega seetõttu, et tahtsin aidata ühte segastel asjaoludel Eestisse sattunud Nigeeria kodanikku, kes siin nüüd Eesti riigilt varjupaika taotleb. Ärge saage nüüd jälle valesti aru - ma ei taha luua siia mustanahaliste kogukonda või "Tagamõtteta Eestlasega Abiellumise Ühingut", tahtsin sellele inimesele leida lihtsalt võimalust kaasmaalasega rääkida ja aega viita. Aga ilmselt pöördusin valesse portaali. Parimate tervitustega ja rohkem tolerantsi soovides, Vera

Justnimelt "segased asjaolud" ongi need, mis siia sattunud aafriklasi ümbritsevad. Ma arvan, et inimeste negatiivsed hoiakud selliste tegelaste vastu on suht õigustatud. Selle asemel, et otsida talle mõttekaaslasi, kes juurutaksid mingi skeemi, kuidas ta saaks Eestisse jääda, räägi talle pigem siin valitsevast suht rassistlikust meelestatusest.

tahtsin aidata ühte segastel asjaoludel Eestisse sattunud Nigeeria kodanikku,

Aga kallis küsija, miks ei kirjutanud sa seda siis oma esimesse postitusse? Oleks hulk mõttetut juramist ära jäänud.

Sinu taustainfota küsimus ja - mis parata - Nigeeria ja nigeerlaste halb kuulsus pidi paratamatult sellise reaktsiooni andma.

Ma tean, et minu kommentaar saab nüüd virtsaga üle valatud, aga lugesin ammulisui eelpooltoodud jutte ja pean teile ütlema kallid kaasmaalased, et pole ime, et Eestit mujal maailmas rassistlikuks riigiks peetakse. Ma arvan, et oleks aeg oma provintslikust koorest välja tulla ja mõelda eelkõige inimestele ja siis alles nende nahavärvile. Imelik, et just siin foorumis, kus peaks käima lahtisema maailmavaatega ja paljurännanud inimesed, läheb kohe lahti lausrassism. Ja ma ei leia kuidagi, et teemaalgataja oleks pidanud kuidagi oma küsimust täiendama. Ta küsis ju lihtsalt - kas kellelgi on kontakte - kõik. See, milleks tal seda vaja on, on tema isiklik asi, meie kui võhivõõraste asi pole seda hukka mõista, liiatigi kui meil puudub igasugune taustainfo. Mul on tunne, et meil eestlastel puudub igasugune lugupidamine teiste vastu - kohe on vaja hakata hindama ja mõnitama...

Jah...meil eestlastel (vähemasti minul küll) puudub igasugune lugupidamine heidikute ja kurjategijate vastu, kellel oma kodumaal söed tagumiku all hõõguvad ja kes seetõttu üritavad tsiviliseeritud maailmas haletsust võita ja end mõnusalt sisse seada. Tõesti, oleme paljrännanud ja seega ka paljunäinud - Skandinaavia probleeme, Saksamaa probleeme Prantsusmaa ja Itaalia probleeme värvilise kuritegevusega. Kas ootate ikka tõesti, lp. filantroobid, siia tublide aafrika ja aasia maailmakodanike invasiooni meie majandust ja iivet turgutama. Kas slaavi invasioon ei olnud juba piisav???