Poola teed 2020

Via Baltica ehitus edeneb. Vaata näiteks youtubes Budowa S 61

Anti! Palun ütle täpsemalt selle "oma" öömaja asukoht. Mul on juuliks küll kõik Euroopa broneeringud tehtud, aga situatsioon on keeruline ning ehk peab üldse kogu teekonna uuesti looma ja mõnes täiesti uues kohas ööbima. Tänasel päeval ma eriti ei soovi enam üldse Saksamaale minna ning otsin alternatiive!

0
0

Tänan "Makumaku"! See on küll täiesti hootamatu, kuid samas huvitav pakkumine. Alustan samuti reisi Tallinnast peale tavapärast hommikusööki kuskil kella 8 paiku, Riiast möödumise järel on selline kergem tunne, et võiks tõesti juba lõunatada ja puhkepeatus teha. Peagi peale Riiat on samuti vasakul mingi suurem puhkekoht, aga seal seisab alati palju sõidukeid ja ma ei ole riskinud sinna sisse keerutada ning veidi vara on samuti.

0
0

19 km söögikoht:

 Sattusime sinna tagasiteel Poolast paar aastat tagasi. Esimese hooga sõitsime mööda ja pöörasime otsa ringi.  Suur plats ja kohti vähe. Hinnad ka kõrged. Kõik  ainult sularaha eest. Jäigi lastel loomaaias käimata ja kõht tühjaks. Sellise elava liiklusega trassi ääres ainult sularahale orienteeruda tundub hullumeelsus. Ainus vabandus oleks ajutine tehniline rike aga seda oleks tulnud mainida juba esimeses lauses.

Minul on meelde jäänud otsus, et teist korda me sinna ei lähe. Interjöör ise oli täitsa OK.

Kusagil vasakut kätt Tallinnast minnes kohe tee ääres on ka üks söögikoht, kus krundi tagaosas on selline talumehe kodune loomaaed. Küülikud puurides ja veel paar-kolm looma oli. Lastele meeldis seal väga.

2
0

19km söögikohas on ikka kaardiga saanud maksta. Mitu korda seal käinud - asukoht "õigel" kaugusel ja kiirelt saab söönuks. Aga jah, hinna/kvaliteedi suhe ei ole kõige parem, kui mingid suured tuuribussid on just läbi käinud, võib valik ka piiratud olla. Selline Lido väiksema valiku ja kallimate hindadega.

1
0

19 km on aastatega alla käinud.Peale seda kui 2 aastat tagasi saime korra halvaks läinud toitu pole rohkem sinna läinud. Loomaaed on lastele muidugi äge ,aga nädalavahetuse hinnad on ...

2
0

Mu kogemus on see 19km kallis pläust. Mõttetu

6
1

19km sai vanasti minnes-tulles ikka külastatud. Nüüd on muutunud mini zoo puhvetiks. Rahvast palju ja parkida keeruline. Arveldamisega pole kunagi probleem olnud. Toimis kaardimakse, kui ka sularaha.

Nüüd oleme käinud https://uab-stasines-dvaro-sodyba.business.site/ 

Korralik koht Panevežyse ja Kaunase tee ääres.

Varsti ootaks Poola teede ja piiri kohta uudiseid...

1
0

To 834arr

Kompleks gastronomiczno-hotelarski Górski

1
0

Kas 834arr siis tõesti Górski't ei tea?

Seda, kui gastronoomiakompleksi oleme korduvalt külastanud ja võib kiita aga kui kord 4 aastat tagasi ka ööbida seal otsustasime, siis oli mulje nii majutusest kui hommikusöögist piisavalt kehv, et seda teenust sealt võtma küll enam ei isuta. Hommikusöök serveeriti väljaspool "gastronoomiakomlpeksi" majutuse hoones, ootused olid suuremad.

1
0

Maunu! Tõesti ei tea! Inimestel on erinevad huvid ja käimised ning Kesk - Poolale kõige lähemal  olen olnud ööd ainult Bydgoszcz-s. Samas Poola piiriregioonid on "punkte" täis pikitud.

0
0

834arr - 
Mu eelnev märkus polnud pahapärast - loodan , et mõistsid. See on loogiline, et mõni koht ikka vahele jääb, kõiki kohti ei saagi küsimata teada ja kulgemise tempod on ju erinevad. Peab ka tunnistama, et see peatuspaik pole tegelikult kõige mugavam kui on suur liiklusvoog ja oled omas liikumisrütmis. Olen ka selle maha maganud. 
Anti mainitud Gorski on väga hea koht. Olen ka seal peatunud söömiseks. Kaardi peal asub nii:
https://www.google.com/maps/place/Kompleks+gastronomiczno-hotelarski+G%C3%B3rski/@51.4603563,19.7818159,3549m/data=!3m1!1e3!4m8!3m7!1s0x471988eaba72eb57:0xb4900b120b715678!5m2!4m1!1i2!8m2!3d51.4611491!4d19.7808985

Kodukas:
http://hotel-gorski.net/

Samas maksab uurida ega seal praegu teeremonte pole (tõenäoliselt on). Seal kandis olid suured teetööd kui käisin küll veebruaris Slovakkias just seda kaudu ja see kulgemine võttis aega üsna palju. Chestochowa kandist sai kiirteele, siis pääseb.
Mina kasutasin Slovakkiast tagasitulemiseks teed Kielce ja Radomi kaudu. Tundus, et sai kiiremini. Küll aga kui Tšehhi poole minna-tulla, siis puudub mul info , milline on mõistlik marsruut.

1
0

Sedasama eelpoolsoovitatud Stasined soovitan mina ka. 

Kuna meie stardime reeglina reedel peale tööpäeva, siis sööme seal õhtust ja tagasitulles jääb kenasti lõunasöögi aega.

19 km ei ahvatle oma rahvamassi ja  söökla suhtumisega.

2
0

Sama jutt Stasine kohta, väga mõnus hubane kohake, kodused maitsvad söögid normaalse hinna eest. Viimati sai sealt 3 sorti kohapeal pruulitud õlut kojugi kaasa ostetud ja 2 sorti kalja, kõik olid väga head. Kelneri käest küsides selgus, et õlledest eelistaks tema kõige kangemat ja tõesti, koju jõudes osutus ka minu lemmikuks just see õlu. Muidu ma sellistest sarviku laadsetest kangetest hoidun.

2
0

Tere

Kuigi liikumisvõimalused on olnud ahtrad küsin siiski infot, ehk on keegi  hiljuti läbinud Piotrkow Trybunalski ja Czestochowa vahelist lõiku. Eelmine aasta oli see vaevaliselt läbitav.

Nimelt, plaan juuli teisel nädalavahetusel Horvaatiasse jõuda. Tavaliselt olen peatunud http://hotel-gorski.net/. Kui Poola jääb nõude juurde et riik tuleb läbida 12 tunniga siis peab ühe jutiga Ostravani välja jõudma. See eeldaks Tallinnast hommikul ca kl 5.00 liikuma hakkamist.

0
0

Poola sisenemine on lubatud koju sõitmiseks ainult. Elad Horvaatias?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased